Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

 

Éppen azon értetlenkedek, hogy miért veszi ezt mindenki biztosra. :hmm:

Wookie-n pont most futottam bele egy érdekes infóba, miszerint egy epizódnak "The Lawless" (A Törvényen kívüli) lesz a címe, szóval az már szinte tuti, hogy a Fugitive-teória kitalálója az alapsztoriba legalábbis beletrafált. De ez még mindig nem jelenti, hogy Sidious-nak feltétlenül bármi köze kell, hogy legyen hozzá! :yeah:

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ominózus részig (amiben kiderül a sorsa) úgysem fogunk semmit 100%-os bizonyossággal tudni, így addig minden teória csak egy lehetőség, nem több. Írom ezt úgy, hogy a szóban forgó teória mellett szól csak nem minden eddigi bizonyíték

(Ahsoka Sidious általi bemártására gondolok), de ez még egyáltalán nem jelenti, hogy megállíthatatlanul zuhanni kezd egy lejtőn, és hasonlók...

 

 

Bár számomra Ventress 5. évados halálának garanciája is érthetetlen. Dooku megölhette volna a 3. évadban, Savage és Maul a 4.-ben... egyértelműen okkal maradt, és a lehető legtöbb ideig játékban akarják tartani. Szerintem nem fog előbb fény derülni a sorsára, mint Ahsokáéra. Mellesleg Ventress-nek jobban el tudok képzelni egy 4. évad végén látott "számkivetett, aki igyekszik úgy megélni, ahogy tud" sorsot, mint a halált. Fejvadászként akár a tv sorozatban is feltűnhetne, Bane-el együtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt senki nem mondta hogy ez az utolsó évad. Honnan veszítek ezt? Bármi lehet Ahsokával, a legvalószínübb(és leglogikusabb is) amit Ody írt le. Mert ebben az esetben mindenki "jól jár". Mi nézők is, Palpatine szintén, Anakin mellől elkerül tehát az EP 3-ra már nem lesz ott. Én most erre szavazok.

 

 

 

Mivel 5 évadra tervezték eredetileg, és mostanra az minden valószínűség szerint el is készült. Semmi nem zárja ki a továbbiakat, de nem is bizonyítja, ezért mindenki saját maga próbálja eldönteni. Én jelenleg remélem, hogy lesz még néhány évad, a kikötésem, afféle elvárásom annyi, hogy azok is hozzák az előbbiek minőségét, csak abban az esetben folytassák, ha még bőven akadnak ötleteik mivel szerény véleményem szerint jobb lezárni egy remek animációs sorozatot öt évad után, mintsem további, ötlettelenekkel teletűzdelni és ezáltal középszerűvé alacsonyítva a tényleges lezárás idejére.

Ha nekem szavaznom kellene, én legszívesebben a halálával járó verziók valamelyikét választanám, így ugyanis már a TCW keretein belül rendeznék el a sorsát, nem pedig az EU kerekítene ki belőle valamit - ezt persze csinálhatják jól is, olvastam már remek SW képregényeket (pl. Rebellion). De sajnos borzalmasakat is, melyek történéseit sehogyan sem veszi be a gyomrom, ezért én szívből remélem, hogy ezt nem kockáztatják meg.

Azonban logikusan, objektív szemmel nézve a dolgokat, az én elgondolásom szerint egyértelmű, hogy pontosan ez fog történni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ominózus részig (amiben kiderül a sorsa) úgysem fogunk semmit 100%-os bizonyossággal tudni, így addig minden teória csak egy lehetőség, nem több. Írom ezt úgy, hogy a szóban forgó teória mellett szól csak nem minden eddigi bizonyíték

(Ahsoka Sidious általi bemártására gondolok), de ez még egyáltalán nem jelenti, hogy megállíthatatlanul zuhanni kezd egy lejtőn, és hasonlók...

 

 

Bár számomra Ventress 5. évados halálának garanciája is érthetetlen. Dooku megölhette volna a 3. évadban, Savage és Maul a 4.-ben... egyértelműen okkal maradt, és a lehető legtöbb ideig játékban akarják tartani. Szerintem nem fog előbb fény derülni a sorsára, mint Ahsokáéra. Mellesleg Ventress-nek jobban el tudok képzelni egy 4. évad végén látott "számkivetett, aki igyekszik úgy megélni, ahogy tud" sorsot, mint a halált. Fejvadászként akár a tv sorozatban is feltűnhetne, Bane-el együtt.

 

Ezt én is így gondolom, mármint Ventress szerintem nem itt fog elpatkolni, illetve én nem is nagyon emlékszem olyan jelenetbe a trailerből, ami ezt sejtetné, hogy ő ebben az évadban meghal :hmm:

A Dookus történethez meg annyit, hogy akkor gondolom már tervben volt a nightsisters szál folytatása és ezért nem halt ott meg, a 4. évadban pedig egy teljesen új arcát ismerhettük meg és kár lenne ezt ilyen hamar lezárni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is alig várom már :D

Eddig egész végig igyekeztem a lehető legkevesebb információmorzsa birtokba jutni a két évad közti szünetben, szóval még egy trailert sem láttam és egy kósza spoiler ablakba sem néztem be - szándékosan :) Szóval bármit is látok majd aznap, akkora meglepetésképp ér majd, amennyire csak lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magamon kívül igazából senkit nem hibáztathatok, hogy elolvastam. De az is tény, hogy ilyen szintű, konkrét spoilereket nem szokás kiadni.

 

Szerintetek van esély, hogy a kanadai adást valaki mindig rögzíti, ráadásul HD-ben, és még az angol felirat is meg lesz hozzá időben?

Szerintem van rá esély bőven, de biztosat majd jövő héten tudunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk részemről nem sok vizet zavar, hogy fél év után egy nappal később látom az epizódot. :)

 

Egyetértek, de majd év közben, amikor egy-egy sztori lezárását várjuk (pl. 4. évad Krell), és már netes dicséreteket olvashatunk, egy picit nehezebb lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új klip a Revival -ból!

 

Ez szerintem már az ún. "episode prewiev" videó lesz a még meg nem jelent episode selector /régebbi episode guide/ szekcióból.

Megjelenhetne már! Tavaly mindig egy héttel a rész előtt volt. Csinálnám a képet belőle Ody, ha van rá igény idén is!

 

A videóról az jutott eszembe, hogy ez is több mint 2 perc volt a 22 percből, plusz a már korábban látott szösszenetekkel együtt,

már csak kb 18 perc látatlan van a Revival-ból. Ez soknak tűnhet, de megnyugodtam, mert így volt tavaly a Revenge-el is melyből szintén egy csomót láttunk, de nem lett a rész kárára, mert az így is ütős volt. Remélem most is így lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csoli. Ez egy special preview volt. A szokásos előzetes már napvilágot látott, ott is van a Revival topikban. A jövőhét mindentől független nagyon izgalmas lesz. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis preview volt, eddig tökéletesen illeszkedik a Maulékról alkotott képbe... Az is nagy volt amikor ahogy mondta Maul, hogy "we are lords" :D A 4. évados részeket én is most ismételgettem, és pont a héten néztem meg az umbarás részeket... én nagyon kíváncsi vagyok a Krelles szál folytatására, nagyon bírtam azokat a részeket, az umbaraiaknak vannak a legkirályabb fegyvereik... egy olyan vadászgépet kipróbálnék :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csoli. Ez egy special preview volt. A szokásos előzetes már napvilágot látott, ott is van a Revival topikban. A jövőhét mindentől független nagyon izgalmas lesz. :)

 

Aha. De ha ez megvan már, jöhetne a hozzá tartozó körítés az "episode selector" szekcióban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha. De ha ez megvan már, jöhetne a hozzá tartozó körítés az "episode selector" szekcióban.

Tudod, hogy az szerdánál előbb nem fog jönni. ;)

 

Jövőhéten ilyenkor már a Revivalt fogjuk tárgyalni ;)

Remélhetőleg így lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg ugye szombat reggel 9.30-tól mennek majd a részek. Na, hogyha ez keleti parti időszámítás szerint megy akk az azt jelenti, hogy +6 óra szóval nálunk délután fél 4, úgyhogy akk szombat este már valószínűleg elérhetőek lesznek a részek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.