Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Pontosan, de ezért is írtam az úgymond földi szokásról, ahol a katonák hasra dobják magukat míg tüzelnek. Oks, a féltérdeplő helyzet ebbe belefér, nomeg ugye attól függ minden, hogy lerohanunk, vagy fedezzük a hátravonulást pl. ( Visszavonulást is írhattam, de manapság már nem nagyon használják ezt a szót, bizonyos jól érthető okokból :cry: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan, de ezért is írtam az úgymond földi szokásról, ahol a katonák hasra dobják magukat míg tüzelnek. Oks, a féltérdeplő helyzet ebbe belefér, nomeg ugye attól függ minden, hogy lerohanunk, vagy fedezzük a hátravonulást pl. ( Visszavonulást is írhattam, de manapság már nem nagyon használják ezt a szót, bizonyos jól érthető okokból ;) )
Végül is igaz. De van egy snitt ahol már fedezékből lőnek, hisz van nekik ilyen lehetőségük. Már ez is mutatja, hogy lesz miről csevegni a premieren. :P Grievous meg a szokásos szövegét benyomta. Kill them all! :cry:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen, a folyosós jelenet is érdekes példa, mert míg páran a dobozok mögé bújnak (helyesen), addig mások meg szépen kiállnak a nyílt tűz elé. Látványos meg cool jelenet az igaz, de taktikailag pocsék.
Kevés hely volt a dobozok mögött. Egyébként az EPIV elején is odamennek a katonák a kijárathoz, hogy mészárolják le őket a rohamosztagosok. :cry: Ott még annyi fedezék se volt. Úgy látszik az SW-ben igen csak bátrak a katonák. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kevés hely volt a dobozok mögött. Egyébként az EPIV elején is odamennek a katonák a kijárathoz, hogy mészárolják le őket a rohamosztagosok. ;) Ott még annyi fedezék se volt. Úgy látszik az SW-ben igen csak bátrak a katonák. :P
De ott általában azért a fel mellé csoportosultak, vagy a bejárókban húzták meg magukat. És máskülönben bizonyos szintig volt náluk annyi előny, hogy azt a szűk bejáratot hatásos tűz alá vegyék. Más kérdés persze, hogy a létszám a birodalmiak felé billent.

 

Node érzem, kezdek szőrszálhasogató lenni. Akadékoskodjak inkább majd egy SWAT filmen, mi? :P

 

Dzséjt már bólogat, érzem. :P És úgyis megmagyarázza, hogy miért is nem mondok igazat :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, ez kedves. ;) Ha nem mondod fel sem tűnik, hogy süt a nap a Kaminón. :P
Épp ott igen. Furcsálltam a képet, mert túl világosnak találtam, aztán rájöttem miért. :P

 

De ott általában azért a fel mellé csoportosultak, vagy a bejárókban húzták meg magukat. És máskülönben bizonyos szintig volt náluk annyi előny, hogy azt a szűk bejáratot hatásos tűz alá vegyék. Más kérdés persze, hogy a létszám a birodalmiak felé billent.

 

Node érzem, kezdek szőrszálhasogató lenni. Akadékoskodjak inkább majd egy SWAT filmen, mi? :P

 

Dzséjt már bólogat, érzem. :P És úgyis megmagyarázza, hogy miért is nem mondok igazat :cry:

No igen. Hagyjuk meg Llew -nek ezt a feladatot. :P Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igaz hogy milyen durva lett az animáció.....és ez megy tv-ben. Félelmetesen kidolgozott. Azért ebben a sorozatban nem kevés pénz van, szóval senki ne gondolja hogy 4 ember dolgozik egy ilyen minőségű anyagon. Ez már művészet.
;) Egy egész részleg dolgozik rajta. Legalább van munkájuk. :cry: Gondolom folyamatosan fejlesztgetik a dolgokat. Várod már a premiert? :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon várom a premiert, de amit mindennél jobban várok az a heti rendszeresség...mert amit a második szériával csinált a CN, az botrányos volt.
Nem akarlak elkeseríteni, de ebből a szempontból a korai premier időpont nem sok jót vetít előre. :cry: Lehet, hogy október 1-ig nem is lesz új rész. Tehát megint egy két hetes szünettel kezdünk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Node érzem, kezdek szőrszálhasogató lenni.
No igen. Hagyjuk meg Llew -nek ezt a feladatot. :)

Ha már így megszólíttattam. :D

Annyira jó az a második generációs páncélos klón.

Az új droidok ötlete viszont már most nem teszik. Ha csak a kaminói csatában lesznek benne akkor azt mondom na jó oké, mondjuk külön erre az alkalomra tervezték őket, de aztán nem gyártottak többet mikor bebukott az invázió, mert pl. drágák. Ha viszont az évadban később, máshol is szerepelnek majd, akkor egy elcseszett ötlet lesz, mert az EP III-ban sehol nem szerepelnek.

 

Szőrszálhasogatásként még annyi, hogy a Köztársaság számára létfontosságú Kaminora, meg Tipoca Citybe nem tudtak pár radart, meg szonárt telepíteni? Mert azok a poliphajók valahogy csak a vízbe kerültek, de ha még az észlelés nélkül is történt, akkor is csak simán oda úszhatnak a klóngyárhoz? Na, ne már.

Lassan nem győzzük számolni Obi-Wan és Grivi hányszor csaptak össze.

Azért remélem a klónok helyenként odateszik majd magukat és nem csak ágyútöltelékek lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már így megszólíttattam. :D

Annyira jó az a második generációs páncélos klón.

Az új droidok ötlete viszont már most nem teszik. Ha csak a kaminói csatában lesznek benne akkor azt mondom na jó oké, mondjuk külön erre az alkalomra tervezték őket, de aztán nem gyártottak többet mikor bebukott az invázió, mert pl. drágák. Ha viszont az évadban később, máshol is szerepelnek majd, akkor egy elcseszett ötlet lesz, mert az EP III-ban sehol nem szerepelnek.

 

Szőrszálhasogatásként még annyi, hogy a Köztársaság számára létfontosságú Kaminora, meg Tipoca Citybe nem tudtak pár radart, meg szonárt telepíteni? Mert azok a poliphajók valahogy csak a vízbe kerültek, de ha még az észlelés nélkül is történt, akkor is csak simán oda úszhatnak a klóngyárhoz? Na, ne már.

Lassan nem győzzük számolni Obi-Wan és Grivi hányszor csaptak össze.

Azért remélem a klónok helyenként odateszik majd magukat és nem csak ágyútöltelékek lesznek.

Lehet, hogy felesleges aggódnod. A droidokat illetően biztos. Bár ha azt nézzük, hogy a kommandós droidok sehol sincsenek az EP3 -ban...

 

 

Nagyon jó ez a kép! Napsütésben egészen barátságos lett Kamino is. :D
Azért attól még messze van. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új droidok ötlete viszont már most nem teszik. Ha csak a kaminói csatában lesznek benne akkor azt mondom na jó oké, mondjuk külön erre az alkalomra tervezték őket, de aztán nem gyártottak többet mikor bebukott az invázió, mert pl. drágák. Ha viszont az évadban később, máshol is szerepelnek majd, akkor egy elcseszett ötlet lesz, mert az EP III-ban sehol nem szerepelnek.

Már miért kéne szerepelnie minden harcjárműnek és droidnak az ep3-ban, ami felbukkant a háború alatt? AAT-t is sokat használnak a TCW-ben, mégis, az ep3-ban csak akkor veszed észre, ha HD képet nézel és tudod, hol keresd. MTT sem nyüzsög túl sok, csak háttérelem, és C-9979-ek is alig észrevehetőek. Az SPHA meg csak sejthető, hogy szerepel a filmben, legalábbis a lézerágyúja lövedéke végigsuhan a coruscanti csatában.

IG-227 Hailfire droidot meg egyáltalán nem látni az ep3-ban, holott az ep2-ben elég aktívak voltak. Ugyanígy nincs sehol egy STAP vagy LAAT/c sem. Sőt, még olyan picike jószágokból sem látni túl sokat a RotS-ban, mint Acclamator szállítók, vagy Consular cirkálók. És ezek csak az ep1-2-ben feltűnő hajók és droidok, amik az ep3-ban nem jelentek meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már így megszólíttattam. :)

Annyira jó az a második generációs páncélos klón.

Az új droidok ötlete viszont már most nem teszik. Ha csak a kaminói csatában lesznek benne akkor azt mondom na jó oké, mondjuk külön erre az alkalomra tervezték őket, de aztán nem gyártottak többet mikor bebukott az invázió, mert pl. drágák. Ha viszont az évadban később, máshol is szerepelnek majd, akkor egy elcseszett ötlet lesz, mert az EP III-ban sehol nem szerepelnek.

 

Szőrszálhasogatásként még annyi, hogy a Köztársaság számára létfontosságú Kaminora, meg Tipoca Citybe nem tudtak pár radart, meg szonárt telepíteni? Mert azok a poliphajók valahogy csak a vízbe kerültek, de ha még az észlelés nélkül is történt, akkor is csak simán oda úszhatnak a klóngyárhoz? Na, ne már.

Lassan nem győzzük számolni Obi-Wan és Grivi hányszor csaptak össze.

Azért remélem a klónok helyenként odateszik majd magukat és nem csak ágyútöltelékek lesznek.

Az új droidokkal kapcsolatban egyetértek veled.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos igazán nem akarok a szemedre hányni, de hol maradnak a dualos HD releasek?
Töltsd le te magad, megadtam, hol vannak fent, én nem fogok részenként 6 óráig feltölteni, mert kevesebb, mint 10 ember tölti le.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.