Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

nos őszig sovány, de legalább van valami!

 

 

Három szavam van erre:

ŐSZ VAN MÁR??? :rock:

 

 

 

Plusz láthatóan Lux elkábította Ahsokát, hogy elvegye a fénykardját, ergo átverte!

 

Először egyébként azt hittem, hogy megint Mortison vagyunk. :lol:

 

 

 

 

Aha, én is, leginkább mert a Mortis témával indult.

Az átverésben nem vagyok biztos. Én inkább azt veszem ki belőle, hogy Lux nem akarta, hogy Ahsoka közbeavatkozzon, mikor feltűnnek a Halálőrségesek. Az, hogy kapcsolatban áll velük nem túl meglepő, hiszen egy oldalon állnak. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Három szavam van erre:

ŐSZ VAN MÁR??? :rock:

 

 

 

 

 

Aha, én is, leginkább mert a Mortis témával indult.

Az átverésben nem vagyok biztos. Én inkább azt veszem ki belőle, hogy Lux nem akarta, hogy Ahsoka közbeavatkozzon, mikor feltűnnek a Halálőrségesek. Az, hogy kapcsolatban áll velük nem túl meglepő, hiszen egy oldalon állnak. :)

 

Sokkal érdekesebb, hogy...

 

Ahsoka mit keres Lux mellett? :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokkal érdekesebb, hogy...

 

Ahsoka mit keres Lux mellett? :hmm:

 

 

 

Eltudnám képzelni, hogy valamilyen ürüggyel Lux vagy valamely ismerőse kérte a Jedik segítségét, Ahsokat odaküldték, Lux elkábította, lefegyverezte és odavezette a Death Wath-ot, elfogják, és így akarnak valamit kikényszeríteni. Ismerve Anakint szerintem bele is menne.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben összekapartam pár infót a 4. évadról. Tényleg nem lesz semmi! ;)

 

 

- A 4. évad 1-3. része javarészt a víz alatt fog játszódni, méghozzá a Dac-on.

- A bolygó Ackbar otthona, így ő is fel fog tűnni a nyitó történetszálban.

- Megismerünk egy új "cápa-szerű" szakadár vezért, Rik Ensont (nem biztos, hogy így írják).

- Egy Umbarra nevű bolygó is szerepet kap, ahol állandóan éjszaka van. Szakadárok és klónok fognak itt harcolni.

- A klónok megkapják a Phase 2-es páncélzatot.

- Wolffe visszatér.

- Krell tábornok a trailerekben már látott besalisk Jedi.

- Lehet, hogy romantikus kapcsolat lesz Ahsoka és Lux között. Dave-nek 8 különböző befejezése van a karakter számára. Ez is köztük van. /Na erre nagyon kíváncsi vagyok/

- Pre Vizsla visszatér. A Death Watch új oldalát ismerjük meg.

- A trailerben látott mandalori nő Pre Vizsla tábornoka.

- Boba és Bossk mellett fel fog bukkanni egy újabb híres fejvadász, Dengar.

- Ventress bosszúállása Dookun még nem ért véget, és az Éjnővérek is vissza fognak térni.

- Opress szintén visszatér, és folytatja küldetését, hogy megtalálja Mault. Még több Mortishoz hasonló történet lesz itt. /Így már lehet némi tippünk arra, miként is tér vissza a félbevágott Sith/ ;)

- Többet meg fogunk tudni a Mortison történt eseményekről. Az ott látott események csak a kezdet volt.

- Cad Bane visszatér.

- Durge nem szerepel az évadban.

- Filoni elmondta, hogy a fiatal Han nem fog szerepelni a TCW-ben (hacsak George nem ragaszkodik hozzá)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De, igen! Ő az.

 

 

JAJJ NE! Miért nem tudják Padmét meghagyni a politika központú részekhez? Miért kell MINDIG olyasmibe belerángatni, ahol semmi keresnivalója egy szenátornak? Remélem legalább valami hihető hátteret találnak ki az ott tartózkodására.

 

 

Közben összekapartam pár infót a 4. évadról. Tényleg nem lesz semmi! ;)

 

 

- A 4. évad 1-3. része javarészt a víz alatt fog játszódni, méghozzá a Dac-on.

- Lehet, hogy romantikus kapcsolat lesz Ahsoka és Lux között. Dave-nek 8 különböző befejezése van a karakter számára. Ez is köztük van. /Na erre nagyon kíváncsi vagyok/

Nem vagyok oda az ötletért, de ha jól megcsinálják, egy szavam se lesz ellene.

 

 

- Ventress bosszúállása Dookun még nem ért véget, és az Éjnővérek is vissza fognak térni.

- Opress szintén visszatér, és folytatja küldetését, hogy megtalálja Mault. Még több Mortishoz hasonló történet lesz itt. /Így már lehet némi tippünk arra, miként is tér vissza a félbevágott Sith/ ;)

- Többet meg fogunk tudni a Mortison történt eseményekről. Az ott látott események csak a kezdet volt.

- Cad Bane visszatér.

:yes::rock:

- Durge nem szerepel az évadban.

 

 

Senkit nem akarok megsérteni, aki szereti Durge-t, de szerintem nagyon jól teszik, hogy kihagyják. Szerintem semmi keresnivalója egy Majin Buu utánzatnak a TCW-ben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen mindenkinek. :)

 

 

JAJJ NE! Miért nem tudják Padmét meghagyni a politika központú részekhez? Miért kell MINDIG olyasmibe belerángatni, ahol semmi keresnivalója egy szenátornak? Remélem legalább valami hihető hátteret találnak ki az ott tartózkodására.

 

 

Gondolom Padmé tárgyalni megy a Dac-ra, Anakin pedig vele tart, mint Jedi-testőr (bár háborúban nem hinném, hogy ilyesmire pazarolnák az erőforrásaikat - elképzelhető, ha Rotta visszaszerzésére is tudtak energiát szakítani). Valami nem a tervek szerint megy, mondjuk egy quarren támadás során csata alakul ki a két nép között, Anakinék pedig erősítést hívnak, ekkor érkezik Ahsoka és Fisto. De volt már rá példa a sorozatban, hogy Padmé ott is szerepelt, ahogy egy szenátornőnek indokolatlan. Persze ez mind csak találgatás, úgyhogy várom már ezt a sztorit. :cool:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen mindenkinek. :)

 

 

 

Gondolom Padmé tárgyalni megy a Dac-ra, Anakin pedig vele tart, mint Jedi-testőr (bár háborúban nem hinném, hogy ilyesmire pazarolnák az erőforrásaikat - elképzelhető, ha Rotta visszaszerzésére is tudtak energiát szakítani). Valami nem a tervek szerint megy, mondjuk egy quarren támadás során csata alakul ki a két nép között, Anakinék pedig erősítést hívnak, ekkor érkezik Ahsoka és Fisto. De volt már rá példa a sorozatban, hogy Padmé ott is szerepelt, ahogy egy szenátornőnek indokolatlan. Persze ez mind csak találgatás, úgyhogy várom már ezt a sztorit. :cool:

 

 

Ez oké, én is valami ilyesmire tippelnék, csak azt nem értem, hogy a készítők miért ragaszkodnak Padmé feltétlen szerepeltetéséhez a Klón Háború összes jelentősebb ütközetében. Elméletileg egy pacifista szenátor, ehhez képest szinte több droidot lőtt már szét, mint bármelyik klón hadosztály :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom van neki egy nagy rajongója a készítők soraiban. :D

Inkább ő, mint Jar-Jar, vagy C-3PO. Nagy mennyiségben én tőlük tudok sokszor falra mászni.

Ha ennek a rajongónak akkora befolyása van a sorozatra, hogy bele tudja szuszakolni Padmét olyan részekbe, amikről ordít, hogy semmi keresnivalója bennük, akkor már inkább intézne neki még néhány HoBS vagy PoP típusú politikai epizódot. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ennek a rajongónak akkora befolyása van a sorozatra, hogy bele tudja szuszakolni Padmét olyan részekbe, amikről ordít, hogy semmi keresnivalója bennük, akkor már inkább intézne neki még néhány HoBS vagy PoP típusú politikai epizódot. :hmm:

Kicsit egysíkúan látod Padmét nem? Az EPI-II -ben mit csinált? A legnagyobb csaták közepében volt. Honnan tudod, hogy ebbe a Calamri részbe nem illik Padmé? Mert ott van egy csatában? Már annak kitörése előtt oda kerülhetett. Várjuk már meg mi lesz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, én szerintem tudom ki az a rajongó aki ekkora hatalommal rendelkezik.....................SUPERSHADOW személyesen, Lucas jóbarátja.

Igazam van, vagy igazam van? :D

 

Máskülönben Leia is harcolt az Endoron.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit egysíkúan látod Padmét nem? Az EPI-II -ben mit csinált? A legnagyobb csaták közepében volt. Honnan tudod, hogy ebbe a Calamri részbe nem illik Padmé? Mert ott van egy csatában? Már annak kitörése előtt oda kerülhetett. Várjuk már meg mi lesz...

EP-1-2-ben egész egyszerűen muszáj volt a csata közepén lennie, a TCW-ben viszont nincs rá semmi szükség a harctéren. Nem az a baj, hogy ott van a csatában, hanem, hogy miért kell odarakni. Értem én, hogy már korábban ott volt a Calamari-n, minthogy kitört a csata, az nem világos, hogy miért nem tudták nélküle megoldani a készítők. Már így is olyan vastag sztori-pajzs védi a drága szenátornőt, hogy az már szinte nevetséges, minek ezt tovább növelni, ahelyett, hogy olyan helyen szerepeltetnék, ahol Padmét jellemét építhetnék.

Nem tudom, lehet, hogy csak azért zavar, mert nem különösebben csípem Padmét...De igazad van, várjuk ki hogy hogyan oldják meg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

http://insidetv.ew.com/2011/07/20/star-wars-clone-wars-katee-sackhoff-exclusive-video/

Na sejtettem én, hogy Lux nem átverni akarta Ahsokát :D Angolul nem tudók kedvéért: Lux otthagyta Dooku-t és a Szeparatistákat és a Halálőrségnél keres menedéket. Az mondjuk nem világos, hogy miért épp náluk, és hogy Ahsoka hogy kerül a képbe :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky beszámolójához még annyit tennék hozzá:

 

Az Umbara-n nem droidokkal fognak harcolni a klónok, hanem umbarai őslakókkal, ami számomra külön öröm.Már régebben is leírtam, hogy egyik nagy vágyam ez. :rock:

Illetve egy újabb soha nem látott fegyverről írnak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.