Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hú, de várom a holnapi részt! :P Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a rész címével kapcsolatban a "delikvensünket" hogyan kapják el!

Én is kivagyok éhezve már! Lehet, hogy lesz összefüggés a mozifilmmel? Ott is kalózok rabolták el Jabba fiát, aztán lehet, hogy Dooku megszívatta őket. Most megkapja ami jár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen az lesz... :?

Csak azért kérdeztem, mert akkor nem nézem meg az előzetesét majd csak az epizód után. :? De ahogy tudom neked ez se fog a kedvenc epizódjaid közé tartozni. Jar Jar back. :?

 

Dzséjt remélem megint vállalod majd az ő részét. A múltkor nagyon jó lett! :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Nagyon jó volt ez a rész is, csak azt nem értem, hogy a következő részbe miért kell Jar Jar. Most őszintén kinkek hiányzik. Semmi bajom ha szentelnek neki egy saját részt, mint ahogy tették azt korábban...de hogy már megint egy harci járművön ökörködik egy csata kellős közepén....én nem értem ezt a fajta poént minek eröltetik. Jar Jar a csata kellős közepén csetlik botlik miküzben tönkrevágja a kalózok harci eszközeit.....jaj de poénos a hasamat fogom a röhögéstől. De tényleg, semmi bajom Jar Jar karakterével, csak nem értem hogy minek kell eröltetni ezeket a szituációkat. Klónokat akarok látni amint hősiesen helytállva próbálják kimenteni a jediket...most Jar Jar-hoz nincs kedvem...és ha ezt így sokáig folytatják, hogy csata kellős közepén egy kis gungan humor, akkor lehet hogy felejtős lesz a sorozat sok rajongónál.

 

Szerk. Zééé, nem is annyira korábban volt róla szó, hogy a kövi rész tartalmát spoiler mögé kell tenni. ( Oldfighter)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudnátok egy Rapidshare linket adni a 11. epizódhoz?

Ez a megaupload link nekem folyton megszakad, bár a netem úgy tűnik megjavult.

(tegnap egész este haldoklott, épp csak pislákolt benne az élet, letöltés szóba sem jöhetett, így én még nem láttam :), de nagyon szeretném....)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudnátok egy Rapidshare linket adni a 11. epizódhoz?

Ez a megaupload link nekem folyton megszakad, bár a netem úgy tűnik megjavult.

(tegnap egész este haldoklott, épp csak pislákolt benne az élet, letöltés szóba sem jöhetett, így én még nem láttam :), de nagyon szeretném....)

 

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.