Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

0:54-nél nagyon érdekes lények veszik körbe R2-D2-t.Tüskés, szürke lények.Nagyon remélem, hogy nem Yuuzhan Vong-ok. :|

Nem hiszem, merész húzás lenne. Lehet hogy még a TFU hatása alatt állok, de lehet, hogy azok az őshonos feluciaiak, nem? Jobb lenne egy jó minőségű videó, de talán az is valószínű hogy teljesen új néppel van dolgunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper videó....lenne ha látnék belőle valamit. :) De azért már így is átjön, hogy a látvány az valami fenomenális lesz. Egyébként ez megint kb. 2 részből lett összevágva. 0:14 -nél Osi Sobeck beszélget Dooku -val? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is abban reménykedek, hogy nem húznak ilyen merészet.Ameddig nem jön a jobb minőség, addig csak találgathatunk.

Az őshonos feluciaiak szerintem már azok a kis farmerek, nem pedig a TFU-ból ismert fazonok.

Ellenben az aleena csapatra most figyeltem fel.Hatalmas. :D

Gondolom, hogy ők a Tyerell család.

 

Szerk:Nem hinném, hogy az Sobeck, reményeim szerint az egy Herglic.Vízi faj, illene is a Quarren nép mellé és nem mellesleg nagyon impozáns látvány egy-egy fajbéli.Remélem őket hozzák be a TCW-be. :)

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is abban reménykedek, hogy nem húznak ilyen merészet.Ameddig nem jön a jobb minőség, addig csak találgathatunk.

Az őshonos feluciaiak szerintem már azok a kis farmerek, nem pedig a TFU-ból ismert fazonok.

Ellenben az aleena csapatra most figyeltem fel.Hatalmas. :D

Gondolom, hogy ők a Tyerell család.

Felőlem jöhetnek a Vongok, persze egy gyökeresen más háttérrel. :D

 

Szerk:Nem hinném, hogy az Sobeck, reményeim szerint az egy Herglic.Vízi faj, illene is a Quarren nép mellé és nem mellesleg nagyon impozáns látvány egy-egy fajbéli.Remélem őket hozzák be a TCW-be. :)

Csak a hangja miatt gondoltam, mert az nagyon hasonló Sobeckéhez.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felőlem jöhetnek a Vongok, persze egy gyökeresen más háttérrel. :D

 

Kik azok a Vongok? Vmi EU dolog? Abban egyáltalán nem vagyok otthon. Mert a TCW-be nem illik a hátterük? Amúgy nekem is feltűntek és így elég ijesztő lényeknek tűnnek.

 

Ja szerintem ez már sajna a Comic-con-os trailer volt. Tavaly is ilyenkor került ki kamerás verzióban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen EU, a filmekben egy szó sem esik róluk, mi több egy képkockát sem kapnak, ami önmagában még nem lenne baj, de nagyon hülye háttértörténetük van.

Teljesen idegen az SW filmekben megismert világától.

Itt olvashatsz róluk:Linkjeim és itt is:Linkjeim

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó előzetes, még ebben a formában is.

 

Tehát a két duplapengés alak, akit eddig Jedinek hittünk, Dooku új tanítványa lesz Ventress és Opress után. Jó, hogy behoznak egy félig-meddig új fajt is, az aleenákat (a TFU-ból ismert Kazdan paratus faja), de nekem még mindig a víz alatti csata képsorai tetszenek legjobban - már a 2. évad óta áhítoztam egy ilyen csata után, úgyhogy nagyon kíváncsi vagyok, mit hoznak össze. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem, nagyjából a Tartakowsky-féle Mon Calamari ütkezet reboot-ja lesz ez. Főleg, hogy Fisto is ott van egy szál gatyában! :lol:

 

Hogy Dooku új tanítvány lenne, ez nekem új! Grievous után még egy 4 kardos daráló?

Ez kellett ide. Érdekes mert kb fél éve épp erről beszélgettünk itt valahol, hogy hogy vannak cifrázva a fénykardhasználók stílusai. Végszóra ez a verzió is szóba került, erre most itt van: dupla-dupla! "Örülök neki mert kicsit sem erőltetett!"

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem, nagyjából a Tartakowsky-féle Mon Calamari ütkezet reboot-ja lesz ez. Főleg, hogy Fisto is ott van egy szál gatyában! :lol:

 

Hogy Dooku új tanítvány lenne, ez nekem új! Grievous után még egy 4 kardos daráló?

Ez kellett ide. Érdekes mert kb fél éve épp erről beszélgettünk itt valahol, hogy hogy vannak cifrázva a fénykardhasználók stílusai. Végszóra ez a verzió is szóba került, erre most itt van: dupla-dupla! "Örülök neki mert kicsit sem erőltetett!"

 

 

Akkor képzel el ha mind a 4 kezében dupla lenne :rock::hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor képzel el ha mind a 4 kezében dupla lenne :rock::hehe:

 

Jahh!.. az vóna csak a nagy szám! :clap:

 

Egyébként természetesen én is jedinek néztem, bár elvileg korábbi olvasmányaim alapján tudtam, hogy a létezik ugyan a templomban ilyen fegyver,

de azzal a jedik kiképzésük alatt csak ritkán találkoznak, mert a használójára ugyanolyan veszélyes mint az ellenfélre, és különben is; a kevesebb több.

 

Dooku is milyen jól elbírt a 2 duplás ellenféllel a 314-es epizódban. Az a lényeg, hogy milyen harcosról van szó, nem az hogy mi van nála..

 

De kár, hogy nem Jedi, megnéztem volna Grievous ellen! :lol:

Sokat láttunk volna a koreográfiából.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jedinek meg minek dupla-penge? Az harcra való, a Jedik pedig nem keresik a harcot, a fénykard is azért kell, ha beszorulnak valahova vagy a csempészek meg a többi alvilági figura ha rájuk lőne, védekezhessenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó előzetes, még ebben a formában is.

 

Tehát a két duplapengés alak, akit eddig Jedinek hittünk, Dooku új tanítványa lesz Ventress és Opress után. Jó, hogy behoznak egy félig-meddig új fajt is, az aleenákat (a TFU-ból ismert Kazdan paratus faja), de nekem még mindig a víz alatti csata képsorai tetszenek legjobban - már a 2. évad óta áhítoztam egy ilyen csata után, úgyhogy nagyon kíváncsi vagyok, mit hoznak össze. :)

 

 

Egyébként 1:01 -nél mintha klónokkal sétálna ki egy szirtre körülnézni! Mi a forrása az első mondatban leírtaknak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jedinek meg minek dupla-penge? Az harcra való, a Jedik pedig nem keresik a harcot, a fénykard is azért kell, ha beszorulnak valahova vagy a csempészek meg a többi alvilági figura ha rájuk lőne, védekezhessenek.

 

Így van, én is úgy tudom, a fénykard elsősorban sugárnyalábok elhárítására szolgál.

És nem is másik kard ellen van kitalálva. Ezért nyekeregnek úgy egymáson ,mert az nem randeltetésszerű használat. Ez le volt írva az egyik enciklopédiában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként 1:01 -nél mintha klónokkal sétálna ki egy szirtre körülnézni! Mi a forrása az első mondatban leírtaknak?

Alaposabban is megnézve az előzetest, tévedtem, az a besalisk Jedi mégsem valószínű, hogy Dooku új tanítványa lenne. A 0:12-nél lévő phindiant néztem annak, aki fejet hajt a grófnak.

Remélem, hamarosan láthatjuk jó minőségben is.

 

Így van, én is úgy tudom, a fénykard elsősorban sugárnyalábok elhárítására szolgál.

És nem is másik kard ellen van kitalálva. Ezért nyekeregnek úgy egymáson ,mert az nem randeltetésszerű használat. Ez le volt írva az egyik enciklopédiában.

Békeidőkben nagyon ritka volt, hogy sor került fénykard-fénykard elleni összecsapásra, főleg a klónok háborúját megelőző évezredek során, amikor a Sith-ek rejtőzködtek. Viszont vannak elemek, amiknek ellenáll a fénykard, ilyen többek között egy másik ugyanilyen penge. A Sith-ek nem hiszem, hogy azért gyártottak volna fénykardokat, hogy sugárnyalábokat hárítsanak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alaposabban is megnézve az előzetest, tévedtem, az a besalisk Jedi mégsem valószínű, hogy Dooku új tanítványa lenne. A 0:12-nél lévő phindiant néztem annak, aki fejet hajt a grófnak.

Remélem, hamarosan láthatjuk jó minőségben is

Még szép, hisz ki látott már sith tanítványt Jedi fénykarddal?!?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még szép, hisz ki látott már sith tanítványt Jedi fénykarddal?!?

Anakin a 3. rész végén? :D

Komolyra: ez tényleg így van, a vörös fénykardkristályra nem valószínű, hogy nagy kereslet lenne, szóval miért lenne Jedi-s színe a kardnak, ha a sötét oldalon áll az illető? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakin a 3. rész végén? :D

Komolyra: ez tényleg így van, a vörös fénykardkristályra nem valószínű, hogy nagy kereslet lenne, szóval miért lenne Jedi-s színe a kardnak, ha a sötét oldalon áll az illető? :)

Nem is értem, miként merült fel ez a hülyeség. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.