Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

:) Majdnem tökéletes minőség :P Szerintem trailer ekkorát még nem ütött :o

 

Szerintem azért a Darth Maul returns trailer sokkal ütősebb volt, de... :yes::o:yes::o:yes::o:yes::o:yes::o:rock:

 

 

Fúúú Sidious nagyon kemény volt azzal a két fénykarddal :D

És tényleg Jediket temetnek ott abban a két jelenetben :para:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz előzetes. Azt sajnálom, hogy anno elolvastam a sokszorosan elrejtett spoilert, mivel úgy fest, be fog következni, így a kezdő Maul-szál kapcsán nem sok váratlan meglepetés fog érni...

 

Kíváncsi vagyok, a történtek után hogy lesz Ventressből ismét "rosszfiú", nem ezt vártam.

Anakin kifakadása durva. Már a korábbi Clovis szálban is megfigyelhető volt, hogy féltékenységből akár ölni is tud (magára hagyta a tagot, had lincseljék meg), így nem meglepő ez az agresszív megnyilvánulás részéről. Érdekes, de jelenleg ez a szál keltette fel a legjobban az érdeklődésem a trailerből.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz előzetes. Azt sajnálom, hogy anno elolvastam a sokszorosan elrejtett spoilert, mivel úgy fest, be fog következni, így a kezdő Maul-szál kapcsán nem sok váratlan meglepetés fog érni...

 

Kíváncsi vagyok, a történtek után hogy lesz Ventressből ismét "rosszfiú", nem ezt vártam.

 

 

Hát végül is fejvadásznak állt, és azok közt aztán nem igazán vannak jó és rosszfiúk. Embo is elsőre úgy tűnt, hogy jófej, aztán a végén mégis kiderült, hogy nála is csak a pénz számít.

 

 

 

 

Anakin kifakadása durva. Már a korábbi Clovis szálban is megfigyelhető volt, hogy féltékenységből akár ölni is tud (magára hagyta a tagot, had lincseljék meg), így nem meglepő ez az agresszív megnyilvánulás részéről. Érdekes, de jelenleg ez a szál keltette fel a legjobban az érdeklődésem a trailerből.

 

 

 

Igen most már engem is kezd érdekelni, pedig mikor először kiderült, hogy lesz ez a szál...hát a fejemet fogtam

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Láttátok, hogy Ventress kinyír vagy egy tucat coruscanti klónt?

Nagyon durva lesz ez az évad :D:rock:

 

 

Szerintem ez lesz az eddigi legjobb évad :D

Amúgy ha vége lesz a sorozatnak (remélem nem jön el az a nap :clap2: ) lehetne csinálni egy nagy TCW szavazást az 1.-X évadig :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég mozgalmas.

 

 

Különösen a Mandalore-i szál. Maulék és Vizsláék együtt, meg egymás ellen. Kíváncsi leszek az erőviszonyokra. Maul nagyon fel van tápolva, elkente Obit is, Vizsla meg eddig nem volt egy nagy vívó, nehogy már majd ott mutasson valamit. Na, és akkor még majd beugrik Obi is, Palpiról nem is beszélve. Bármennyire is izgalmas lesz a sithek újra találkozása, nem tetszik, hogy Palpi egy ilyen rizikós bolygóközi kirándulást, meg a vele járó hentelést is simán meg fogja úszni és továbbra is a jóságos kancellár bácsi marad a jedik előtt. Plusz honnan lesz két kardja? Hisz a sajátjait sok-sok éve a szobrokba rejtette. Két szenátus gyűlés között majd az irodában faragja újra a szobrokat, hogy az EP III-ra megint bennük legyenek a kardok? (Tudom ez csak a regényben volt.)

 

Így magában a Republic Commando tag szerepeltetését is egyenlőre inkább csak a rajongóknak dobott csontnak érzem. Egyszemélyes szuper klónoknak ott voltak az ARC-ok. Ha már leanimálták, akkor kaphatott volna egy részt egy egész osztag, ahelyett, hogy ez majd most egyedül a droid ovodát pesztrálja. Milyen szép is lett volna egy komoly, titkos beszivárgós akció. Ez meg inkább egy vicces droidos, csimm-bumm eszetlen lövöldözősnek tűnik.

 

Fura, hogy Ventresst megint előrángatják, a legutóbbi szereplése elég lezárás hangú volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eldobtam a hajam ettől a trailertől! :o Végre jó minőségben, és mekkora Te jó ég! Magasan a legjobb évad lehet, ha jól csinálják.

 

 

Az alvilág ahogy összeáll Maul vezetésével, ahogy Sidious harcol, és maga az egész reményvesztettség ami a traileről árad! Na ez igen! EPIII -as feelinget érzek. :D Plusz a Jedik elleni tüntetés... Isteni lesz!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég mozgalmas.

 

 

Bármennyire is izgalmas lesz a sithek újra találkozása, nem tetszik, hogy Palpi egy ilyen rizikós bolygóközi kirándulást, meg a vele járó hentelést is simán meg fogja úszni és továbbra is a jóságos kancellár bácsi marad a jedik előtt.

 

 

 

Lehet, hogy nem! Az EPIII -ban már sejtik róla, hogy valami nem kóser. Lehet, hogy itt lesz a fordulópont vele kapcsolatban. Túl sokat vállal be.

 

 

 

Azt nem értem, hogy Ventress miért a Coruscanton ügyködik, és hogy -első látszatból ítélve- miért akarja kinyírni Ahsokat? Vagy ő lenne az aki megtámadja a Jedi Templomot? Érdekes...

 

 

Na ez egy nagyon érdekes szál lesz (csak úgy mint a Clovis sztori), mert nem biztos, hogy Ahsoka lesz a jó "fiú" :D Egyébként az eszméletlen, ahogy Ventress ollóba fogja a földön fekvő Ahsoka fejét :o

 

 

Mindenesetre szerintem neimoidiai terület, de nem tudom melyik bolygó. Ja és a Twilight-nak is annyi.

Benne volt a Twillight? Nem is vettem észre. Hol látható?

 

Hányan olvastátok el a mega spoileres írásomat?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3:18-nál nem Corellia van? Engem nagyon arra emlékeztet.

 

Egyébként minél többször nézem meg a trailert, annál nagyobbat üt. Mozgalmas, eseménydús évad lesz, elég, ha csak az elkülöníthető sztoriszálakat nézzük, amik közül mindegyik nagyon érdekesnek ígérkezik. Sokat várok az évadtól, remélem, csalódni csak pozitívan fogok majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is remélem Sky, Ahsokát illetően is! Nagyon izgalmas ez a Ventressel való párbaja. A TCW mozi óta rühellik egymást, és itt valami nagy dolgot emlegettek vele kapcsolatban. A Jedi templom füstölése pedig az EPIII hasonló jelenetére emlékeztet, csak kisebben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Most esik csak le, csaknem a 1313-as szinten vagyunk 1:10-nél, 1:21-nél és 2:02-nél? :D

Rajtam kívül ki vette még észre Sinube mestert?

 

Még szép, hogy kiszúrtam az öreget! :D

 

Az anx jedi ugyanabban a jelenetben azonban még nagyobb mosolyt csalt az arcomra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Embo! Köszi a korábbi klipet!

 

Ötödik évad promo, új jelenetekkel, kicsit rossz minőségben.

 

http://www.youtube.com/watch?v=hgVFy0rZCa4&feature=player_embedded

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag Filoniék már megírták

Ahsoka és Rex TCW -beli sorsát, amit együtt élnek majd meg. Lucasnak már elküldték a verziót, de válasz eddig még nem érkezett. :D

 

 

További érdekesség, hogy Filoni azt az instrukciót adta a trailer vágójának, hogy mindenből válogathat, kivéve egy dolgot. Azt nagyon titkolják, és semmit sem szivárogtatnak ki róla. Állítólag akkora súlyú dologról van szó, mint Maul visszatérése volt a negyedik évadban. Így tehát Sky ne aggódj, lesz még itt meglepi. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

További érdekesség, hogy Filoni azt az instrukciót adta a trailer vágójának, hogy mindenből válogathat, kivéve egy dolgot. Azt nagyon titkolják, és semmit sem szivárogtatnak ki róla. Állítólag akkora súlyú dologról van szó, mint Maul visszatérése volt a negyedik évadban.

 

A szupertitkos jelenet a következő

 

Palpi szavai Maulhoz a halála előtt:

Én vagyok az apád :D:lol:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag Filoniék már megírták

Ahsoka és Rex TCW -beli sorsát, amit együtt élnek majd meg. Lucasnak már elküldték a verziót, de válasz eddig még nem érkezett. :D

 

 

Kíváncsi vagyok, mit élhet meg együtt egy padawan és egy százados (kilépés/dezertálás vagy halál, amik hirtelen eszembe jutottak), de a sorozat végénél előbb úgyse tudjuk meg. Abban azért biztos vagyok, hogy nem végzi Ventress "ollója" alatt.

 

 

További érdekesség, hogy Filoni azt az instrukciót adta a trailer vágójának, hogy mindenből válogathat, kivéve egy dolgot. Azt nagyon titkolják, és semmit sem szivárogtatnak ki róla. Állítólag akkora súlyú dologról van szó, mint Maul visszatérése volt a negyedik évadban. Így tehát Sky ne aggódj, lesz még itt meglepi. :)

Talán Talzin kapcsán lesz valami. Ő egyáltalán nem volt a trailerben, de állítólag többet tudunk meg róla az évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.