Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Darth Phobos:

 

Megnéztem az 1080p HD Clone Wars 20. részét ami a TheParadox oldalról szedtem le és 16:9-es széles vásznú, tehát nem egyezik a forrás az általad felrakott magyar HDvel. Részenként 1 giga a mérete és a kontraszt-képarány megegyezik a normál 720p HDA verziókkal.

 

Csak azt akarom mondani, hogy nagyon jó amit felpakoltál szinkronos HD, de még mindig nem találom az angol eredetijét.

 

Torrenten spanyol HD adásként van fenn.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oksa....bár ennek a szinkronos változatnak mintha jóval világosabb lenne a képe.

 

Mindegy, majd magam alápakolom az angol hangot, mindenesetre nagyon szuper hogy felrakod őket, mert eddig ennek van a legszebb képe. Sokkal világosabb mint a HDA vagy a CTU 720p rippek.

 

Szóval köszi!!!!!

 

Mellesleg ha valakit érdekel, itt megtalálja az egész SAGA mind a 6 részének a 720p-s HDTV változatát. Megjegyzem én is innét töltöttem le és ez az INTERNAL HD ripp a legszebb amit valaha láttam a neten keringő SW HD rippek közül. És mind szélesvásznú, még az EPII is ami torrenten nincs 16:9 formátumban.

 

http://tehparadox.com/forum/f89/star-wars-...rnal-hv-159541/

 

Nekem nincs accountom rapidra, de két letöltés között csak 15 percet kell várni és úgy is lazán lejött 2 nap alatt egy rész.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elolvastam párat, majd holnap a többit, de nagyon hasznosak. Köszönöm Dzséjt! :yeah:

 

Zééé: Van 1080p-s változat is, az egész saga össz-vissz csak 49 GB :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De rég voltam már itt :)

Egyre jobban tetszenek a részek, az utóbbi a droidos eddig a kedvenc. Jó volt a csatározás a végén, aranyosak voltak.

 

Hova kerültek fel?Nem találom sehol.

A részek kibeszélő topicjának elején vannak az első hozzászólásban :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De rég voltam már itt :yeah:

Egyre jobban tetszenek a részek, az utóbbi a droidos eddig a kedvenc. Jó volt a csatározás a végén, aranyosak voltak.

 

 

A részek kibeszélő topicjának elején vannak az első hozzászólásban :)

 

Köszi.Azt hittem új topicokban vannak.

 

Dzséjt:Köszi szépen.Nagyon sokat segítenek a megértésben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

B*sszus, most keltem fel, mert elfelejtettem átálítani az órát. Nézte valaki a mai részt?

Még szerencse, hogy nem én csinálom a magyarokat :)

Én sem láttam, pedig több karakter magyar hangja is érdekelne. És hogy beigazolódott-e a rémálmom... ("Bombad mester...")

Csak nehogy megtörténjen az, hogy az a fickó is elfelejtette átállítani az órát, mert akkor megszívtuk, és várhatunk egy hetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hogy beigazolódott-e a rémálmom... ("Bombad mester...")
Jar-Jar mester van benne. Többet nem tudok biztosra mert akkor kapcsoltam át a retekre amikor Padmé azt mondja hogy Farr velük van. Jar-Jar szerintem Psycho Lukács hangján beszélt legalábbis nekem olyannak hangzott.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönjük, Phobos bácsi! Lesz majd nagyfelbontású változat is, Phobos bácsi? Akajom! :)

Amint felteszik, utána én is felteszem, de eddig nem találkoztam vele, így waitingelni kell. Ha az eddigiket is feltették, ezt is felfogják szvsz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.