Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

31 perccel korábban, Bomarr írta:

Az első két évad nem végig töltelék részekről szólt? Ez egy epizodisztikus sorozat volt eddig is. A második évad nagy szála annyi volt hogy Grogut el kell juttatni egy jedihez. Ami abba futott ki hogy eljutott egy jedihez és gyorsan vissza is került.

Nincs bajom az epizódikus részekkel, kifejezetten szeretem őket, amíg látok egy átívelő dolgot, legyen akár egy főellenség (Gideon) vagy egy főszál (Grogu eljuttatása egy jedihez), ahova ki akarunk lyukadni, de most nekem ez még nagyon ködös. A második résznél azt hittem kicsit jobban a lecsóba csapunk, és máris kapunk egy erős főszálat, hogy mire is megy ki az évad, de aztán megint jött két filler rész, amik magukban tök jók, de ettől függetlenül jobban érdekelne, hogy most hőseink vissza akarják hódítani Mandaloret, vagy lesz e valami belharc, esetleg a kardért és a vezetésért, vagy ahogy Norbi is mondta, ez az évad csak a mandik összekovácsolódásáról szól, és közben mondjuk visszatér az évad 2. felére a Moff.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 03. 27. - 17:32, NorbiLordi írta:

Biztos musical lesz

Valóban az lett. Belül énekeltem és táncikáltam miközben néztem. :rock::psycho::whistle:

Azon ritka sorozatok közé tartozik, ha van ilyen egyáltalán, mely évadról évadra, részről részre (Andor ilyen) képes emelni a tétet. :yes:

 

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Máskor kicsit figyelj jobban, még szerencse, hogy már az elején gyanús volt. Köszönet annak a moderátornak aki áttette!

Oda akartam írni, valahogy máshol landolt. Nem megy ezeken az osdi lassú gépeken úgy, hogy még a kezem is fáj, pont az egerezős ujjam készült ki. Ez jel, hogy pihentessem a kezem még ennél is jobban, meg magam is, iszonyat fáradt vagyok, az óraátállítás azelőtt nem viselt meg ennyire. :sleep:

Ma mindent az új részeknek rendeltem alá. Szétcsaptak :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Egynek elment :lol:

 

9 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Elmegy... ;)

  Na jó ez valami olyan humor, ami kicsit elbizonytalanít. :drink:

 

9 órával ezelőtt, Tindalos írta:

Hmmm...új kifejezés: a "filler évad" ... :hmm:

 

Később derül ki, hogy mi mennyire filler, akár évek múlva. Lehetnek morzsák az úton, amik nyomok, a kirakós egy darabja. Pl. zillo sárkány

 

A lányom reakciója az volt a rész után, hogy nézzük meg a Boba Fett könyvét. 3 részt le is tolt belőle este. :lol:

Ez volt az első Mandi, amit egy nap alatt kétszer is megnéztem.

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, csoli1138 írta:

A kacsintás az az kacsintás. De a topikan ha olvastál akkor tudhatod, hogy bizony nagyon "elmegy". ;)

Akkor jól van akkor. Üdv szarkazmus! Lehet igaza van anyámnak, nem mindig vágom, hogy valaki viccelődik vagy „viccelődik”,. ;):whistle:


Lehet a java ennek az évadnak még hátra van. A végére nem hiszem, hogy fillernek fogják sokan érezni, vagy felvezetésnek. Én eddig sem éreztem úgy.

Az Andor is a 6. részig amolyan készülődés volt.

Valójában minden felvezetése valaminek, az előzménye.  A taxiban, munkába jövet, pont erről beszéltünk, hogy SW tartalmat azért nehezebb gyártani, mint egy sokadik részt pl. egy Halálos iramban filmnek, mert itt sok dolgot kell összefésülni. Pont az okoz örömet, amikor ez sikerül, mert utólag sok fillernek tűnő dolog, már nem is az.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy minden kívánságom úgy teljesüljön, mint ennél a résznél. :D

Én még reménykedem benne, hogy ez az évad felülmúlhatja számomra az előzőt, mert az alapjait letették hozzá, remélem élnek is majd vele. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Szisz írta:

Akkor jól van akkor. Üdv szarkazmus! Lehet igaza van anyámnak, nem mindig vágom, hogy valaki viccelődik vagy „viccelődik”,. ;):whistle:

Szarkazmus? Azmiaz? Én mindig egyenesen beszélek. ;)

Sajnos ilyen vagyok, élőben még rosszabb. Szarkazmus és szóviccek. Ezekkel nyírom a környezetemet folyton. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.