Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Háhogyismonyam magának....még két ilyen rész, és lehet lehúzni a rolót.

 

Nekem tetszett, de közelébe sem ér az első két szezonnak. Morzsolódnak a rajongók, mert a politikai epizódok túl sok izgalmat ugye nem kínálnak. És ahogy elnézem, a következő rész témája sem a címadó klónháború lesz.

 

Én úgy ítélem meg, hogy a 3. szezon témaválasztása rosszat tesz a TCW-nek, mert csak a rajongók egy elhanyagolhatóan kis szegmensét érinti, vagy tartja izgalomba.

 

Így minden rész csak elpazarolt lehetőség.

 

A 6. rész előzeteséből is látszik, hogy mára ez lesz a 3. évad jellemzője, politika és intrika minden mennyiségben. Lemegy a 6. rész is érdemi akció nélkül....

 

..........................nekem egy kicsit kezdenek hiányozni a klónok.

 

De főleg az fáj, hogy a 2. évad első hat része bizony bitangjó volt, nézzétek csak vissza őket, erős a kontraszt. 1 politikai rész volt csak, a Senate Spy. Egy darab, bőven sok!!!!

 

S02E5 - Landing at Point Rain - minden idők legjobb TCW része volt, amivel egy csudajó történeti szálat indítottak anno. Most meg kaptunk egy iskolai szalmonella mérgezést. Könyörgöm...azé valaki kapcsoljon már villanyt.

 

Bárcsak egyszer én rittyenthetnék össze egy epizódot...vagy mindjárt ötöt.

Lenne benne fiatal Xizor és Black Sun, lenne benne Delta osztag kalandjai, lenne benne Kessel futam, lenne benne Nar Shadda.....a szalmonellával fertőzött Sprite üditő és iskolai botrány nem lenne benne.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háhogyismonyam magának....még két ilyen rész, és lehet lehúzni a rolót.

Én úgy ítélem meg, hogy a 3. szezon témaválasztása

Én úgy vettem észre, hogy az eddigi évadoknak se volt egy jól behatárolható témája, így ez is sokszínű lesz.

 

A 6. rész előzeteséből is látszik, hogy mára ez lesz a 3. évad jellemzője, politika és intrika minden mennyiségben. .

Én az első két epizódot egyik kategóriába se sorolnám, akció pedig volt a 2., a 3. és a 4.(ebben kevesebb) epizódban is.

.........................nekem egy kicsit kezdenek hiányozni a klónok.

Pedig az évad két igencsak klónközéppontú résszel indított. És a harmadik részben is kaptak szerepet.

 

1 politikai rész volt csak, a Senate Spy. Egy darab, bőven sok!!!!

Senate Murders, Mandalorian Plot, Voyage of Temptation, Duchess of Mandalore, mind politikás, és nemegy igencsak jó rész volt. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 6. rész előzeteséből is látszik, hogy mára ez lesz a 3. évad jellemzője, politika és intrika minden mennyiségben. Lemegy a 6. rész is érdemi akció nélkül....

Azt azért láthattuk már az évad traileréből, hogy ez nem így lesz. Savage Opress és Ventress szálát pl én nem venném politikának

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Episode guid alatt az emberek szidják mint a répát ezt az új részt...mivel ebben jó vagyok, én is megnyilvánultam.

 

"This episode was by far the most boring and out of place thing I have ever seen in this series.What happened with the Clone Wars? Where are the clones? Where is the action? Where is the excitement? The session 1&2 was the best by so far, why can't they just simple follow that way? Instead of that, they tried something new|politics. blehhhJudging by the first 5 episodes, the session 3 is nothing but out of place, and nothing to do with the term of Clone Wars. The politics is boring, but this episode was stupid too. How cares about some poisoned drinking issue? This episode was written by a 10 year old. (or less)Dear Filoni, we want clones, lots and lots of action and less yapping more blasting...It seems the session 3 is

 

Posted by: Zeee | October 10, 2010 4:08 AM

It seems the session 3 is by far the worst in this beautiful series.The animation was great, but the writing was|.no words. I feel some trouble in the force.And the premise of the next episode|..? Ashoka will teach some young in the Academy, very very very exiting.Instead of that, I want to make a proposal|.make some episode with the Clones and Jedi and THE DELTA SQUAD. Give us some action with the Delta Squad, and forgot all this boring issues with Mandalore. I was Zééé from Hungary. May the force be with us! (Seems the force left this series)"

 

Kell a kritikus hangvétel, jót tesz a sorozatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem láttam az új részt, de nem tudom elképzelni, hogy ennyire rossz legyen. Zééé. Kell a kritikus hangvétel, de nem kell átesni a ló túloldalára. De hogy pont Te mész az sw.com -ra fikázni, ez azért már mindennek az alja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre a harmadik évad nem tud mit kezdeni a klóháború kifejezéssel. Hidd el semmi fikázási szándék nincs bennem, de tényleg nem valami izgi az új évad.

Érdemes végigolvasni a hozzászólásokat, van amin el fogsz hülni.

 

Van aki egyszerűen azt írta, hogy az új rész olyan sz*r, hogy a gyerekénél be sem próbálkozott egy közös megtekintésre.

 

Tényleg ésszerűtlen ennyire eltérni a háború témájától...teljesen felesleges, ráadásul úgy, hogy ennek a résznek még a nagyobb kontesztust figyelembe véve sem volt semmi de semmi köze a TCW történéseihez. Szalmonella az iskolában, nyomoz az uralkodó....teljesen mintha egy 10 éves írta volna.

 

Mintha a munkahelyemen elkezdenének az emberek sugárba hányni, és az Orbán Viktor jönne személyesen és nézne a konyhás körmére. Annyira de annyira szánalmas, hogy nincs rá jó szó.

 

Nézd meg, hogy az előző évedban milyen klassz volt az első 5 rész. Tele izgalommal és akcióval, mert azért azt lássuk be, jó ha vannak mély részek, de érdemes a résznek szórakoztatni is az embert. Nem mindenkit érdekel ugyanis, hogy a kereskedelmi föderáció tagja e a szenátusnak...de mondjuk több embert hozna lázba egy kis akció a Delta osztaggal. Szerintem!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre a harmadik évad nem tud mit kezdeni a klóháború kifejezéssel. Hidd el semmi fikázási szándék nincs bennem, de tényleg nem valami izgi az új évad.

Érdemes végigolvasni a hozzászólásokat, van amin el fogsz hülni.

 

Van aki egyszerűen azt írta, hogy az új rész olyan sz*r, hogy a gyerekénél be sem próbálkozott egy közös megtekintésre.

 

Tényleg ésszerűtlen ennyire eltérni a háború témájától...teljesen felesleges, ráadásul úgy, hogy ennek a résznek még a nagyobb kontesztust figyelembe véve sem volt semmi de semmi köze a TCW történéseihez. Szalmonella az iskolában, nyomoz az uralkodó....teljesen mintha egy 10 éves írta volna.

 

Mintha a munkahelyemen elkezdenének az emberek sugárba hányni, és az Orbán Viktor jönne személyesen és nézne a konyhás körmére. Annyira de annyira szánalmas, hogy nincs rá jó szó.

 

Nézd meg, hogy az előző évedban milyen klassz volt az első 5 rész. Tele izgalommal és akcióval, mert azért azt lássuk be, jó ha vannak mély részek, de érdemes a résznek szórakoztatni is az embert. Nem mindenkit érdekel ugyanis, hogy a kereskedelmi föderáció tagja e a szenátusnak...de mondjuk több embert hozna lázba egy kis akció a Delta osztaggal. Szerintem!

A csúnya szavakat mellőzzük már, vagy csillagozzuk ki. Már leírtam vagy százszor. Engem nem érdekel a delta osztag jelen pillanatban, nem erre izgulok. Azt meg ugye nem hiszem, hogy mondani kellene, hogy egy sorozatban nem csak akció van, mert akkor borzalmasan egysíkú és unalmas lenne. Én örülök, hogy ezt a politikusabb és mélyebb történeti vonalat felmerték vállalni. Most mindig nézzük azt, hogy Anakin és Obi nyernek? Vagy a klónok milyen jókat csatáznak? A francot se érdekli ez egyfolytában. Éppen az lenne a lényege a sorozatnak, hogy rámutasson a háttérben lévő dolgokra is, azokra, amik voltaképpen a mozgatórugói az egész konfliktusnak. Emellett mi baj van azzal, hogy a galaxist jobba megismerjük? Pl. a Mandalore kultúrát? Szerintem így válik sokszínűvé az egész.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jó ha vannak olyan részek, amik csak közvetetten kapcsolódnak az TCW törénéseihez, de az a rész sehogy nem kapcsolódik és bután lett megírva.

 

És Ody, ahogy te szereted a politikai epizódokat úgy más (én is) szereti a lövöldözős részeket, ahol Anakin és Obi és a klónok diadalmaskodnak.

 

A probléma azzal van, ha egy sorozatban az egyensúly kezd felborulni, és ahogy látom a következő rész témája sem a háború lesz, hanem valami irgalmatlan nagy baromság. Ne legyen igazam!!!!!!!!!! :angry:

 

Sok volt a politika mára az S3-ban, jöjjön a csihi-puhi.

 

Abban viszont biztos lehetsz, hogy a ha téged személy szerint nem is, de bazi sok rajongót érdekelne már egy (de mindjárt inkább 5) rész a Delta osztaggal.

 

Megjegyzés: Én nagyon szeretem a TCW-t, de annál nem lehet nagyobb bűnt elkövetni, mint hogy valaki vakon szeret és a hibákat ebből az önzőségből fakadóan nem hajlandó elismerni.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jó ha vannak olyan részek, amik csak közvetetten kapcsolódnak az TCW törénéseihez, de az a rész sehogy nem kapcsolódik és bután lett megírva.

 

És Ody, ahogy te szereted a politikai epizódokat úgy más (én is) szereti a lövöldözős részeket, ahol Anakin és Obi és a klónok diadalmaskodnak.

 

A probléma azzal van, ha egy sorozatban az egyensúly kezd felborulni, és ahogy látom a következő rész témája sem a háború lesz, hanem valami irgalmatlan nagy baromság. Ne legyen igazam!!!!!!!!!! :angry:

 

Sok volt a politika mára az S3-ban, jöjjön a csihi-puhi.

 

Abban viszont biztos lehetsz, hogy a ha téged személy szerint nem is, de bazi sok rajongót érdekelne már egy (de mindjárt inkább 5) rész a Delta osztaggal.

Mennyi tisztán politikai rész volt eddig? Mert mindegyikbe volt egy kis akció. Az arányok fordultak meg, most több a történet, kevesebb az akció. Vicc kategória, hogy két ilyen rész után máris sipítozol, mintha égne a ház. Múlt héten még a nagy filmeket is lealázta nálad a TCW, ma meg már itt tartasz. Ez nem hiteles. Biztos lesz majd akció is, ami után hozsannázod majd a sorozatot, de az se lesz valószerűbb mint most ez az érthetetlen negatív kampányod.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jók, ha vannak politikai részek a sorozatban, de nem kell túlzásba esni, meg kell találni az egyensúlyt.

Eddig sajnos a harmadik évad nem igazán nyerte el a tetszésemet, eddig csak egy kiemelkedően kitűnő rész volt, a többi vagy csak jó, vagy közepes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jók, ha vannak politikai részek a sorozatban, de nem kell túlzásba esni, meg kell találni az egyensúlyt.

Eddig sajnos a harmadik évad nem igazán nyerte el a tetszésemet, eddig csak egy kiemelkedően kitűnő rész volt, a többi vagy csak jó, vagy közepes.

Nálam is eddig a második évad a kedvenc, de a harmadikkal sincs semmi baj. Másabb mint az eddigiek és ez jó.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs negatív kampány! Kiemelem a pozitívumot és a negatívumot. Akkor ártanék a sorozatnak, ha vakon imádnám, az ugyanis konzerválja a helyzetet.

Most is nagyon szeretem a TCW-t, de ez a szeretet SOHA SEMMIKOR nem homályosíthatja el az ember tisztánlátását.

 

Nagyon fontos a tiszta érzelmektől mentes értékelés. Most is leírtam, hogy az animáció ebben a részben volt messze a legszebb, a törtnénet pedig a leggyengébb. A múltkori részben a történet volt erős és az animáció gyengébb. Racionálisan értékelek minden részt és ebből soha de soha nem adok senki kedvéért. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem semmi baj a politikával. Abszolút nem viszik túlzásba. Még csak az 5. résznél járunk. Majd a végén lehetne fanyalogni. De tényleg akkor mi legyen benne? A Jedik harcolnak a klónok oldalán? Na és minden bolygónál mutassák ezt be? Elöbb űrcsata majd földi támadás? majd a szepik foglaják vissza? Mindezt évadokon keresztül? Szerintem baromi unalmas lenne.

A klónháborúk meg nemcsak háború hanem a Köztársaság utolsó szenvedése a vég elött. Nagyon jó hogy bemutatják, hogy nemcsak a harcok gyengítik, hanem a kapzsiság is és a csúnya politikai játszmák.

Nem erre vártunk annak idején, hogy megtudjuk hogyan lett a virágzó Köztársaságnak vége? Hát most itt van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem semmi baj a politikával. Abszolút nem viszik túlzásba. Még csak az 5. résznél járunk. Majd a végén lehetne fanyalogni. De tényleg akkor mi legyen benne? A Jedik harcolnak a klónok oldalán? Na és minden bolygónál mutassák ezt be? Elöbb űrcsata majd földi támadás? majd a szepik foglaják vissza? Mindezt évadokon keresztül? Szerintem baromi unalmas lenne.

A klónháborúk meg nemcsak háború hanem a Köztársaság utolsó szenvedése a vég elött. Nagyon jó hogy bemutatják, hogy nemcsak a harcok gyengítik, hanem a kapzsiság is és a csúnya politikai játszmák.

Nem erre vártunk annak idején, hogy megtudjuk hogyan lett a virágzó Köztársaságnak vége? Hát most itt van.

Mandalore épp azért van bajban, mert nem a Köztársaság része, de egyébként teljesen egyetértek. :) Nincs ezzel az epizóddal semmi baj, és ahogy elnéztem a következő előzetesét, azzal sem lesz. Bővebben majd a topikban.

 

Amúgy én elfogadom, hogy széles körű elvárásaink miatt nagyon kevés olyan epizód lesz, ami szinte mindenkinek tetszeni fog. Eddig minden évadban volt legalább 2-3 ilyen, és biztos most is lesz, és az is lehet, hogy nem a Corruption lesz az egyik. De én nem várom, hogy mindig teljes mértékben el legyek kápráztatva minden olyan jóval, ami egy ilyen minden szempontból kiemelkedő epizód sajátja. Akkor már azokat sem lehetne igazán értékelni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a következő részben kiderül valami gonosz dolog Almecről.

 

Már jó ideje elég sunyi feje van... Ideje volt már. :yeah: Talán ez lesz Satine-nak az igazi arculcsapás, hogy a korrupció keze Almecig és elért, és őt is megfertőzte.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát kezdem úgy érezni, hogy számomra nem a 3. évad lesz a legjobb. A 2.ban 2rész nem jött be, és ennél már most 3 van, ami lehetne sokkal jobb is, és még csak most keződött az évad. Remélem javuló tendencia lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már jó ideje elég sunyi feje van... Ideje volt már. :D Talán ez lesz Satine-nak az igazi arculcsapás, hogy a korrupció keze Almecig és elért, és őt is megfertőzte.

 

 

Lehet, hogy Almec is a Deathwatch tagja. Igazi hithű mandi. :D

 

 

Hát kezdem úgy érezni, hogy számomra nem a 3. évad lesz a legjobb. A 2.ban 2rész nem jött be, és ennél már most 3 van, ami lehetne sokkal jobb is, és még csak most keződött az évad. Remélem javuló tendencia lesz.

Ahogy látom a negatív érzések kezdenek növekedni a harmadik évadban. Vajon Amerikában is ugyanez a helyzet? :yeah: Vajon ez vezethet oda, hogy hamarabb véget ér a TCW? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy látom a negatív érzések kezdenek növekedni a harmadik évadban. Vajon Amerikában is ugyanez a helyzet? :yeah: Vajon ez vezethet oda, hogy hamarabb véget ér a TCW? :D
Egymást hergelitek. Volt két rész ami nem jött be annyira és kapjon cancelt. Ezt akarjátok? Nyissatok petíciós oldalt. "TCW-FILONI-LUCAS MUST DIE" címmel.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egymást hergelitek. Volt két rész ami nem jött be annyira és kapjon cancelt. Ezt akarjátok? Nyissatok petíciós oldalt. "TCW-FILONI-LUCAS MUST DIE" címmel.

Szerintem kicsit túlreagálod a dolgokat Ody. Szerintem senki nem írt semmi ilyet. :yeah:

Sajnos most nem igazán volt időm olvasni a kommenteket, de akkor úgy hiszem más is osztja a véleményem.

De hozzáteszem IMÁDOM a sorozatot! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.