Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

18 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

A pretoriánus sisak vizora ezúttal a mandalori "T" - t formázza, de kapott még egy függőleges takarást. Úgyhogy ezek az őrök elég vakegerek lehetnének out universe.. :)

Még mindig többet láthatnak, mint a praetorianus elit őrség tagjai, akiknek semmilyen vizorjuk sincs. :lol:

a81368fe-dfc1-44da-974e-bd126fb2e8b3.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

35 perces lesz az utolsó rész stáblista nélkül (a szivárogtató szerint, aki a korábbi részek játékidejét is pontosan megjósolta)

Sok üresjárat nem lesz benne, viszont lehet azt is jelenti, hogy ez csak egy átvezető rész lesz a harmadik évadba egy nagy cliffhangerrel. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Sok üresjárat nem lesz benne, viszont lehet azt is jelenti, hogy ez csak egy átvezető rész lesz a harmadik évadba egy nagy cliffhangerrel. 

A harmadik évadba így a végén már ne vezessen át semmi. :P De szerintem is inkább az Ahsokához fog kötődni a vége, ahogy a második évad is a The Book of Boba Fett-be kapcsolódott be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az is lehet, de mindenképp keveslem a játékidőt. Persze amíg nem láttuk, nem tudhatjuk mennyire lesz szűk az idő. Eddig mind a két évadzáró negyven percen túl volt.

Pont most néztem újra az első évad 3. részét, 39 perc stáblistaval, és annyi minden történt benne hogy ihaj. Szerintem lesz idő mindenre. Csak legyen jó. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Naná, szerintem mindenki. Az évad erősségét jelzi, hogy igazából nem tudom mi várható. :D 

 

@Yoda József ez most akkor stáblistával van?

 

 

 

Igen, ez azzal van, de "nemzetközi stáblista" nélkül (ott vannak a szinkronhangok felsorolva a különböző nyelvekhez)

 

Egyébként az én forrásom is ő :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.