Jump to content

Star Wars Celebration Europe - London 2016

Recommended Posts

• 1 month later...

Első nap után elég nagy csalódás... A németországi sokkal közvetlenebb és szervezettebb volt, nem is beszélve a hangulatról.

A legrosszabb a folyamatos sorban állás: ha vége egy panelnak mindenkit kizavarnak a teremből, és addig nem is engednek vissza, amíg el nem kezdődik az új, de előtte meg sorban kell állni (vagy ülni a padlón), hogy be tudj egyáltalán emnni. Németorszában ez úgy működött, hogy a panel végén el sem kellett menni, hanem ha érdekelt a következő, akár maradhattál is a helyeden, illetve ha korábban jöttél, akkor bemehettél előre helyet foglalni a teremben, és nem kellett a terem előtt gubbasztani...

A másik dolog, hogy bizonyos előadásokra csak karszalaggal engednek be, ami ugyan ingyenesen kérhető, de megint csak sorban kell állni hozzá, és a legrosszabb, hogy a hivatalos műsorfüzetben nem is írják, hogy melyik programokhoz kell, így jól le is csúsztam a Rogue One előadásról :angry: (pontosabban csak részleteket láttam és kb. semmit sem hallottam)

Kevesebb beöltözött ember is van, és a jelmezverseny is elbújhat az esseni mellett.

A nap legjobb részei a reggeli Ahsoka-s előadás volt, amiről majd ha időm engedi írok egy összefoglalót, mert sok újdonság elhangzott, illetve az esti epIV vetítés, ahol kb. 1000 SW rajongó társaságában lehetett megnézni a filmet.

Holnap Rebels és EA panel ami érdekesebb, ezeken már igyekszem ottlenni :D

Zoliék tegnap 3 perc várakozás után karszalag nélkül jutottak be a nagy előadásra, ahol a Rogue One teasert is leadták :D Ahogy elhallgattam piszok nagy mázlijuk volt. Kezdéskor amikor már semmiféle sor nem volt odaállitottak. Kérdezték hogy van-e még szabad hely. És volt :D

Zoliék tegnap 3 perc várakozás után karszalag nélkül jutottak be a nagy előadásra, ahol a Rogue One teasert is leadták :D Ahogy elhallgattam piszok nagy mázlijuk volt. Kezdéskor amikor már semmiféle sor nem volt odaállitottak. Kérdezték hogy van-e még szabad hely. És volt :D

Ezt én is bepróbáltam az egyik teremnél (a nagyszínpadon lévő eseményeket 2 másik teremben is vetítették), de minket elhajtottak a búsba... De nemcsak minket, hanem egy 6 éves gyerek még el is sírta magát a biztonsági őrnél, de az se hatotta meg

De a legbosszantóbb az volt, hogy akik kijöttek a Rogue One-ról, kaptak egy ajándék plakátot, gondoltam beállok az osztogató csaj mellé, és ha marad felesleges kérek egyet. Kb. 30 perc volt amíg kiürült a terem, addigra már nagyjából 20-an álltunk ott, hogy kérhessünk, és maradt is vagy 150 plakát, a csaj már éppen adott is volna, csak jött a főnöke és mondta "Sorry guys, that's not how it works", erre fogta és elvitte az összeset. Remélem a torkán akadtak.

Németországban örültek, ha mindent szétoszthattak, itt meg ha nem volt karszalagod, mintha senki lettél volna.

És ezt mind el lehetett volna kerülni, ha a karszalag működését rendesen elmagyarázzák (vagy hagyják a fenébe. Essenben sem volt ilyesmi, nem értem ide minek kellett...) :roll:

Edited by Nabopolasszar