Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

És tudtommal olyan dolog is elhangzott, hogy a TCW bizonyos elvarratlan szálaival az EU fog foglalkozni, csak előbb még kivárják a Rebels indulását és egyeztetnek.

Volt szó erről, emlékeim szerint még akkor, amikor nagyobb bizonytalanság övezte a Rebels tartalmát, és mindössze naiv gondolatként merült fel, hogy TCW-s karakterek teszik tiszteletüket benne. Ettől függetlenül, szinte biztosra veszem, hogy az EU felkarolja majd a TCW Rebels után is függőben maradt szálait, de ehhez szerencsés (ha nem kötelező) kivárni az új sorozat végét, ami jó esetben hosszú évek múltán jön csak el. Örülnék, ha a lehető legtöbb szálat csempésznék át a Rebels-be, de mindegyikre valószínűtlen, hogy sor kerülne. Ezen hiányosságok pótlására ott lesznek a regények, képregények, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit le voltam maradva, de begyűjtöttem az új infókat természetesen spoilerekkel és nagyon várom már, hogy újra tcw epizódot lássak!

Az új infók felcsigázóak, de merőben újszerűek az eddig korvonalazódni látszó történetszálakhoz képest.

Hogy mi fér bele egy történetszálba, abba mondjuk nehéz belemenni. Jó példa erre az 5. évad. Kardkristáyosan induló és Dooku bosszújától szenvedő Kalózok-kal végződő sztorija..Clovisról például semmi..Nem mintha hiányozna, de felvetődött bennem, hogy lehet hogy elfelejthetjük?

Olyan hirtelen rakták be a helyére tavaly a Young Jedi szálat, hogy már akkor gondolkodtam, hogy miért? Vagy dönteni kellett, hogy melyik száltól búcsúznak, mert dátumhoz volt kötve a sorozat kaszája és ezek már akkor tudták? ez a része már mindegy is.

Meglátjuk.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már akkor tudták, hogy a sorozat rolója legördül, akkor szerintem biztos amiatt rakták be a padawanok kalandjait. Nem tudták, lesz e még látható TCW tartalom utána, szóval nem kockáztattak. Megmondom őszintén, jobban is tették, mert pl. még jobban hozzárakott Ahsoka súlyos szerepéhez az évadban, mellesleg a Clovis-szálban bizonyára nem tűnne fel, ami jól illeszkedik a távozása utáni időszakba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már akkor tudták, hogy a sorozat rolója legördül, akkor szerintem biztos amiatt rakták be a padawanok kalandjait. Nem tudták, lesz e még látható TCW tartalom utána, szóval nem kockáztattak. Megmondom őszintén, jobban is tették, mert pl. még jobban hozzárakott Ahsoka súlyos szerepéhez az évadban, mellesleg a Clovis-szálban bizonyára nem tűnne fel, ami jól illeszkedik a távozása utáni időszakba.

 

Ha meg feltűnik benne, akkor lehet, pont azért "bukjuk" a Clovis-szálat, amennyiben tartani akarják a kronológiát és úgy döntenek, hogy ez fontos. És a Clovis-szál nélkül még a 10 rész sem olyan kevés ám! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amerikai barátaink már találgatnak. :)

 

 

1. Order 66 (5.12 prod code)

2. Order 66 (5.13 prod code)

3. Order 66 (5.14 prod code)

4. unknown arc (5.15 prod code)

5. unknown arc (5.16 prod code)

6. unknown arc (5.17 prod code)

7. Clovis (4.19 prod code)

8. Clovis (4.20 prod code)

9. Clovis (4.21 prod code)

10. Yoda (5.18 prod code)

11. Yoda (5.19 prod code)

12. Yoda (5.20 prod code)

13. Yoda (5.21 prod code)

14. Bounty Hunter (5.22 prod code)

15. Bounty Hunter (5.23 prod code)

16. Bounty Hunter (5.24 prod code)

17. Bounty Hunter (5.25 prod code)

18. unknown standalone episode (5.26 prod code)

19. Anakin/Obi-Wan arc (?) (6.01 prod code)

20. Anakin/Obi-Wan arc (6.02 prod code)

21. Anakin/Obi-Wan arc (?) (6.03 prod code)

22. Anakin/Obi-Wan arc (?) (6.04 prod code)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amerikai barátaink már találgatnak. :)

 

 

1. Order 66 (5.12 prod code)

2. Order 66 (5.13 prod code)

3. Order 66 (5.14 prod code)

4. unknown arc (5.15 prod code)

5. unknown arc (5.16 prod code)

6. unknown arc (5.17 prod code)

7. Clovis (4.19 prod code)

8. Clovis (4.20 prod code)

9. Clovis (4.21 prod code)

10. Yoda (5.18 prod code)

11. Yoda (5.19 prod code)

12. Yoda (5.20 prod code)

13. Yoda (5.21 prod code)

14. Bounty Hunter (5.22 prod code)

15. Bounty Hunter (5.23 prod code)

16. Bounty Hunter (5.24 prod code)

17. Bounty Hunter (5.25 prod code)

18. unknown standalone episode (5.26 prod code)

19. Anakin/Obi-Wan arc (?) (6.01 prod code)

20. Anakin/Obi-Wan arc (6.02 prod code)

21. Anakin/Obi-Wan arc (?) (6.03 prod code)

22. Anakin/Obi-Wan arc (?) (6.04 prod code)

 

 

Kemény, nagyon optimisták! Én a felének is örülnék. Látom a produkciós kódok alapján mentek, de vajon számításba vették, hogy egyes részek esetében lehet szó félkész vagy még kezdetlegesebb állapotban lévő epizódról?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amerikai barátaink már találgatnak. :)

 

 

1. Order 66 (5.12 prod code)

2. Order 66 (5.13 prod code)

3. Order 66 (5.14 prod code)

4. unknown arc (5.15 prod code)

5. unknown arc (5.16 prod code)

6. unknown arc (5.17 prod code)

7. Clovis (4.19 prod code)

8. Clovis (4.20 prod code)

9. Clovis (4.21 prod code)

10. Yoda (5.18 prod code)

11. Yoda (5.19 prod code)

12. Yoda (5.20 prod code)

13. Yoda (5.21 prod code)

14. Bounty Hunter (5.22 prod code)

15. Bounty Hunter (5.23 prod code)

16. Bounty Hunter (5.24 prod code)

17. Bounty Hunter (5.25 prod code)

18. unknown standalone episode (5.26 prod code)

19. Anakin/Obi-Wan arc (?) (6.01 prod code)

20. Anakin/Obi-Wan arc (6.02 prod code)

21. Anakin/Obi-Wan arc (?) (6.03 prod code)

22. Anakin/Obi-Wan arc (?) (6.04 prod code)

 

Azért ez túlzás...Kizárt, hogy egy teljes évadot legyártottak volna. Ne legyen igazam, de én még a 12 epizódos számításokat is túl optimistának tartom. A Bounty Hunter ark-ról például nem pont azt mondták, hogy biztos nem fog elkészülni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy "belső forrás" szerint a BC valóban 10 epizódból fog állni, ám ezek önálló, összefüggéstelen részek lesznek, melyek történetileg nem követik majd egymást. Tehát, nem egymást követő sztori-szálak lesznek, hanem a szálakból kiemelt bizonyos epizódok...? (ennek mégis mi értelme van?)

Sok spekuláció szerint a Yoda- és a 66-os szálról van szó. Egyébként már 2014 tavaszáról beszélnek a sugárzás kezdete kapcsán. Így nyárra végeznének a TCW-vel, ősszel pedig jönne a Rebels.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is nagyon felcsigáztak az utóbbi hetek hírei. Pont azokra a kérdésekre fogunk választ kapni amik engem baromira érdekelnek. Ha jól tudom az amerikai televiziózásban január-február-környékén szokott megnyilni egy új szezon. Idén a Walking Dead-et is februárban folytatták a tavaly őszi leállás után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idén a Walking Dead-et is februárban folytatták a tavaly őszi leállás után.

Most is így lesz.

 

Ha január-március környékén jönne a TCW bónusz, annak nagyon örülnék. :) Ennyit érdemes várni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a "biztos csak 10 összefüggéstelen epizód lesz" hírt egyébként a JediNews és a Star Wars Underworld rebesgette fel a szokott bölcsességükkel.

"Jedi Master SQL biztos belső információi"

BULLSHIT!

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem véletlenül hangsúlyozzák ki az ilyen cikkekben (sőt, olykor még a címükben is), hogy "pletyka". Én főként az SW Underworld-öt kísérem figyelemmel, mert eddig viszonylag kevés álhírbe botlottam az oldalon, és tapasztalataim szerint nem posztolnak ki minden légből kapott baromságot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azóta már frissítették a cikkeket, miszerint Pablo a következőkkel cáfolta a pletykát:

"Ha eljön az ideje, boldogan fogom pontról pontra elmagyarázni, hogy mekkorát téved ez a fickó." Az minden esetre biztató, hogy ennyire tagadja, hogy csak 10 epizód lesz. :)

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.