Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kémvideó, az hétszentség, de már ebből látni, hogy a második évad messze ütősebb lesz, mint amilyen az első volt...

Spoiler:

Hapan királynő, Mandaloriaiak... Hát, ezek nem túlozzák el! És ezúttal végre egy olyan Jedi Tanács jelenetet kapunk, amiben tényleg ott ül mindenki, és nem csak Yoda, Mace Windu és Plo Koon. Arra is kíváncsi lennék, hogy Ahsoka ott kivel vív, mert nem látni valami tisztán. Cad Bane látható mindenütt, továbbá egy Clawdite-ot is véltem felfedezni a videóban. A holokron jelenetek pedig teljesen ugyanabban a kameraállásban vannak "lefilmezve", mint amikor a KotOR-ban visszaemlékezünk a Csillagtérképek helyszíneire. :)

A starwars.com honlapjának főoldalán Ahsoka Tano a második évados kommandós felszerelésében virít, ráadásul különösen morcos tekintettel. Talán a második évaddal Ahsoka bukását nézhetjük végig?

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejön, bár nem sokat látni belőle. Igazi békeidős feeling ez a kémvideó. :) Kicsit felpezsdítette a vérem. :D Köszi Tibi! Remélem hamarosan felkerül az sw.com -ra is. Egyébként azt tudni, hogy hol adták le azt az előzetest?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem :) Látszik, hogy már nagyon várom az új évadot, alig bírok magammal, pedig ellen szoktam állni a spoilerek csábításának. Lehet csak a kamera képe mondatja velem, de mintha sokkal sötétebb "szűrőket" használnának a második évadban, mint az elsőben. Tiszta EpIII feeling.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, de jó volt ez a 2. évados kémvideó! :D Most már még jobban várom, mint eddig valaha. ;) Ha ezeket mind belerakják, akkor 2. évad simán ütni fogja az elsőt.

Nem bírom kivárni, meg fogok bolondulni, mire elkezdik a 2. évadot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.