Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezt a szálat egybe lett volna jó megnézni, a múlt heti résznél is olyan rossz volt, hogy már véget ért 22 perc után... mondjuk azt nem tudtam megállni, hogy várjak 1 hónapot vele és úgy nézzem meg egybe :)

 

Ki tudta volna Wilde? "Mi nem azért vagyunk itt!" ;)

Epguide kép!

Kemény, szóval....

 

 

epguide519.jpg

to catch a jedi.jpg

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb megnyitottam egy YouTube videót, mi jön be előtte hirdetésnek... vmi CW-s Lego, ezzel a szöveggel: megkezdődött a harc Umbaráért :D

 

Ja, a lego átlagban egy évadnyi lemaradással dobálja ki a készleteit tcw téren.

De szó se róla jól mutat Krell a Lego sw minifigura-gyűjteményemben!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, a lego átlagban egy évadnyi lemaradással dobálja ki a készleteit tcw téren.

De szó se róla jól mutat Krell a Lego sw minifigura-gyűjteményemben!

 

Aha értem, mondjuk ezzel nem voltam tisztában csak olyan fura volt ezt így látni, mert csak így random bejött én meg még nem találkoztam eddig ezzel a hirdetéssel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utóbbi hetekben én is csak a rész megtekintése után mertem megnézni az ep.guide képeket, így egyelőre ezt is passzolom.

 

Viszont a címek is árulkodók lehetnek...

Tippem szerint, a következő részben elkapják a Jedit, azaz Ahsokát, a zárásban pedig fény derül az igazságra, így válik a lány "Wrong Jedi"-vé. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lesz guide kép, csak az epizód után (nem vagyok hajlandó megnézni :D ). Köszi csoli a munkát és azt, hogy spoiler mögé tetted. :D:clap:

 

Szívesen. De nyugodtan megnézhetted volna Ahsoka Sidious által levágott fejét! :D

 

Aha értem, mondjuk ezzel nem voltam tisztában csak olyan fura volt ezt így látni, mert csak így random bejött én meg még nem találkoztam eddig ezzel a hirdetéssel :)

A magyar cn mindig is tele volt lego sw reklámmal. Egyébként az már a lego szégyene, hogy Umbara szettbe Ahsoka minifigura is van 501es klónnal és Umbarai katonával. :facepalm:

 

Az utóbbi hetekben én is csak a rész megtekintése után mertem megnézni az ep.guide képeket, így egyelőre ezt is passzolom.

 

Viszont a címek is árulkodók lehetnek...

Tippem szerint, a következő részben elkapják a Jedit, azaz Ahsokát, a zárásban pedig fény derül az igazságra, így válik a lány "Wrong Jedi"-vé. :)

 

Az nem tiszta nekem, hogy hogyan válhatna Ahsoka Wrong Jedi-vé, ha az igazságra fény derül.(már ha kitartunk a feltételezés(tény:)) mellett, hogy ártatlan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem tiszta nekem, hogy hogyan válhatna Ahsoka Wrong Jedi-vé, ha az igazságra fény derül.(már ha kitartunk a feltételezés(tény:)) mellett, hogy ártatlan.

Szerintem félreérted a "wrong" szót. A wrong nem a "gonosz ember" jelentésű rossz, hanem a "hibás válasz" fajta. Ha kiderül, hogy nem Ahsoka az elkövető, az azt jelenti, hogy végig a "rossz Jedit" üldözték.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem félreérted a "wrong" szót. A wrong nem a "gonosz ember" jelentésű rossz, hanem a "hibás válasz" fajta. Ha kiderül, hogy nem Ahsoka az elkövető, az azt jelenti, hogy végig a "rossz Jedit" üldözték.

 

Ja, kösz, közben kezdek rájönni, hogy a wrong értelmezhető néhány féle képpen...meglátjuk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem félreérted a "wrong" szót. A wrong nem a "gonosz ember" jelentésű rossz, hanem a "hibás válasz" fajta. Ha kiderül, hogy nem Ahsoka az elkövető, az azt jelenti, hogy végig a "rossz Jedit" üldözték.

Igen, erre gondoltam.

Bár értelmezés kérdése ez is. Mivel ennyi erővel a To Catch a Jedi is lehetne akár arra való utalás, hogy Ahsoka megpróbálja elkapni a Jedit (már ha valóban Jedi a tettes), aki miatt kényszerű hajtóvadászat áldozatává vált. Csak így kevésbé lenne értelme a záró címnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a címek is árulkodók lehetnek...

Tippem szerint, a következő részben elkapják a Jedit, azaz Ahsokát, a zárásban pedig fény derül az igazságra, így válik a lány "Wrong Jedi"-vé. :)

A Wrong Jedi utalhat az elkövetőre is. Egyébként tényleg sokféleképpen lehet értelmezni. :) Bár ha tényleg az elkövetőt értik alatta, akkor ez egyben nagy spoiler is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a múltheti nem Kanadából jött, hanem iTunes -ról. ;) A WEB-DL logómentes mindig onnan jön. Azt hiszem a sorozat egyik legjobban várt epizódja ez most. Pedig elvileg csak átvezet minket a fináléba. Én a végére egy hatalmas WTF momentumot várok. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A starwars.com-on egyébként fent van bonus preview is (biztos YouTube-ra is feltették már), ha esetleg valakit érdekel. Én még csak most láttam ezt :)

Felcsigáztak az előzetesek? Tisztult a kép azokról a dolgokról amikről beszélgettünk? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én feladtam a spoiler-mentességet, miután frontálisan karamboloztam egy rövid összefoglalóval az epizódokról :(

 

Más: Ma értem a Mandalore-Nightsisters-Nightbrothers-szál végére, szuper így "együtt" ez a 17 epizód, még a Corruption-duo is sokkal érdekesebb és szórakoztatóbb volt így. :D Más is megnézte már így "marathon"-on az egészet?

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem mindent, de néhány dolog már nem fog holnap meglepni. Az utolsó részről pedig szerencsére még semmibe nem futottam bele. Egyébként nem volt könnyű kihagyni ezeket az infókat, a gyanúsított listám is részben ezért nem készült el :( , de mivel nekem is így szúrták el a dolgot, nagyon igyekeztem, hogy előttetek legalább ne én lőjem le a poénokat :)

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.