Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Úgy néz ki hamarosan elkezdődhet a 4. évad forgatása (tippre jövő év elején):

 

Katee ezt osztotta meg az instáján, utalva arra, hogy újra viselni fogja a képen látható parókát:

 

image.png

 

 

Brendan Wayne pedig az alábbi üzenettel közölte (mégha maga az üzenet nem erre volt kihegyezve), hogy a 4. évad létezik és hamarosan munkába állnak majd:

 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Ha a tipikus 5-6 hónappal számolunk és erre rájön a minimum 8-10 hónapos utómunka (ami akár 1 évig is elhúzódhat, csak gondoljunk a Mandi legutóbbi évadára), akkor egy késő nyári kezdést simán eltudok képzelni a sorozatnak 2025-ben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez azóta adja magát, hogy a 3. évadban beharangozták Thrawn visszatérését. Nem is működhetne máshogy. Thrawn visszatért, de a Galaxisban játszódó sorozatok egyike sem vesz erről tudomást, majd az fűzi tovább, ami jelenleg egy teljesen másik galaxishoz kötődik és még az sem biztos, hogy folytatódik? Kábé olyan lenne, mintha az ep1-3 után egy olyan ep4-6 következne, ami Dengar és Bossk kalandjaival foglalkozna. Alig lenne k*rva nagy csalódás. :) 

Nem véletlen lett Thrawn, az Árnyéktanács és a jó Pellaeon kapitány ide becsatornázva, az eddigi fő ellenlábas kiiktatva, ahogy az sem véletlen, hogy pont most kezdett el Djarin az új Köztársaságnak dolgozni. Ráadsául azzal az emberrel kötött szövetséget, aki minő véletlen, aktív részese volt a Thrawn utáni hajkurászásnak. De majd Carson Teva pont nem vonja be a Thrawn ügybe a leghatékonyabb fejvadászát és kis Erőhasználó csemetéjét, hogy kiderítsék, hol rejtőzik a kék bajkeverő.

  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 2
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ahogy így összefoglaltad, tökéletesen lett felépítve az egész. Máris nagyon várós a negyedik évad. :D Zeb legalább ismét Ezrával akciózhat. De ez csak egy a negyedik évad hihetetlen lehetőségei közül. Baromi jól lét felépítve az egész korszak és ahogy haladunk előre, egyre izgalmasabb lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Egyes mérések szerint a tavalyi évben a Mandalorian volt a legnézettebb sorozat a streaming szolgáltatók saját gyártású sorozatai között.

 

https://www.thewrap.com/most-watched-streaming-shows-2023/

 

A top 10:

 

1. The Mandalorian (Season 3) - Disney+
2. Loki (Season 2) - Disney+
3. Ted Lasso - Apple TV+
4. You - Netflix
5. Only Murders in the Building - Hulu
6. Black Mirror - Netflix
7. Secret Invasion - Disney+
8. The Bear - Hulu
9. Ahsoka - Disney+
10. The Witcher (Season 3) - Netflix

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az a meglátásom/érzésem, hogy az Ahsoka nem fog 2. évadot kapni, hanem beleépitik majd a Mando sorozatba őket. Amúgy nem lenne annyira elborult dolog. Csak akkor ne 8, hanem 10 részes legyen, hogy jusson idő mindenre, és mindenkire. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már többekben felmerült az Ahsoka topikban. Nekem speciel mindegy hol folytatódik a sztori, csak folytassák. Amúgy ha nagyon össze akarják a dolgokat kapcsolni, és így, hogy kikerült Ahsoka a képből a Mandi meg bekerült oda, Thrawn sztorija nyugodtan folytatódhat a Mandalorian-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a mostani sorozat dömping, az Ahsoka, Boba Fett, Mandalorian, mind a mandoverzum része.

@Iqvi Ha jobban belegondolsz, a legtöbb fontosabb karakter, a Mandalorian sorozatban mutatkozott be idézőjelesen először. 

Értsd, Ahsoka, Boba Fett, Bo Katan, stb, stb. 

 

Lehet hogy én látom rosszul, de kapott 1 évadot a Boba Fett, egy évadot az Ahsoka, és szerintem nem olyan elrugaszkodóan távoli gondolat az, ha azt érzem, hogy a Mando 4. viszontlátjuk őket, valamilyen közös kalandnak(Thrawn akár) köszönhetően. 

Persze biztosat nem tudunk még, mert a forgatás sem kezdődött el. Viszont nem lennék meglepődve, ha itt folytatnák a Mando új évadában, azt amit eddig felépitettek az irók.

Ezt úgy értem, hogy a Mando 4. évadjában érnek össze ezek a szálak, végérvényesen.

 

Elfogadom, hogy nem értesz egyet azzal amit fentebb irtam, én csak a saját gondolatmenetemet fejtettem ki. Peace! :)

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MSW annyi mindent összehordott a 3. évadról, hogy mi lesz benne, meg mi nem, hogy már nem bízom benne :D

 

Egyébként az nekem nagyon hülye ötletnek tűnik, hogy ez lenne a fináléja az évadnak. Egy mozifilmnek meg kéne tudnia állni a saját lábán, márpedig így nehezen fog.

 

A 3. évad lezárt egy fázist, pont hogy arra lenne kiváló alkalom a film, hogy indítson egy új "érát"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egyre meredekebb. Egy sorozat 2 évada közé beékelni egy filmet szerintem nem sok értelem van. Nem is tudom van erre példa más produktumoknál.

Azért elég sok sorozatot láttam már és ilyennel még nem találkoztam. Hogy mondjuk az 5. évad után jön egy film aztán még évad vagy évadok.

Számomra több értelmet nyer ha a film a sorozatot zárja. De a Mandoverzumot Filoni filmje fogja zárni nem ez az új.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Dzséjt írta:

úgy tűnik ergyszerre lesz leforgatva a film és a sorozat is.

Erre azért nem vennék mérget. A film bejelentésében meg sincs említve a negyedik évad, még csak futólag sem, miközben van szó az Ahsokáról, meg a többi filmről. Sőt tudtommal hivatalos közleményben még sose beszélt a negyedik évadról a Lucasfilm. A THR szerint meg pont, hogy bizonytalan, hogy lesz-e negyedik évad: "What happens to season four now is unclear. It’s definitely not a given. If the movie is a success, it could lead to next phase of Mando storytelling becoming movie sequels. Box office and fan reaction would determine that."

 

6 perccel korábban, Frenkie írta:

Számomra több értelmet nyer ha a film a sorozatot zárja

 

Akár ez is lehet, de a fentebbi formában, hogy mintha a film lenne az évad vége amolyan 7-8. részként, szerintem kb. garantált bukás lenne a moziban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Erre azért nem vennék mérget.

Mérget én sem, de rengeteg dolog még sehol sem volt bejelentve, amikor mi már tudtunk róla, szóval az, hogy a Lucasfilm vagy a Disney egy szót sem szólt a 4. évadról, az ég világon semmit sem jelent, csak annyit, hogy még nem szóltak róla semmit. Abban meg bőven van ráció, hogy egyszerre forgatják. A színészek és a stáb egy helyen, a stúdió lefoglalva, a ruhák, eszközök, díszletek megvannak. Sokkal hatékonyabb lenne már csak költségvetési és szervezési okokból nézve. És nem is lenne idegen dolog, például a Star Trek: The Next Generation záró évadját egyszerre forgatták le az azt közvetlen folytató hetedik mozifilmmel, a Generations-szel, pont a fenti okokból. Abban az esetben először felvették a filmhez azokat a jeleneteket, amikhez olyan díszletek és színészek kellettek, akik nem kellettek a sorozathoz (szóval a film elejét, ami az Enterprise B-n játszódik). Aztán leforgatták a záróévadot, majd leforgatták a film többi részét (részben azért volt ez a sorrend, mert az Enterprise D hídjának díszletét kicsit átalakították a mozifilmre, így azt többé nem kellett visszaalakítani és a film befejezésével végleg elbonthatták -> és ez jó példa a hatákony szervezésre).

Szóval, ha terveznek negyedik évaddal a mozifilmmel közel egyazon időben, sokkal-sokkal több értelme lenne a kettőt együtt forgatni. Pláne például ha sikerül a mozifilm ígéretével odacsábítani Pedro Pascalt a felvételekre (azért egy mozifilmben a minimum, hogy a főhőst a főszereplő is játssza), és akkor legalább a sorozatban is újra alakíthatná kicsit Dint.

 

21 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Egy sorozat 2 évada közé beékelni egy filmet szerintem nem sok értelem van. Nem is tudom van erre példa más produktumoknál.

Volt bizony. A The X Files mozifilm a sztori szerint a sorozat 5. és 6. évada között játszódik, és a 4. és az 5. szezon közötti szünetben forgatták le. Érdekesség viszont, hogy, az utóforgatásokat már az 5. évaddal egybekötve végezték el. Ezért van az, hogy abban a szezonban vannak olyan részek, amikben vagy Mulder vagy Scully nem szerepel, eme epizódok felvételeinek ugyanis David Duchovny vagy Gillian Anderson épp a mozifilm forgatásával voltak elfoglalva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Dzséjt írta:

Pláne például ha sikerül a mozifilm ígéretével odacsábítani Pedro Pascalt a felvételekre (azért egy mozifilmben a minimum, hogy a főhőst a főszereplő is játssza), és akkor legalább a sorozatban is újra alakíthatná kicsit Dint.

Ezt a filmtől el is várom, hogy Dint ismét Pedro alakítsa, fizikailag is. Last of Us Part 2 

Spoiler

A TLOU 2. évadán már amúgy se fog sokat dolgozni :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.