Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Minek szúrja a szemed, hogy én egy Star Wars filmben több Jedit, vagy Erő használót akarok látni?

Mert történetileg most nincs értelme. Biztos lesznek jedik, de azok majd egy következő trilógiában, talán Rey -el az első sorban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A többi Ren lovag nyomhatná olyan fegyverrel, mint ami a Finnt felismerő riot troopernek volt, csak valami spéci verzió, pl. fekete. :D

Alapból meg vagyok lepve, hogy a Renek közül csak Kylo forgat fénykardot..De mindenképp újkeletű és ötletes. De azért mutassanak is valamit, különben nem hiszem el, hogy padawanok ellen is helyt álltak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapból meg vagyok lepve, hogy a Renek közül csak Kylo forgat fénykardot..De mindenképp újkeletű és ötletes. De azért mutassanak is valamit, különben nem hiszem el, hogy padawanok ellen is helyt álltak!

Ha a Renek lövöldöznek és Erőt használnak, az úgy érdekes, nem nagyon láttunk ilyet még (kivéve persze Luke, de amikor pisztoly volt nála, akkor azért még nem volt nagyon aktív Erőhasználó). Már ha a Renek Erőhasználók egyáltalán... a nevükön kívül nem sokat tudunk róluk egyelőre. Akárhogy is, szerintem ez a jelenet emlékezetes lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk azt tényleg jó lenne biztosan tudni, hogy a Renek Erőhasználók-e. Bár szerintem, ha képesek voltak végezni Luke padawanjaival, akkor igen, még ha nem is fénykardforgatók. Plusz, nekem az is eszembe jutott, hogy a Jedik második kiirtásában az Első Rend is besegített mondjuk egy dandárnyi rohamosztagossal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez a történelemkönyvekbe is így került be, mert az igazságot nem sokan ismerték, azok meg már a polgárháború előtt, de legkésőbb alatta meghaltak. Bizonyítéka meg soha, senkinek sem volt. Ráadásul, technikailag ez a hazugság igaz. A klón sereget a Jedi Tanács egyik tagja, Sifo-Dyas rendelte meg, és a Jedi Tanács vezető tagja, Yoda vetette be először, a Jedi Rend egykori tagja, Dooku ellen. Ezeken a tényeken tulajdonképpen az sem változtatna, ha napvilágra kerülne, hogy Dooku Sith Nagyúr volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is lehet, hogy a Ren -ek Luke tanítványai közül kerültek ki. Amolyan szakadárok.

 

Ami pedig a klón háborút illeti, én inkább arra lennék kíváncsi, hogy erről mi a vélemény a Köztársaságban? Ők megtudták az igazat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is lehet, hogy a Ren -ek Luke tanítványai közül kerültek ki. Amolyan szakadárok.

Könnyen lehet. Egyre inkább az az érzésem, hogy a Renek, egy új rend. Snoke frissen felállított halálbrogádja. Lehet, hogy Ő öregebb, de amit létrehozott(?) új lehet.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tekintve, hogy elég nehéz lenne egy egész Galaxis reakcióját filmre vinni, szerintem ez sosem fog megtörténni. :) Meg most már felesleges is. Az ep7-8-9 olyan messze van már Palpatine-tól, hogy lassan mindenki elfelejti. Ez olyan lenne, mintha Magyarországon 2016-ban még mindig a szocializmus miatt puffognának az emberek (ja... hogy... na mindegy... :roll: ). Azok, akik az ep7-8-9-ben számítanak, sosem éltem a Birodalomban, Jedit legfeljebb a történelmi holókon láttak, a Sith meg egy mese, amivel riogatják a gyerekeket. A Jedik majd tisztára mossák a nevüket a visszatérésüket követő évszázadokban, évezredekben, a tetteikkel. Nem kell egy varázslatos információ, pláne nem közel egy évszázaddal későbbi történetek alatt. Arról nem beszélve, hogy azért azok a Jedik nem voltak annyira tiszták sem. Arra meg csak rájöttek már a népek, hogy Palpatine korrupt volt és zsarnok. Mintha erről szólt is volna két-három Star Wars film és legalább egy sorozat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem hiányolom a jedik tisztára mosását és főleg nem várom az ST filmektől.

Ha erre a 4-5-6-ban nem került sor a nyilvánosság előtt, akkor most már nem is kell.

Mellesleg a jedik befeketítése és kiirtása, csak egy politikai manőver volt. Elegen láttak tisztán Revan hidd el, csakhát mit tehettek volna?

Ha most/vagy régebben bármikor valaki benyögné, hogy faszagyerekek' voltak a "coruscanti vértanúk", azt sem hinné el mindenki, aki meg eddig is tudta annak is mindegy.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbmennék: Lor San Tekkáék révén bemutatásra került az EpVII-ben, hogy nagyon is jelen van még a galaxisban az a vonal, akik szerint Jedik nélkül sosem lesz valóban béke a galaxisban. Ez elég egyértelmű jel arra nézve, hogy voltak, akik átláttak a szitán, és tudják, hogy a Jedik nem olyan sárosak, mint amilyennek Palpatine anno beállította őket és szükség van rájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rian újabb forgatási képet rakott ki az instagramjára, amin egy sziklafal látható.

 

És "lampionok".. Mivel a sziklás helyszín szerepel a legutóbbi spoileres leírásban, felteszem hagytak egy kicsit a stúdióba is az ominónus jelenetekből. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszik hogy Rian folyamatosan csepegtet egy kis infót. Egyik se mond túl sokat, de legalább kapunk valamit.

 

Jedi-kérdés: mivel a Lázadás anno használta az "Erő legyen mindnyájunkkal" mondást -ami szerintem arra utal hogy pozitiv képben látták a régi idők lovagjait... már csak azért is mert a Lázadásban is harcoltak anno jedik- és ők nyerték a polgárháborút szerintem olyan rossz nem lehet a Jedik imázsa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.