Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hajjaj! :hmm::para: Akkor én most nem vagyok "igazi rajongó"? (Ugyanis HP-t olvastam, mert nem vettem észre, hogy felkerültek a dolgok ide...) ;):D

Jaj, már, csak viccelődtem :P Még az igazi szó sem volt ott :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De király, most játszom a Lightsaber Duels-el állati jó játék, és a története mindig, rövid átvezetőkkel oda teker a párbajokra. Játszottam fél órát, erre azon vettem észre magam, hogy egy olyan ellenfél jön aki még nem szerepelt a CW-ben!!!

A spoilerben az új karakterről írok, csak az nézze meg akit nagyon érdekel!

Spoiler:

A neve IE-5. Két piros lézerkardja van. Egyébbként egy droid, de erre nevéből is lehet következtetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Ebben a pillanatban olvastam a Wookieepedián, hogy Lok Durd tábornok visszatérő főgonosz lesz Argyus kapitánnyal, és persze a pénzéhes kis Trandoshannal ellentétben. Már nem emlékszem melyikőtök, de mondta, hogy kéne már a sorozatnak egy visszatérő főgonosz, nos... itt van!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halljátok, a következő rész, legalábbis a lenti videó alapján legalább olyan jó lesz, mint az előző, talán még nem vártam ennyire egy epizódot sem. Talán a Cloak Of Darknesst.

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344">

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Ebben a pillanatban olvastam a Wookieepedián, hogy Lok Durd tábornok visszatérő főgonosz lesz Argyus kapitánnyal, és persze a pénzéhes kis Trandoshannal ellentétben. Már nem emlékszem melyikőtök, de mondta, hogy kéne már a sorozatnak egy visszatérő főgonosz, nos... itt van!

Kár, hogy Durge-ot nem rakják bele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A port.hu szerint február 8-án 9:50-kor az RTL klubbon lesz A klónok háborúja. A kérdés: az új vagy a régi? :P

- Ez elég érdekes. Lehet, hogy az új, mert 1. részt írnak... :S

- És nem lehet rákattintani. Tuti, hogy az új! ;)

- Meg is nézem az STB-n.

- Sajna azt csak vasárnap frissítik...

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam, hogy a Downfall of a Droidban és a Duel of the Droidsban Gha Nachkt hangját Ron Pearlman (Hellby 1-2, Alien 4) adta. Most meg jön majd George "Sulu" Takei Lok Durdként. Azért sikerül néha-néha egy-egy nagyobb nevet becserkészni szinkronnak ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Ez elég érdekes. Lehet, hogy az új, mert 1. részt írnak... :S

- És nem lehet rákattintani. Tuti, hogy az új! ;)

- Meg is nézem az STB-n.

- Sajna azt csak vasárnap frissítik...

Ráadásul az azt követő műsor 10:20-kor kezelik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.