Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A régi CW szerintem is gagyi, ha finoman fogalmazom meg a kritikám, de ez a véleményem nem csak a rajzok miatt van, ámbátor mert Tartakovsky munkásságától irtózom és pocséknak tartom a munkáit, de nagyban hozzájárulnak a túlzások, az értelmetlenség, az összeférhetetlensége mindennel, ami SW. Elment egy poénnak, mint a Droids vagy az Ewoks (bár ennél a kettőnél azért jobb, mert ez legalább poénnak jó volt, azok meg rossz viccek voltak; bár lehetséges, hogy a célközönségnek bejött), de semmi több. Remélem, hogy nem is fogják kapcsolatba hozni a két történetet, ami mondjuk elég nehéz is, mert még az EU-val is ellent mond, túlságosan is (vannak olyan képregények, amiket ilyen mértékű ellentmondás után leminősítettek).

 

És erre enged következtetni Grivi köhögése. Mert ez nem csak egy köhintés, ugyanaz a kurutus röfögés, mint az ep3-ban. És mi másért köhögne? Nem hiszem, hogy a torkán akadt valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megismétlem.Az új sorozat után a régi cw még nullát sem ér nálam.Tele volt pl túlzásokkal.Jedik emberfeletti erővel felruházva.Azért kellet akkoriban, hogy a várakozásokkall teli űrt kitöltse.Ma már okafogyott.Az új sokkal jobb kidolgozottabb.A régi a szemétdombra való.Legalábbis szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Köszönjük hogy megismételted!!! :)

 

Szóval szerinted a régi Clone Wars a szemétdombra való? Hmmm....érdekes hozzáállás, bár ha azt nézem, hogy valakik időt és energiát öltek bele, dolgoztak rajta akár a nap 24 órájában....hogy is fogalmazzak finoman, te ingyen megnézted és ezekután lefitymálod egy csoport teljesítményét....nem is tudom....persze a szabad véleménnyilvánítás a demokrácia fontos eszköze.

 

Azért én szemétre nem tenném...sőt, örülnék ha én is képes lennék házilag ilyen "szemét" előállítására.

 

Lehet hogy sok embernek nem tetszik, inkonzisztens a történetfolyammal...mindettől függetlenül van két elvitathatalan értéke. Az egyik, hogy működőképessé tette a sagat a TV-ben és ezt bizonyította is egy Emmy díjjal....a másik pedig, hogy művészeti értékkel bír, mert tehetséges emberek felruházták vele. Szemétnek semmiképpen nem nevezném, mert azzal ledegradálnám sok ember fárasztó mindennapi munkáját. Mert hogy fárasztó volt megcsinálni, abban mindenki biztos lehet.

 

Számomra sem egyenértékú az új sorozattal, de a kettőt nem is lehet egymással versenyeztetni, akkora technikai és szemléletbeli különbség van közöttük. De nem is kell összehasonlítsát végezni, hiszen a szórakoztatás a célja mindkét sorozatnak.

 

Namost ha a régi Clone Wars nézése közben valaki nem szórakozott, hanem tényleges fájdalmat élt át, a haját tépte és maradandó károsodást szenvedett...annak az ellenérzéseit meg tudom érteni. Ellenkező esetben a sorozat inkább dícséretet érdemelne a rajongók részéről. Persze ezt senkinek nem akarom parancsba adni, pusztán jellem kérdése, mit miként értékelünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aranyos sorozat volt a GT-féle CW, nem nevezném gagyinak, mert a maga helyén lehet értékelni, viszont történetileg számomra max. EU-n kívül van helye :)

 

No akkor lehet, hogy megnézem angolul, kicsit gyakorolni kell a hallás utáni értést, szerencsére az előző részekben is képes voltam ezt-azt kihallani :) Majd piszkosul fülelek :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Köszi szépen!

 

A Tartakowsky-féle Clone Wars-hoz annyit tennék hozzá, hogy bár igen rosszra számítottam, nagyon jól szórakoztam rajta. Az első szezon vége is jó lett, a második pedig főleg. Persze, hogy ellentmond egy csomó dolognak, de szerintem ezt nem kell komolyan venni. Ennek megfelelő a stílusa is.

Ettől a sorozattól pedig el is várom, hogy szükség esetén ellentmondjon neki. Nyugodtan csinálják csak, ahogy ők gondolják, mert szemlátomást képesek igazi SW-érzést vinni a sztoriba, és ez felülír nálam mindent. Nagyon kíváncsi lennék például arra, ők hogyan képzelik el a főkancellár elrablását - nem bánnám, ha ez előkerülne az 5. szezonban. (Még úgy sem, hogy már láttam egyszer a CW-ben, aztán más verzióban olvastam A gonosz útvesztőjében is.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kíváncsi lennék például arra, ők hogyan képzelik el a főkancellár elrablását - nem bánnám, ha ez előkerülne az 5. szezonban. (Még úgy sem, hogy már láttam egyszer a CW-ben, aztán más verzióban olvastam A gonosz útvesztőjében is.)

Gondolom, lesz a végén egy záró film, azzal a címmel, hogy: Star Wars: The Labyrinth Of Evil. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És erre enged következtetni Grivi köhögése. Mert ez nem csak egy köhintés, ugyanaz a kurutus röfögés, mint az ep3-ban. És mi másért köhögne? Nem hiszem, hogy a torkán akadt valami.

De akkor miért nem köhögött többet? Az EPIII -ban fél percenkén köhint egyet. Ezt magyarázd meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akkor miért nem köhögött többet? Az EPIII -ban fél percenkén köhint egyet. Ezt magyarázd meg.

Megmagyarázom, ha te megmagyarázod, hogy mi más okból köhöghet ugyanúgy, mint az ep3-ban. Normál élőlényként elsiklanék felette, de egyrészt Grievous nem normál élőlény, másrészt, a köhögés olyan sajátossága, mint Vadernek a szuszogása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmagyarázom, ha te megmagyarázod, hogy mi más okból köhöghet ugyanúgy, mint az ep3-ban.

Miért? Neked különleges köhögési mintáid vannak? ;) Ő így köhög. De ezt eddig csak egyszer hallottuk tőle. A filmben meg rövid idő alatt sokszor. Főleg ha beszélnie kellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hazagyüttem, indítom a letöltést, kiírja 700 kB/s. Mondom azannya ;)

Még 5 perc és lent van. Imádom a 21. századot :D

 

Ja és megvan a 146x200 centis The Clone Wars mozi plakátom. Csak hova tegyem ki? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért? Neked különleges köhögési mintáid vannak? :D Ő így köhög. De ezt eddig csak egyszer hallottuk tőle. A filmben meg rövid idő alatt sokszor. Főleg ha beszélnie kellett.

Csak hallomásból tűnik ugyanolyannak (szerintem a Skywalkersoundnak vannak mintái ;) ). De mondom, főleg azért fontos dolog ez, mert ez Grivi sajátossága. Ha köhög, nem véletlen köhög.

Közben meg remélem, hogy a róla szóló részt meg végigköhögi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Köszi, de megoldódott. Leszedtem az Egy új remény plakátját és a helyébe kiraktam. Amúgy is magasan veri már nálam a TCW az ANH-t.

 

Megnézve a mostani részt eszembe jutott hova megy Grievous. A körzeti tüdőgondozóba felírni az asztma elleni gyógyszert, hogy ne köhögjön, mivel biztos megviselte ez a sok történés ami ebben a részben volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valahogy úgy képzelem, Grievous köhögésére, pontosabban annak súlyosbodására kapunk magyarázatot a sorozatban. A 3. részben szerintem is EP3 stílusban köhögött, de most ugye egyáltalán nem... Viszont a róla szóló részben szerintem nemigen fog köhögni. Ott amolyan "fészkében megzavart veszedelmes hüllő" benyomást kelt bennem a részletek alapján, ehhez nem passzol, ha köhécsel. ;)

Az milyen jó, amikor hegesztik a maszkját...

 

Jut eszembe: egy barátomnak meséltem a 2. rész idején, hogy Grievouson itt még nincs rajta a köpeny és nem köhög, erre biztos lesz valami magyarázat. Erre azt mondta, még nem fázott meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.