Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azt viszont továbbra sem értem, hogy miért kellett kivívni maguk ellen a sorsot és népharagot ezzel az undorító kaszával, amikor igazából egy átverés volt az egész és kb. jön az a 6. évad. Vagy eredetileg nem így tervezték, csak a nagy lázongás bírta őket jobb belátásra és több extra kiadására?

A miértekre én is kíváncsi lennék, de remélem az utóbbi van a háttérben. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni a FB adatlapján megköszönte a szülinapi köszöntéseket, és úgy gondolta ő is kedveskedik nekünk valamivel. Egy olyan rajzot tett közzé, amilyet még a TCW sztorik megírása idején szokott elkészíteni. Szerintetek?

999111_10151619314880053_233283109_n.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez a kép a Sifo Dyas szálból lehet, mikor Yoda elmegy egyedül akciózni. Az is megfordult a fejemben, hogy ez a fura csuhás figura maga Sifo Dyas.

:hmm: Szerintem nem valószínű, hogy valahol az Erő háta mögött szobrot faragtak volna neki. Mindenesetre érdekes kép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eddig úgy néztem, hogy azért ilyen "darabos", mert csak egy szkeccs, és Yoda a háttérben van, azért ilyen pici, de most jobban megnézve, inkább olyan, mint egy hegy, ami ki lett faragva (mint az amerikai Mount Rushmoore), Yoda pedig alatta ül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni a FB adatlapján megköszönte a szülinapi köszöntéseket, és úgy gondolta ő is kedveskedik nekünk valamivel. Egy olyan rajzot tett közzé, amilyet még a TCW sztorik megírása idején szokott elkészíteni. Szerintetek?

Ha minden igaz, ez egy újabb concept art a Rebels-ből (a TIE-fighter után). Egyébként érdekesen fest, nekem egyből Dathomir ugrott be, Dagobah-ra nyomokban se emlékeztet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban. :) Mint kiderült, téves infó alapján indultam el... az egyik FB bejegyzésben ezt írták a képhez (amit később korrigáltak): "For his Birthday, Dave Filoni gave us another piece of 'Star Wars Rebels' Concept Art..And NO, it's not another TIE Fighter".

 

Ezt egyébként most találtam, szerintem egész jó. :) Egy a Celebrationre szánt fan artok közül:

Lin_Zy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézegetem az ötödik évad részeit szinkronosan, és azt kell hogy mondjam, eddig ez sikerült a legjobban. Megelégedettséggel tapasztaltam, hogy a kisebb szereplők, mint Tarkin, Mas Amedda, vagy Barriss is megtartotta régi hangját, ami nagy előrelépés a korábbi évadok összevisszasága után. Eleinte kicsit húztam a számat Maul szinkron cseréje miatt, de most már belátom, jót tett a váltás, Galambos Péter baromi jól hozza a Sam Witwer féle sejtelmes sith nagyúr karaktert. A másik piros pont Meebur Gasconnak jár, Harsányi Gábor hangja remekül passzol a kis tábornokhoz. Az Onderon szálból pedig Dendup király volt telitalálat, akinek sikerült egy gyakorlatilag az eredetivel azonos magyarhangot találni, de Schnell Ádám is nyerő volt Sanjay Rashként.

Én megvártam az utolsó részt is. A szinkron egyszerűen tökéletes lett. Jó, igaz vannak benne kisebb hibák, de hol nincsenek? Azt hiszem, megérte tavaly reklamálni a szinkron miatt a CN-nél. :D

S egyetértek minden szavaddal, Galamb jól hozta Mault, Harsányi Gábor zseniális volt Gasconnak. Nekem külön öröm volt hallani Csurka Lászlót Dendupként, Moser Károly és Anger Zsolt zseniális volt szerepében, utóbbi különösen Rako Hardeenként remekelt. Kőszegi Ákos jól hozta a tapló Windut, jó volt hallani a másik kedvenc Versényi Lászlót. Molnár Ilona meg hát itt lett kedvenc szinkronhang. Köszönöm nekik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

5. évad befejező rész The Wrong Jedi szinkronnal...;)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Büntet. :D Szakadtam ezen a részen, ahogy Obi és Ani szájkaratéztak azon, vajon az orrán, a száján vagy a fülén mennek-e be a giliszták Luminara Undilinak. :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

5. évad befejező rész The Wrong Jedi szinkronnal...;)

 

 

Köszi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

David Tennant Emmy -t kapott a TCW -s szerepléséért! Ez az első ilyen díj a sorozat történetében! :clap:

Hmmm... Ez érdekes. Természetesen gratulálok neki, csak nem értem. Huyang professzor jó karakter volt, David Tennant remekül keltette őt életre, de messze nem volt annyira jó. Persze ez csak az én személyes meglátásom, szerintem Sam Witwer magasan a legjobb teljesítményt nyújtotta a sorozatban, ő pedig nem kapott semmit. (Kivéve a rajongók elismerését, ami szintén nagy szó. :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem igazán értem. Volt jó pár kiemelkedő szinkron teljesítmény a sorozat folyamán, de ezt pont nem sorolnám azok közé :hmm::?

Szerintem remek volt, de talán ennyire nem. Egyébként csak az ötödik évadot nézték nem az egész sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.