Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Darth Maul -t hús-vér valójában látni akkor ordenáré hülyeség, hogy az teljesen hazavágná a sorozatot. Biztos vagyok benne, hogy erre nem fog sor kerülni. Klónja lehet, vagy valami mágikus vonulat ebben a szálban, de őt magát nem fogjuk viszontlátni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam utána, Revan... Asajj Ventress múltja érintetlen marad, csak néhány apróságot fognak megváltoztatni, inkább csak kiegészítik a korábban látottakat. A Jedi mester, akit pedig mutatni fognak, az csakugyan Ky Narec lesz. Elnézést, hogy riadalmat okoztam. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Darth Maul -t hús-vér valójában látni akkor ordenáré hülyeség, hogy az teljesen hazavágná a sorozatot. Biztos vagyok benne, hogy erre nem fog sor kerülni. Klónja lehet, vagy valami mágikus vonulat ebben a szálban, de őt magát nem fogjuk viszontlátni.

 

Egyetértek. A klón-dolog ráadásul még elcsépelt is lenne. Remélem tudják, mire vállalkoznak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam utána, Revan... Asajj Ventress múltja érintetlen marad, csak néhány apróságot fognak megváltoztatni, inkább csak kiegészítik a korábban látottakat. A Jedi mester, akit pedig mutatni fognak, az csakugyan Ky Narec lesz. Elnézést, hogy riadalmat okoztam. :D

:yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a végén a kérdés elég elgondolkodtató(Kinek az oldalán vagy?) tudva hogy mind a két oldalt ugyan az a személy irányítja és hogy végülis az akkori szeparatisták(már akik túlélték) alakítják majd ki a lázadók szövetségét

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kettévágott "ember" feltámadására nem lehet kielégítő válasz.

Gondolod? :)

Visionaries_Darth_Maul.jpg

A fenti "megoldás" egy olyan képregényből van, amiben a feltámasztott és kissé gépesített Darth Maul az öreg Ben Kenobival harcol :D (Bár a komolyan vehetőségét jól jelzi, hogy még az EU sem fogadja el kanonnak.)

 

Viszont ez EU-ban ezen kívül is feltámasztották már egyszer Maul uraságot, méghozzá a Sötét Oldal Prófétái, akik úgyszólván újraformálták őt, mert nem tetszett nekik Darth Vader, az egykori Jedi. Ezért életre keltették Mault, hogy ölje meg Vadert. Maul pechére, Vader levágta, majd Sidious megsütötte az eretnekeket. És ez már kanon! (És az egyike, amit én személy szerint simán nem fogadok el, mivel szembemegy mindazzal, amit a hat film képvisel a halhatatlanságról, csak azért, hogy összehozzanak valami coolat.)

 

Még valami. Bár csak nagyon felületesen olvastam ezt a kis vitát - a spoilerek mögé nem néztem be és csak egy-két mondatot kaptam el -, azért érdekes kicsit Maul bácsi megszületése mögé pillantani. Az ep1 kezdetén Iain McCaig éppenséggel pont egy éjnővér sith boszorkányt képzelt el.

SithWitch.jpg

Íme még egy ötlet, amit a filmekben ugyan nem használtak fel, de a TCW kicsit módosítva, kicsit meggyúrva, de felhasznál, és kapcsolatba hozza Mault (ha csak úgy, hogy egy fajtársa lép képbe) az éjnővérekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kettévágott "ember" feltámadására nem lehet kielégítő válasz.

Hát az SW világában annyira azért nem vagyok biztos ebben... En pl máig nem értem, hogy lehet úgy egy komplett szervrendszert agyastul-mindenestül beültetni egy gép testbe, hogy az utána még éljen is :hmm: .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok sértő lenni Ody, de most a TCW nem azt akarja elkövetni amit utálsz az EU-ban? :roll:

Kettévágott embereket feltámasztani? ;) Szerintem a sorozat eddig már bizonyított, és a háttérben Lucas áll. Szerintem ennél több biztosíték nem kell, hogy olyan nagy hülyeség mint amit Dzséjt is írt, ne forduljon elő benne (konkrétan a Maul & robot alsótest dologra gondolok).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kettévágott embereket feltámasztani? ;) Szerintem a sorozat eddig már bizonyított, és a háttérben Lucas áll. Szerintem ennél több biztosíték nem kell, hogy olyan nagy hülyeség mint amit Dzséjt is írt, ne forduljon elő benne (konkrétan a Maul & robot alsótest dologra gondolok).

Én is annak örülnék a legjobban ha tényleg nem szerepelne benne ilyesmi, mert a az nálam végleg az EU szintjére alacsonyítaná a TCW-t.

Remélem tényleg csak pletyka vagy valami hírverési kísérlet(megjegyzem ha az akkor eléggé sikeres) de én azt a cikket tartom a eddig a leghitelesebb forrásnak, abban pedig elég tényszerűen írták

 

Tudjátok mit: a magam részéről befejezem a találgatást és a spekulációkat, és megvárom azt, hogy mi lesz a majd egy hónap múlva leadott részben és majd csak utána fogok véleményt nyilvánítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kettévágott embereket feltámasztani? ;) Szerintem a sorozat eddig már bizonyított, és a háttérben Lucas áll. Szerintem ennél több biztosíték nem kell, hogy olyan nagy hülyeség mint amit Dzséjt is írt, ne forduljon elő benne (konkrétan a Maul & robot alsótest dologra gondolok).

 

Pontosan. Lucas még sosem csinált eget verő baromságot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maul klónozásának semmi értelme nem lenne, mert ki klónozta volna? Az uralkodón kívül más nem ismerte....pont ez volt a léte lényege, homályban maradni.

A robot testben létezés alapból baromság...amire gondolni tudok, hogy a szelleme valamilyen formában megmaradt, vagy a fél testét megőrizték valamilyen szmötyiben úsztatva, bár komolyabb indok nélkül az is ökörség lenne.

Esetleg van egy holokron, amit Maul hagyott hátra...de mivel ő nem mester és soha nem is volt olyan nagy tudása, ezért ezt is ki lehet lőni.

 

Azt tartom valószínűnek, hogy a szelleme valahogyan csapdába került...vagy éppen az erő sötét oldala őrizte meg a lenyomatát. De lehet, hogy az egész egy rajongói félrehallás és nem is él. :D

 

De lehet az is, hogy halálakor felismerte múltbéli hibáit, önkéntes száműzetésbe vonult, családot alapított, jedi lett és most egy nagy nép dicsőséges uralkodója. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maul klónozásának semmi értelme nem lenne, mert ki klónozta volna? Az uralkodón kívül más nem ismerte....

Az pont elég lenne, hogy ő ismerte, el tudná intézni. Más kérdés, hogy baromság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.