Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Épp azért írtam azokat, akikben biztos vagyok. Akit írtál az csak egy lehetséges áldozat.

 

Akiket írtál, abból négyen egy szálhoz köthetők, ami számomra teljesen logikusnak tűnik, hogy ebben az évadban le is zárul... Egy valamit viszont nem igen értek... hogy Ahsoka miért van rajta azon a képen. Szerintem rá senki se fogadna, hogy ebben az évadban hal meg, ha egyáltalán meglépik ezt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akiket írtál, abból négyen egy szálhoz köthetők, ami számomra teljesen logikusnak tűnik, hogy ebben az évadban le is zárul... Egy valamit viszont nem igen értek... hogy Ahsoka miért van rajta azon a képen. Szerintem rá senki se fogadna, hogy ebben az évadban hal meg, ha egyáltalán meglépik ezt :)

Nyilván csak reklámfogás, hogy fokozzák a várakozás izgalmát. A felsorolt karakterek sorsa nem kötött, így közülük bárki meghalhat a TCW-ben, és biztos lesz, aki meg is fog (vagy egyéb módon bukik el). De ez nem feltétlen kell, hogy mindegyikükre igaz legyen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont! Egy szereplőre már komoly pénzt tennék, hogy túléli a clone warst (bár a képen sincs rajta), az Bane. Nem tudom, hogy ki mennyire figyelte a detours előzetesét, de ott is egy csomó jelenetben felbukkan Cad Bane, és ezzel ő az egyedüli clone wars karakter, aki felbukkan (de pl egy csomó kultikus filmes karaktert, pl yodát nem láthattunk még eddig egy detours-trailerben sem), és van egy olyan sejtésem, hogy a detourst is hasonlóan a holiday specialhoz, szintén bele akarják erőltetni a kánonba (vagy ha nem is akarják, de konkrét időpontban fog játszódni az egész),és az bizony a birodalom korszaka (vagy az ep3-4 között, v a 4-5 között játszódhat) már (hangsúlyoznám, hogy pl egy új trilógiás szereplő sem jelenik meg, csak dexter jettster, aki arról beszél, h meghalt amidala, ill qui-gonn is csak mint szellem jelenik meg obi-wannak). Szóval Bane valószínűleg elsőként lép ki a sorozat korlátain kívülre, ami szerintem rendkívül jó húzás, nagyon remélem, hogy az underworldben is találkozunk vele! Viszont emellett nem hinném, hogy a clone warsban a továbbiakban felbukkan, maximum olyan cameokra, mint embo szokott, vagy max az évad második felében, mert olyan rohadtsok esemény van most itt a tcw-ben. viszont itt van nekünk embo mint fejvadász, kíváncsi vagyok, mit fog alkotni. Mauléktól én is rettegek továbbra is, szerintem nem kéne olyan hamar lezárni ezt a történetszálat, de sajnos úgy sejtem, hogy ebben az évadban lefogják. És ezt én eg baromi rossz döntésnek tartom, ha már felélesztik, akkor 1részt adjanak valami értelmes magyarázatot, másrészt meg akkor legyen valami értelme is mindennek, legyen valami folyománya, nehogy már az legyen a lezárás, hogy maul meghal az ep3-ra, és nem emlékszik senki rá addigra. Amúgy meg ezzel a húzással, meg a TFU 2-ben látottakkal úgy érzem elérte a star wars saga azt a pontot, ahol MINDEN szereplő feltámadhat, túlélhet mindent (annak idején Boba Fett feltámadását el lehetett fogadni, meg ő tényleg akkora figura lett azóta, és a visszatérése már mindenkinek nyílvánvaló, az összes ep6 után játszódó mű kész tényként kezeli), legrosszabb esetben leklónozzák (na de erőérzékenyt?) innentől kezdve az izgami faktor 0, innentől csak a szereplők egyedisége, és a világ gyönyörűsége vonz az sw-ben (na jó, egy kicsit azért kíváncsi vagyok a TCW végére is, meg talán majd az underworldben ilyen mindent felborító lépésekre nem szánják rá magukat)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli Te ugye nem olvastad a megaspoileres írásomat anno?

 

Dehogynem! Nekem spoiler még nem volt élményromboló!

És igen. Így egyben látva, nekem is tök egyértelmű, hogy ki a "beetetés" és ki a valódi bukó a képen.

Ha meg konkrétan a meghalókra gondolunk:

 

Ott van pl.: Gallia...Eddig sehol semmi. totál mellékszereplő és abból is jelentéktelen, sorsa érdektelen a sorazat ívét tekintve.

Mit keresne ebben a kontextusban? Ez a gigaspiler nélkül is kikövetkeztethető lenne. ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudunk mindenkiről még... Alább aki nem olvasta anno a nagy spoilert, ezt se olvassa el!

 

 

Ezek közül akikre mérget vennék, hogy az ötödik évadban elpatkol az Vizsla, Gallia, Satine, Maul és Opress.

 

 

Maul is? Ezek után nem hinném.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol: Detours? Én is néztem a trailereket, és nekem az tűnt fel, hogy

Han és Chewi úgy viselkednek mint egy ház(sárt)ospár, Palpatine egy pletyka fészek, Leia egy alfaribi, Ben olyan mint amilyennek Lars leírta (hóbortos), Vader pedig szeret a forgótrónon pörgőzni. :P Cad Bane maga pedig bajszot növesztett.

Kizárt, hogy ilyen szempontból, hogy kiélte túl és ki nem megbízható forrás legyen, csak azért mert nagyon nagy vonalakban tartja magát a filmekhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem korábbról (talán épp ebben a topikban volt) rémlik egy Cad Bane játékfigura, aminek a dobozára olyasmi volt írva, hogy "a Birodalom alkalmazásában állt". Mondjuk ez se sokkal nagyobb biztosítás arra, hogy túléli a TCW-t, de kár lenne egy egyre népszerűbbé váló karaktert eldobni (főleg, ha tényleg lesz tv show).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem korábbról (talán épp ebben a topikban volt) rémlik egy Cad Bane játékfigura, aminek a dobozára olyasmi volt írva, hogy "a Birodalom alkalmazásában állt". Mondjuk ez se sokkal nagyobb biztosítás arra, hogy túléli a TCW-t, de kár lenne egy egyre népszerűbbé váló karaktert eldobni (főleg, ha tényleg lesz tv show).

 

Hagyjad már, volt bajusz nélkül is!:D Am a holiday special is olyan volt, hogy énekeltek benne, meg Chewie nője főzőműsort nézett a tv-ben, és MÉGIS canon (valszeg a Boba Fettes rajzfilmbetét legendássága miatt) - remélem nem árultam el ezzel nagy titkot. De tökmindegy, h canon-e vagy sem, szerintem lesz valami kontinuitása a sztoriknak, bár a trailerből ilyen kis rövid poén jelenetekből áll a sorozat, és a szellemi elődjére, a robot chicken sw specialokra hajaz, valószínűleg egy-egy részen belül biztosan összefüggő sztorik lesznek akcióval, meg mindennel.

Mindenesetre mondom, rohadtul meglepődtem, amikor a trailerben azt láttam, h Banet ennyit szerepeltetik, míg mégegyszer hangsúlyozom, olyan karakterek nem tűntek föl, mint yoda, és alapvetően az új trilógiából egy se csak dexter, ÉS vmiért Bane egyedüliként a clone warsból, akkor az jelent vmit. Szerintem a crisis on nabooban láttuk utoljára a fejvadászunkat a TCW-ben, máskor mindig volt vmi utalás, h jön bane, meg a kötelező banes epizódokat mindig nagy örömmel várta a publikum, de most már elkezdődnek a szálelvarrások, úgyh sztem a TCW készítői lepasszolták a detoursnak, hogy ők elégítsék ki a rajongókat, a TCW-ben meg megörökli archetipikus pozícióját Embo.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen? Csak mert néha úgy tűnik, hogy nem tudsz semmit az évadról. Holott ha olvastad az írásom akkor kb. a lényeget tudod. ;)

 

Talán pár hsz-em valóban ilyen stílusú, de olvastam mindent. Talán néhány dolgot úgy kezelek egyelőre -a trailer ellenére is-, hogy hiszem, ha látom... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Á egy jó kis hierarchiaharc :D

 

Szerintem ezt spoilerezd be ;)

 

 

Igen, egyből elő is jött, amit reméltem. Savage arra számított, hogy Maul majd egyenlő félként kezeli, és most rohadtul idegesíti, hogy még a testvére is -akit neki kellett megmentenie!- a szolga szerepébe akarja kényszeríteni :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hagyjad már, volt bajusz nélkül is!:D Am a holiday special is olyan volt, hogy énekeltek benne, meg Chewie nője főzőműsort nézett a tv-ben, és MÉGIS canon (valszeg a Boba Fettes rajzfilmbetét legendássága miatt) - remélem nem árultam el ezzel nagy titkot. De tökmindegy, h canon-e vagy sem, szerintem lesz valami kontinuitása a sztoriknak, bár a trailerből ilyen kis rövid poén jelenetekből áll a sorozat, és a szellemi elődjére, a robot chicken sw specialokra hajaz, valószínűleg egy-egy részen belül biztosan összefüggő sztorik lesznek akcióval, meg mindennel.

Mindenesetre mondom, rohadtul meglepődtem, amikor a trailerben azt láttam, h Banet ennyit szerepeltetik, míg mégegyszer hangsúlyozom, olyan karakterek nem tűntek föl, mint yoda, és alapvetően az új trilógiából egy se csak dexter, ÉS vmiért Bane egyedüliként a clone warsból, akkor az jelent vmit. Szerintem a crisis on nabooban láttuk utoljára a fejvadászunkat a TCW-ben, máskor mindig volt vmi utalás, h jön bane, meg a kötelező banes epizódokat mindig nagy örömmel várta a publikum, de most már elkezdődnek a szálelvarrások, úgyh sztem a TCW készítői lepasszolták a detoursnak, hogy ők elégítsék ki a rajongókat, a TCW-ben meg megörökli archetipikus pozícióját Embo.

 

Szerény véleményem az, hogy én a Detourst továbbra sem tudom komolyan venni, és egy ilyen pont addig a jó amíg poén és nem akarja komolyan vetetni magát... Úgyhogy a trailerében látott szereplőkből kiinduló következtetéseket szerintem butaság levonni arra nézve, hogy ez jelent e valamit a clone wars karaktereire nézve... De ez csak az én véleményem ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Sky a klipet, nagyon jó!

 

 

Maul úgy látszik gyorsan helyre teszi Savage -t. Amúgy csak annyira lesz szolga Savage mennyire Vader vagy Dooku volt Sidious -é. :) Egyébként pedig nyilvánvaló, hogy ki az erősebb.

 

 

Egyébként jó hír, hogy a kanadai teletoon adó már pénteken le fogja adni a Revival -t, úgy hogy talán mégis lehet majd tartani a régi megszokott rendet. Ehhez csak az kell, hogy valaki felvegye és feltöltse. :)

 

Pár kép az új részből.

 

19454310.jpg

 

tcws5ep1pic1.jpg

 

tcws5ep1pic2.jpg

 

tcws5ep1pic3.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, igen Hondo visszatér!

Állítólag elindított egy oldalt a neten: Swsaga-Florrum és hírportál :rock:

Ez fájt. >.<

 

Új modellt kapott, és tényleg remekül néz ki. :) Még másfél hét....

Sokat számít az a szemüveg, teljesen más a kiállása így. Olyan fiatalosabb.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, Köszi a képeket :yes:

 

 

Maul úgy látszik gyorsan helyre teszi Savage -t. Amúgy csak annyira lesz szolga Savage mennyire Vader vagy Dooku volt Sidious -é. :)

 

 

 

Maul nyilván így gondolja, de Savage-val mindkét korábbi mestere rabszolgaként bánt, és ezért valószínűleg Maul-tól is erre számít. Persze, hogy nem akar belemenni a mester-tanítvány dologba. :)

 

 

 

 

Egyébként pedig nyilvánvaló, hogy ki az erősebb.

 

 

 

Csak az nyilvánvaló, hogy ki a képzettebb :P Az Éjnővér mágiával feldoppingolt Savage lehet, hogy simán felmúlhatná Maul-t, ha lenne ideje és alkalma tanulni tőle.

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami számomra teljesen egyértelmü ebben az évadban. Meghal..

 

 

Maul, Opress, Ventress, Satine, majd Vizsla mert Kenobi ezért feldarabolja, és Ahsoka elbukik Sidious által. De ezek nem meglepik ,teljesen világosan lejönnek a trailerből. Sidious amikor vÍv a két fivérrel gyakorlatilag porrá fogja őket verni és ki is nyírja őket.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Mégis miért veszitek készpénznek, hogy Sidiousnak bármi köze van az Ahsoka-szálhoz? Az a Fugitive-teória, pontosan az, aminek mondom: egy teória, olyan mint amivel mi szoktunk előállni, semmivel sem több. Mégha tényleg arról van is szó, hogy Ahsoka valamiért menekülni kényszerül, az sem jelenti feltétlenül azt, hogy Sidious fog a dolgok mögött állni!

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.