Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Pedig kb. féltávnál biztosan számítani lehet rá, mivel talán minden sorozat leáll decemberben és januárban folytatódnak tovább.

Ez mindig így szokott lenni. Sőt, néha minden ok nélkül kihagynak egy hetet, csak hogy több rész maradjon a szünet utánra. A Szökésnél volt a legbosszantóbb az ilyesmi. Hónapokat kellett várni a folytatásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szezonban felbukkanó fejvadászok közül valamelyik Boba nevelője is lehetne. Az is érdekes lenne.

Szerintem Bobát a Mandik nevelik. És ha Boba tényleg szerepelni fog, amit kétlek, akkor a Mandiknál fog felbukkanni, elvégre őket is bevonták a sorozatba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Bobát a Mandik nevelik. És ha Boba tényleg szerepelni fog, amit kétlek, akkor a Mandiknál fog felbukkanni, elvégre őket is bevonták a sorozatba.

Nem lehetetlen, hogy a mandik is nevelték egy ideig. Persze ez nem jelenti azt, hogy mandis epizódban bukkanna fel, ha egyáltalán felbukkan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk szerintem nem is lesz, és nincs is szükség Boba Fettre a TCW-ben, de azért kíváncsi lennék, hogyan él. Elvégre tíz évesen van egy komplett űrhajója, nem is akármilyen, meg páncélja, fegyverzetei, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem bőven nem 10 éves már a TCW idején....szerintem.

Igazad van, korrigálom: elvégre 10-11 éves. ;) Sajnos nem tudni pontosan, mennyi idővel járhat a TCW a AotC után, és pontosan mikor volt Boba születésnapja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van, korrigálom: elvégre 10-11 éves. ;) Sajnos nem tudni pontosan, mennyi idővel járhat a TCW a AotC után, és pontosan mikor volt Boba születésnapja.

Mivel az EPII és EPIII között három év telik el, szerintem olyan egy másfél év telhetett el az AOTC óta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel az EPII és EPIII között három év telik el, szerintem olyan egy másfél év telhetett el az AOTC óta.

Még ez sem biztos. Valahol azt olvastam, hogy az új kronológia szerint az AOTC és a TCW első évada között 2-3 hónap telt el. És mivel a TCW-t tudtommal 5 évadosra tervezték, ezért szerintem az 1. évad olyan 7-8 hónapot ölelhet fel. De persze ezek sem biztosak. Állítólag majd csak a sorozat végére készítenek új kronológiát a klónháborús sztorikhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még ez sem biztos. Valahol azt olvastam, hogy az új kronológia szerint az AOTC és a TCW első évada között 2-3 hónap telt el. És mivel a TCW-t tudtommal 5 évadosra tervezték, ezért szerintem az 1. évad olyan 7-8 hónapot ölelhet fel. De persze ezek sem biztosak. Állítólag majd csak a sorozat végére készítenek új kronológiát a klónháborús sztorikhoz.

Hát, már nem ártana, mert így elég nagy rendetlenség van az EU-nak ennek a terén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tényleg biztos, hogy az Ep2 és 3 között 3 év telt el. De nem hiszem, hogy emiatt egy TCW évad 1 évet ölelne fel. Szerintem kevesebbet.

Nem tudom miért ölelne fel egy évad egy évet, amikor öt évad lesz állítólag...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom miért ölelne fel egy évad egy évet, amikor öt évad lesz állítólag...

Na én is ezt mondom. :) Biztos, hogy egy évad kevesebb, mint egy év alatt játszódik.

Általában a sorozatoknál 1 évad 1 évet ölel fel. A TCW biztos a kivételek közé tartozik.

Szerintem a 2. évad olyan 10 hónappal játszódhat az EP 2 után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én is ezt mondom. :) Biztos, hogy egy évad kevesebb, mint egy év alatt játszódik.

Általában a sorozatoknál 1 évad 1 évet ölel fel. A TCW biztos a kivételek közé tartozik.

Szerintem a 2. évad olyan 10 hónappal játszódhat az EP 2 után.

Számos olyan sorozatot tudnék mondani, ahol ez az "1 évad = 1 év" abszolút nem így van. LOST, A Szökés, Sanctuary...stb. Fura is lenne, ha 1 évben csupán ennyi csata, vagy küldetés zajlott volna. Ahhoz képest, hogy egy galaxis méretű háborúról beszélgetünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számos olyan sorozatot tudnék mondani, ahol ez az "1 évad = 1 év" abszolút nem így van. LOST, A Szökés, Sanctuary...stb.

24 :)

Pláne fura lenne, ha azt vesszük, hogy úgy utaznak egyik bolygóról a másikra, mint mi egyik városból a másikba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első évad lehetett 2 hónap is, 1 év is, sőt akár 2 év is. Ez csak attól függ, az alkotók mennyire akarják a háború végére összpontosítani a fontosabb eseményeket. (Az EP1-2-3 12 évet ölel fel, az EP4-5-6 pedig "csak" 3 és fél évet.) Semmilyen utalást nem kapunk arra, hogy mennyi idő telik el az egyes epizódok közt, sőt még az epizódok sorrendje sincs belülről rögzítve, csak a vetítési sorrend ad támpontot. (Pl a Malevolence trilógiát fel lehetne cserélni a Ryloth trilógiával, senki nem vette volna észre, aki még nem látta.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mivel a TCW-t tudtommal 5 évadosra tervezték, ezért szerintem az 1. évad olyan 7-8 hónapot ölelhet fel. De persze ezek sem biztosak.

Azért sem biztos semmi sem, mert nem is lineáris egy évad, legalább is az első nem volt az, hanem visszaugrottak az időben. Így még nehezebb betájolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számos olyan sorozatot tudnék mondani, ahol ez az "1 évad = 1 év" abszolút nem így van. LOST, A Szökés, Sanctuary...stb. Fura is lenne, ha 1 évben csupán ennyi csata, vagy küldetés zajlott volna. Ahhoz képest, hogy egy galaxis méretű háborúról beszélgetünk.

Hát igen, a mostani új sorozatoknál már ez így van. De régebben általában 1 évad 1 év volt. Pl: Star Trek: Voyager, Star Trek. DS9, Knight Rider, Dallas...stb

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért sem biztos semmi sem, mert nem is lineáris egy évad, legalább is az első nem volt az, hanem visszaugrottak az időben. Így még nehezebb betájolni.

Na igen az időugrások. És talán még a 2. évadban is kapunk ilyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.