Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én tuti nem fogom németül megnézni. Én is utálom a nyelvet, ráadásul bele is néztem németül egy pár részbe, a "Cat and Mouse"-t végig is néztem, szinte nem volt mondat amiben ne lett volna csúszás. Kizárt, hogy ezzel a sz*rral rontsam el a TCW végét.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem zavar a német. Az egész dolog annyira képlékeny, hogy nem fogok arra várni hátha valamikor még idén leadja valamelyik angol nyelvű csatorna... Szerintem ebben az esetben meg kell ragadni azt ami van mert ritkaság. A másik dolog, hogy ki se bírnám, hogy ne nézzem meg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem zavar a német. Az egész dolog annyira képlékeny, hogy nem fogok arra várni hátha valamikor még idén leadja valamelyik angol nyelvű csatorna... Szerintem ebben az esetben meg kell ragadni azt ami van mert ritkaság. A másik dolog, hogy ki se bírnám, hogy ne nézzem meg. :)

 

Amint felkerül valahova németül mindenképpen letöltöm és hozzá a feliratot ha lesz, de várni fogok vele hátha lesz angolul is. Ha nagyon sokat sz*rakodnak akkor fogom csak németül megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint felkerül valahova németül mindenképpen letöltöm és hozzá a feliratot ha lesz, de várni fogok vele hátha lesz angolul is. Ha nagyon sokat sz*rakodnak akkor fogom csak németül megnézni.

Ráadásul most nehéz lesz összeszedni majd az érdekességeket. :D Szóval fel kell kötni a gatyát!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én akkor sem fogom németül megnézni, ha soha semmi más nyelven nem adják ki. Abból amit hallottam, nem mondom, a színészek egész jól játszanak (Ahsoka hangja a fináléban pl majdnem olyan jó volt mint Ashley, és milliószor jobb, mint Molnár Ilona), de a jó színészi alakítás, kevés, ha harminc szótagot kell tíz helyére bepréselni, és akkor is mondaniuk kell a szöveget, amikor a karakterek jól láthatóan szünetet tartanak.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszembe jutott, hogy a digitális televíziózás korában élünk.

Nálunk sok csatorna mellett a cartoon network is például több hangsávon is fogható.

Egyeltalán nem kizárt, hogy valaki az angol hangsávval veszi fel a super rtl-ről

és az elkezd keringeni majd a neten.

(mert gondolom Németországban ez nem egy egyhangsávos analóg, hanem egy többhangsávos digitális és talán HD csatorna)

Nagyon sok rajongó van ám Németországban is, és mindenütt Európában ahol fogni lehet a super rtl-t és sokan lehetnek, akik inkább angolul néznék.

Egészen meggyőztem magam arról, hogy lesz angol verzió.. :) De a németet is megnézném..

Ennyi idő után a kinaiul is orosz felirattal. :D

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nálunk is fogható a SuperRTL. Akinek van műholdas antennája megkereshetné. :hmm:

Így van. Az én digitális csatornalistámon is látszik a super rtl, csak kódolt csatornának jelzi a tv,

mert a csomagom nem tartalmazza. Biztos vagyok benne, hogy egyikünk előfizetésében befogható a super rtl. Meg kéne tudni, hogy több hangsávos-e. Pl.: Albundy? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Az én digitális csatornalistámon is látszik a super rtl, csak kódolt csatornának jelzi a tv,

mert a csomagom nem tartalmazza. Biztos vagyok benne, hogy egyikünk előfizetésében befogható a super rtl. Meg kéne tudni, hogy több hangsávos-e. Pl.: Albundy? :)

Válts a csatornára! Sokszor van úgy, hogy kép nincs de hang van. Akkor meg tudod nézni lehet-e váltani a hangsávot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnézem németül. Alig várom már. A Rammsteint is megszoktam, sőt ma már angolul el sem tudnám őket képzelni. :D

 

Mondjuk azért az sw.com kiírhatta volna hogy a Super RTL-en lesz, mert ez így nagyívü lecsokizása a rajongóknak. Milyen jogi probléma lehet hogy a Disney nem adja le?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerikában a Warner sugározta a sorozatot. Szerintem a szerződés amit az LFL -el kötöttek még predesztinálná őket arra, hogy leadhassák a TCW folytatását. Természetesen a Disney ezt nem akarja, de úgy voltak vele, hogy a rajongókat se akarják átb*szni. Szerintem a színfalak mögött tovább tárgyalnak a Warnerrel aztán ha megvan az egyezség akkor előállnak. Mást nem igazán tudok elképzelni. Európában, azon belül is Németországban nem volt gond hisz ott eleve egy olyan csatorna sugározta a TCW -t ami kezdetektől fogva a Disney -é is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi lehet a helyzet a korona alá tartozó országgal? Az Egyesült Királyságban a Sky Movies adta a TCW-t, egy független társaság, akik a Disney-vel állnak partneri kapcsolatban (Sky Movie Disney). Őket elvileg ugyanúgy nem érintheti jogi probléma. :hmm:

 

Frenkie, az sw.comra felesleges kiírni egy óceánon túli TV csatorna műsorát. Az amerikaiak nagyon nagy hányada (ha 95%-ot írok, még lehet, hogy akkor is alulsaccoltam) nem néz külföldi műsort, valószínűleg nem is fogható náluk, ráadásul, a Disney sem vágná ki azzal maga alatt a fát, hogy az amerikai premiert megelőző műsort hirdet meg. A Super RTL-en hirdették, az a fő. És mint látható, a rajongók így is megtudták. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek írjanak jogi problémákról? :) Majd ha megoldódik jelentkeznek. Nagyon valószínű, hogy a SuperRTL -en lesz a világpremier. Az utolsó két rész tartalma pedig a spoiler gomb mögött olvasható. Nagyon valószínű, hogy 13 rész lesz összesen.

 

 

 

 

Destiny

 

Guided by the Force, Yoda travels to the heart of the galaxy. There, on the planet where he finds the origin of the Force, he must face difficult trials. Only upon passing them will the Sages deem him worthy of learning the deepest mysteries of the Force....

 

Sacrifice

 

On Moriband, the homeworld of the Sith, the time has come for Yoda to pass his final test. Only then will he learn the best-kept secret of his order, but first a most powerful enemy awaits....

 

 

Tehát egy újabb Sith világot kapunk, érdekes.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Hohó, ezt a Yodást most elolvastam (a többit sikerült megállnom :)). Emlékeztek mit mondott Mark Hamill a CE2-őn, hogy egy bizonyos "Darth "Valam(k)i""-nek kölcsönözte a hangját, de nem biztos benne, hogy az epizód elfog-e készülni? Lehetséges, hogy ez az "a most powerful enemy" lesz az? :clap2:

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Hohó, ezt a Yodást most elolvastam (a többit sikerült megállnom :)). Emlékeztek mit mondott Mark Hamill a CE2-őn, hogy egy bizonyos "Darth "Valam(k)i""-nek kölcsönözte a hangját, de nem biztos benne, hogy az epizód elfog-e készülni? Lehetséges, hogy ez az "a most powerful enemy" lesz az? :clap2:

 

 

 

Darth Joker? :lol: :lol:

 

 

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megmutattam a testvéremnek Russo-ISC-t, akinek az IMDb-n néztem utána, mert fejből nem jutott eszembe hogy hívják. És mit találtam? 6. évad, dátumokkal. Érdekes...

http://www.imdb.com/title/tt0458290/episodes?season=6&ref_=tt_eps_sn_6

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megmutattam a testvéremnek Russo-ISC-t, akinek az IMDb-n néztem utána, mert fejből nem jutott eszembe hogy hívják. És mit találtam? 6. évad, dátumokkal. Érdekes...

http://www.imdb.com/title/tt0458290/episodes?season=6&ref_=tt_eps_sn_6

 

 

Márpedig ha imdb-n is fenn van, akkor majdnem készpénznek is lehet venni. Király! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megmutattam a testvéremnek Russo-ISC-t, akinek az IMDb-n néztem utána, mert fejből nem jutott eszembe hogy hívják. És mit találtam? 6. évad, dátumokkal. Érdekes...

http://www.imdb.com/title/tt0458290/episodes?season=6&ref_=tt_eps_sn_6

Csak beírták azt a tartalmat ami a SuperRTL oldalán meg elég régen fent van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.