Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Darth Phobos:

 

Szerinted a CTU-s x64-es változatok már nem is lesznek, vagy az alant látható HD változat annak megfelelő release?

Csak mert ennek a mérete 322 MB szemben a korábbi CTU 527 MB-s méreteivel.

 

Köszönöm a linket, király vagy....illetve SITH. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Phobos:

 

Szerinted a CTU-s x64-es változatok már nem is lesznek, vagy az alant látható HD változat annak megfelelő release?

Csak mert ennek a mérete 322 MB szemben a korábbi CTU 527 MB-s méreteivel.

 

Igen, csak míg a CTU-s matroska kódolású, addig, ez a változat sima Xvid-es. Ezért jelentősen kisebb a mérete, viszont a minőség nagyjából olyan jó. :roll:

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A matroska az nem kódolás...csak egy konténer file. Az is egyfajta Xvidet tartalmaz. Ennek a minősége azért korántsem olyan jó mint a rendes 720p HD-nek....de azért megteszi. Nagyon várom a hivatalos releaset.

A scene HD-t x264 kodekkel kódolják, ami elég erős tömörítés, ezért sem tudják sokak lejátszani, nem elég erős hozzá a processzoruk(viszont sokkal jobb minőségat ad). Ezt az xvides verziót még én is le tudom játszani :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem soha nem volt bajom Anakinnal a TCW-ben, de most így a Sith-ek megnézése után azt kell mondanom, hogy szembetűnő a változás, ahogy a háborúban viselkedik (magabiztosan, éretten, felelősen a csapatai és a padawanja iránt), és ahogy utána a politika és a magánélet kereszttüzében (zavartan, téveszmékkel küzdve, csak saját magára koncentrálva). Talán vehették volna a karakterét a TCW-ben kevésbé klasszra, úgy az átmenet kevésbé lenne sokkoló - bár ez csak most tűnt fel, így lehet, hogy elmúlik a döbbenetem hamarosan. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem felejtem el, csak most nagyon tisztán látható volt a különbség, és azért már nem a háború elején járunk, Anakin már nem padawan, szóval túl sok idő a történet szerint nincs hátra.

Persze magyarázható mindez azzal, hogy a háború Anakin természetes közege, ahol mindig tudja, mit kell tennie (ha jól emlékszem, ez a könyvben szó szerint le is volt írva), míg utána Coruscanton olyasmi várja, amivel nem tud olyan könnyen megbirkózni, mint egy hadművelettel: félelem és bizalmatlanság. És ha így nézem, akkor végül is nem látunk mást, mint a könyvben leírtak bizonyságát. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizonyos szempontból hozzám sokkal közelebb áll a TCW Anakin,. Szerintem sokan vannak ezzel így és könnyebben azonosulnak az animációs változattal. Anakint ilyennek képzeltem, szikár és egyenes jellem, határozott és persze nagy benne a hullámzás, de mégis az egész sorozat folyamán rendületlenül követhető. Csapatjátékos, szemben a filmbéli másával. Ez még valóban a jó Anakin, aki ízig vérig Jedilovag. Számomra szerethetőbb mint a filmbéli karakter. Én sokakkal ellentétben hitelesnek látom Hayden Christensen karaktermegformálását. Szerintem nagyszerű színész, és örülök hogy nem lett mainstream. Jobban járt, hogy nem került bele a hollywoodi okádéktengerbe.

Ha választanom kéne, kicsit a TCW Anakin felé húzna a szívem, mert szerethető karakter. Az egész TCW ha nem is időrendben, de hangulatban sokkal közelebb áll a klasszikus részekhez.

Főleg most érezni ezt, hogy bejött Cade Bane...aki fejvadász és szemétláda és nem cicózik és semmi PG13 finomkodás, hanem bele a lecsóba mint a klasszikus részeknél.

 

Már most biztos vagyok benne, hogy a TCW sokkal híresebb lesz mint az új részek és talán még az is szereti vagy szeretni fogja, aki az új részekkel nem igazán tudodd kibékülni.

 

Szóval TCW rulez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már most biztos vagyok benne, hogy a TCW sokkal híresebb lesz mint az új részek és talán még az is szereti vagy szeretni fogja, aki az új részekkel nem igazán tudodd kibékülni.

Szerintem nem, a Star Warsról mindig először a hat film fog eszébe jutni az embereknek (mint ahogy a Star Trekről elsőre mindig a sorozatok jutnak az emberek eszébe), és nincs is arra szükség, hogy az egyik híresebb legyen a másiknál (minek?). Plusz, akik utálják az ep1-2-3-at, azok még jobban utálják a TCW-t, ehhez nem kell messzire kutyagolni, hogy látható legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is nagyon jó a sorozat, és erre most úgy néz ki a második évad is rátesz egy lapáttal. Azt is tudom, hogy sokak szerint ez EU, de én nem tekintem annak mint ahogy a készülő élőszereplős sorozatot sem. Gondolom ez senkit nem hat meg, de hát ez van. :lol: Talán annyit még megjegyeznék, hogy azért gondolom így, amiért a kényesebb EU -s dolgokhoz úgy nyúlnak hozzá ahogy a holokronhoz és a cyber kristályhoz. Ésszel! Teljesen hihetőek a magyarázatok és a rendeltetésük. Semmi eget verő ökörség nincs a megjelenésükben funkciójukban. Amíg ez így marad, és Lucas szinte mindenbe beleszól a sorozattal kapcsolatban, addig nekem ez offical. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltűnik a részben? Na ez érdekes lesz.

És hogyhogy még nem tartóztatták le? Egyáltalán mit keresnek konföderációs képviselők a szenátusban? Vagy talán Lott Dodd nem vállal felelősséget Nute Gunray tetteiért? Egy csomó hadműveletet a szenátussal szavaztatnak meg, ha jól tudom, szóval nekem Lott Dodd jelenléte meglehetősen furcsa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hogyhogy még nem tartóztatták le? Egyáltalán mit keresnek konföderációs képviselők a szenátusban? Vagy talán Lott Dodd nem vállal felelősséget Nute Gunray tetteiért? Egy csomó hadműveletet a szenátussal szavaztatnak meg, ha jól tudom, szóval nekem Lott Dodd jelenléte meglehetősen furcsa.

Lehet, hogy a Köztársaság oldalán áll és nem a Konföderációén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is nagyon jó a sorozat, és erre most úgy néz ki a második évad is rátesz egy lapáttal. Azt is tudom, hogy sokak szerint ez EU, de én nem tekintem annak mint ahogy a készülő élőszereplős sorozatot sem. Gondolom ez senkit nem hat meg, de hát ez van. ;) Talán annyit még megjegyeznék, hogy azért gondolom így, amiért a kényesebb EU -s dolgokhoz úgy nyúlnak hozzá ahogy a holokronhoz és a cyber kristályhoz. Ésszel! Teljesen hihetőek a magyarázatok és a rendeltetésük. Semmi eget verő ökörség nincs a megjelenésükben funkciójukban. Amíg ez így marad, és Lucas szinte mindenbe beleszól a sorozattal kapcsolatban, addig nekem ez offical. :D

 

Én ugyanígy vagyok ezzel.

Eddig szuper a második évad, remélem lesz benne Halálcsillag is (az ep2-es szálat folytathatnák, Poggle érdeklődne, hogy mi van már az "ultimate weaponjukkal"), és nyomozás Sidious után.

Szerkesztve: - Tibur55
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.