Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nocsak!

Rex sisakjának szemrésze még phase 2-es!

Ez így elég egyedi sisak lett! De jól néz ki.. :clap:

 

szerk.: pedig az előzetesben is ez van(most néztem), mégis csak most tűnt fel! :hmm:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rex -nek lehet. :D Szerintem ezekkel az új páncélokkal a klónok viselkedése is változni fog. Negatív irányba.

Remélem nem! Egyrészt hülyeség lenne, ha a páncélcsere okán mesélnék be a változást, másrészt, nem is kell változniuk. Mindegyik klón egyedi, ki ilyen, ki olyan, ostobán nézne ki egy csoportos megváltozás, ráadásul szükségtelen is. Legfeljebb személyenként lehet változás más-más irányban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem! Egyrészt hülyeség lenne, ha a páncélcsere okán mesélnék be a változást, másrészt, nem is kell változniuk. Mindegyik klón egyedi, ki ilyen, ki olyan, ostobán nézne ki egy csoportos megváltozás, ráadásul szükségtelen is. Legfeljebb személyenként lehet változás más-más irányban.

Jönnek új klónok a gyárból akik kicsit másabbak.

 

Jó a kis videó, még mindig nagyszerű ez a cápali. :D A hangulatra pedig abszolút nem lehet panasz! Bár kicsit elhomályosítja most a D megjelenés a TCW premiert, azért kicseszettül várom ezt is. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy újabb, nem is olyan rövid 4. évados részlet a 'liliput'-os részből. Az első képek alapján nem igazán tetszett az alapötlet, de a videó meggyőzött, hogy nem lesz itt gond. :cool:

A végén még van a trailer-ekből is egy szösszenet. ;)

 

Már "csak" 1 hét... :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy újabb, nem is olyan rövid 4. évados részlet a 'liliput'-os részből. Az első képek alapján nem igazán tetszett az alapötlet, de a videó meggyőzött, hogy nem lesz itt gond. :cool:

A végén még van a trailer-ekből is egy szösszenet. ;)

 

Már "csak" 1 hét... :yeah:

Szuper. Ez a C3PO -s rész elmegy majd lazulásnak a várhatóan komolyabb részek mellett. :) Sok új részlet is volt az évadból a bemutató végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mióta az elmúlt hetekben újra elkapott az SW láz elkezdtem újranézni az összes Clone Wars részt. Egyik alkalommal szinte csak véletlenül hallgattam bele a szinkronba, de azóta annyira megtetszett, hogy minden epizódot magyarul nézek. Meglepő, hogy azok a hangok is, amik a filmekbe belehallgatva irritálónak tűntek (Mózer Károly!) mennyire jók a sorozatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mióta az elmúlt hetekben újra elkapott az SW láz elkezdtem újranézni az összes Clone Wars részt. Egyik alkalommal szinte csak véletlenül hallgattam bele a szinkronba, de azóta annyira megtetszett, hogy minden epizódot magyarul nézek. Meglepő, hogy azok a hangok is, amik a filmekbe belehallgatva irritálónak tűntek (Mózer Károly!) mennyire jók a sorozatban.

Szerintem is jó a szinkron, hibaként talán csak az egységtelenséget tudnám felróni. :)

 

A klip egyébként jó. Lassan tényleg össze lehet rakni az egész epizódot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mióta az elmúlt hetekben újra elkapott az SW láz elkezdtem újranézni az összes Clone Wars részt. Egyik alkalommal szinte csak véletlenül hallgattam bele a szinkronba, de azóta annyira megtetszett, hogy minden epizódot magyarul nézek. Meglepő, hogy azok a hangok is, amik a filmekbe belehallgatva irritálónak tűntek (Mózer Károly!) mennyire jók a sorozatban.

Pénteken itt az új évad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglepő, hogy azok a hangok is, amik a filmekbe belehallgatva irritálónak tűntek (Mózer Károly!) mennyire jók a sorozatban.

 

Nekem is ez tűnt fel, hogy hiába ugyanazok a hangok, valahogy ebben az animációs stílusban sokkal természetesebbnek hatnak, amíg a filmeket ha nem muszáj, nem nézem az eddig elkészült szinkronokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.