Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

A klónozás elcsépelt, ZS-kategóriás húzás lenne, amit biztos, hogy nem fognak elkövetni. Lucas tudja mit csinál.

Szellem formában sem térhet vissza elméletileg, mivel az csak a világos oldal segítségével érhető el. Így marad a holokron, ami megint csak érdekes, hiszen Maul nem volt mester. Kíváncsi vagyok, hogy magyarázzák meg gubanc nélkül a Nightsister-trilógia végén látottakat.

 

Egyébként Plo Koon is tiszteletét teszi a következő részek valamelyikében. Remélem nem csak cameo szerepet kap, rég láttuk már bevetésen.

tcw_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

A TFU2-ben is alkalmazták már a klónozós visszatérést.

Szerintem a klón alkalmazás valószínű. Végül is ez a Klónok Háborúja. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a feliratot! :)

 

Sziasztok.

A 2. évadot már elkészítettem 1080p-s Blu-ray ripből is.

 

A 3. évadből 1080p-t nem találok sehol, ami van

Van NTSC WEB-dl jó minőségű, de a kép széle levágott

Van sky HD ról rögzített PAL 720p 3.35:1-es mozis, teljes képaránnyal OAR-BIA (1 héttel le van maradva, kezdetben 4 volt még be is előzhet :) )

 

Utóbbi a szimpatikusabb. De sajna a most megjelent 16-ból nem találok jó változatot, hibás a hang nincs beszéd :(

 

Ha valaki tud jót küldjön linket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Web-DL HD minőség rész logók nélkül és valamelyest szebb, mint a sima 720p-s orenji. Az Apple iTunes-ról lehet letölteni.

 

A Sky HD-s/Blu-ray rippes 1080p azért nem 1080 magas, mert a képarány 2.35:1, azaz teljes mozis.

Így van az 1080p-ben alul felül felesleges fekete csík.

Amikor az ember rippel/tömörít levágja a felesleges fekete csíkot, azért lesz belőle 814. lejátszáskor a program odapakolja a fekete csíkokat.

Így hatékonyabb a tömörítés, kisebb a file méret.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dobpergés.... az évadzáró 2 résszel kapcsolatos spoiler:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dobpergés.... az évadzáró 2 résszel kapcsolatos spoiler:

 

 

Kezd visszajönni a remény, hogy még van miért felfedezni a CSH érzést a sorozatban. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ennek nagyon örülök, bár megmondom őszintén biztos voltam benne, hogy valamelyik évadban szerepel Chewie.

(Meggyőződésem, hogy Solo úr is tiszteletét teszi a sorozatban.)

 

Remek a hír. :yes:

 

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dobpergés.... az évadzáró 2 résszel kapcsolatos spoiler:

 

 

Nagyon jó a videó a végén. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ennek nagyon örülök, bár megmondom őszintén biztos voltam benne, hogy valamelyik évadban szerepel Chewie.

(Meggyőződésem, hogy Solo úr is tiszteletét teszi a sorozatban.)

 

Remek a hír. :yes:

 

 

Solo? Felnőttként nem valószínű. 7-9 éves most még.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Április elsején lesz vége a harmadik évadnak. Majd' fél éves szünet lesz a negyedik évadig.

Ez elég rossz dolog. Az lenne a legjobb, ha egyből folytatódna megszakítás nélkül. Aztán ősszel meg jönne az 5.

Jövőre úgy is itt lesz a világvége, legalább ezt fejezzék be addig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A klónozás elcsépelt, ZS-kategóriás húzás lenne, amit biztos, hogy nem fognak elkövetni. Lucas tudja mit csinál.

Szellem formában sem térhet vissza elméletileg, mivel az csak a világos oldal segítségével érhető el. Így marad a holokron, ami megint csak érdekes, hiszen Maul nem volt mester. Kíváncsi vagyok, hogy magyarázzák meg gubanc nélkül a Nightsister-trilógia végén látottakat.

 

Egyébként Plo Koon is tiszteletét teszi a következő részek valamelyikében. Remélem nem csak cameo szerepet kap, rég láttuk már bevetésen.

tcw_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Azért milyen marha jól néz már ki ez a kép!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó kedvcsináló spoilerek,

 

Csubi felbukkanása pozitívum, ismét egy olyan elem, ami közelebb hozza egymáshoz a két trilógiát. Még az évad előtt írtam, hogy szerepelhetnének vukik és egyúttal a Kashyyyk is a sorozatban. Minden kívánságom így váljon valóra. :D Ha már itt tartunk, egy víz alatti csatára nagyon kíváncsi lennék mozgóképen. Na nem Tartakovsky-féle CW csatára gondolok és nem is 3x02-beli pár másodperces bajuszakasztásra. :P Majd meglátjuk, mit hoz a jövő.

 

A címek, dátumok jól látom, megint változtak?

Eddig ez volt a felállás:

 

3x18 - The Citadel (febr.18.)

3x19 - Last Stand (febr.25.)

3x20 - Counter Attack (márc.4.)

 

...most ez:

 

3x18 - The Citadel (febr.18.)

3x19 - Counter Attack (márc.4.)

3x20 - ?

 

Kár, hogy a finálé majd' 1 hónap szünet után jön csak, legalább duplazáró lesz. Még a Mortis-trilógiát sem emésztettem meg igazán, ennek ellenére várom a maradék 5 részt, hogy rossz nem lesz, arra akár fogadni is merek. :D

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó kedvcsináló spoilerek,

 

Csubi felbukkanása pozitívum, ismét egy olyan elem, ami közelebb hozza egymáshoz a két trilógiát. Még az évad előtt írtam, hogy szerepelhetnének vukik és egyúttal a Kashyyyk is a sorozatban. Minden kívánságom így váljon valóra. :D Ha már itt tartunk, egy víz alatti csatára nagyon kíváncsi lennék mozgóképen. Na nem Tartakovsky-féle CW csatára gondolok és nem is 3x02-beli pár másodperces bajuszakasztásra. :P Majd meglátjuk, mit hoz a jövő.

 

A címek, dátumok jól látom, megint változtak?

Eddig ez volt a felállás:

 

3x18 - The Citadel (febr.18.)

3x19 - Last Stand (febr.25.)

3x20 - Counter Attack (márc.4.)

 

...most ez:

 

3x18 - The Citadel (febr.18.)

3x19 - Counter Attack (márc.4.)

3x20 - ?

 

Kár, hogy a finálé majd' 1 hónap szünet után jön csak, legalább duplazáró lesz. Még a Mortis-trilógiát sem emésztettem meg igazán, ennek ellenére várom a maradék 5 részt, hogy rossz nem lesz, arra akár fogadni is merek. :D

 

Kicsit változtak a dolgok. A korábbi fals infó volt sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.