Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2023. 03. 17. - 1:01, Yoda József írta:

A kövit Filoni írta, nem? :D mert akkor lesz itt sok minden valszeg :D

Már megy a filózgatás twitteren is. Mivel a 4. rész cime a "Foundling" lesz, igy egyből egy flashback jelenetre kérdez rá a tag :D 

 

Törölték a posztot, de Carl is megerősitette: 

 

 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Akkor mégse a kalózos rész jön? Húha! :yes:

Nincs kizárva, hogy mindkét dolog benne lesz. Az is lehet, hogy a kalózos leszámolás a Nevarrón kb. 5-10 perc alatt lemegy, és nem lesz komolyabb jelentősége. Mindenesetre, a fő trailerből már csak ezt a 2 dolgot nem láttuk: a Jedi templomos visszatekintést, és a nevarrói akciót.

 

Még jóval korábbi kémjelentések szerint amúgy szerintem az epizód fő fókuszában az lesz, hogy

 

Spoiler

Grogu megküzd Vizsla fiával

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Nincs kizárva, hogy mindkét dolog benne lesz. Az is lehet, hogy a kalózos leszámolás a Nevarrón kb. 5-10 perc alatt lemegy, és nem lesz komolyabb jelentősége. Mindenesetre, a fő trailerből már csak ezt a 2 dolgot nem láttuk: a Jedi templomos visszatekintést, és a nevarrói akciót.

Plusz a Carson Teva jelenet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Nincs kizárva, hogy mindkét dolog benne lesz. Az is lehet, hogy a kalózos leszámolás a Nevarrón kb. 5-10 perc alatt lemegy, és nem lesz komolyabb jelentősége. Mindenesetre, a fő trailerből már csak ezt a 2 dolgot nem láttuk: a Jedi templomos visszatekintést, és a nevarrói akciót.

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Plusz a Carson Teva jelenet.

Van még egy másik jelenet is, az alábbi előzetesben 0:27-nél látható vagy Mandalore, vagy egy másik mandis helyszín, de gyanúsan zöld a terület. Nem kapunk egy flashback epizódot? Esetleg Bo-Katannal? :D

 

De amúgy mivel Filoni írja, ezért az is lehet, hogy valóban a jedi templomos dolgot fogjuk megtudni. Ennek kapcsán olvastam egy érdekes teóriát Grogu megmentőjéről:

Spoiler

az Ahsoka korai szivárogtatásában ugye szó volt egy New Beyond nevű helyről, ahol Thrawn egy volt jedivel is összeszövetkezett, akit szimplán csak Baylon néven emlegetnek. Az egyik reddites felvetette, hogy mivan, ha (feltételezzük, hogy igazak az Ahsokás hírek és Baylon is valódi) ez a személy menti meg Grogut, majd utána valahogy kikeveredik az Új Túlvilágba és megkergül, ezzel bevonva őt a Mandalorian és testvérsorozatai világába.

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Van még egy másik jelenet is, az alábbi előzetesben 0:27-nél látható vagy Mandalore, vagy egy másik mandis helyszín, de gyanúsan zöld a terület. Nem kapunk egy flashback epizódot? Esetleg Bo-Katannal?

Nem, szerintem az egy másik Mandalore klán lesz. :) 

 

Grogu megmentője pedig irreleváns, ha nincs szerepe a jelenlegi történetben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem, szerintem az egy másik Mandalore klán lesz. :) 

Lehet hogy megpróbálják majd egyesiteni a Mando klánokat, egy nagyobb klánba? 

Mivel folyamatosan egymással is harcolnak a klánok, igy sokkal gyengébbek, de ha összefognak??? :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2007. 01. 08. - 15:14, Obi1 írta:

"Névtelen forrásra hivatkozva számolt be nem rég a theforce.net egy szigorúan pletykaként kezelendő hírről.

 

A névtelen forrás azt állítja, egy ismerőse elcsípett néhány érdekes mondatot egy magánbeszélgetésből, melyet George Lucas folytatott valakivel egy Los Angeles-i partin. Ha ez a sok szereplő még nem ébresztett bennetek erős kételyeket, elárulom, hogy Lucas, aki mellesleg - így a forrás - a digitális technika használatáról beszélgetett (tényleg nem lenne más témája?), állítólag egy Star Wars-tévésorozatról mesélt, mely a VI. és VII. Epizód között játszódna, és az HBO-n lenne látható. Emellett a beszélgetésben állítólag szóba került a VII., VIII., IX. Epizód és egy új rendező lehetősége is.

 

Nos, tudjuk, hogy előkészületben van egy élő szereplős tévésorozat, mely a III. és IV. Epizód között fog játszódni. Elképzelhető, hogy az epizódok sorszámát félreértette a forrás (vagy az ő forrása). Viszont szkeptikussá tehet bennünket az új trilógia említése, hiszen tudomásunk szerint a Lucasfilm más irányban gondolkodik a Star Wars jövőjéről. Ellenben az HBO csatorna bevonása a tévés projektbe érdekes (és logikusnak tűnő) fejlemény lenne.

 

Ne vegyetek rá mérget!" Plokoom - Sw.hu

 

Finoman mondva nagy kamu..

Azért mikre nem bukkan az ember a fórum a bugyraiban. :D Pont az nem jött be, amit Plok valószínűnek tartott (HBO), az meg tokkal vonóval úgy lett amiről azt hittük kamu. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is érdekes figyelnem, ahogy a két csemetém, egy fiú kamasz és egy lány kiskamasz, válogatnak az SW magokban.

A fiam továbbra sem nézi a Mandit és azt mondja nem is fogja. Kissé ki is tér a miértekre adott válaszok elől, Annyit mond, hogy túl jó. Ami népszerű az már nem is kell? :? Ez a minta tőlem is jöhet. Majd kiderült, hogy nincs is képben az idővonalakkal. Úgy látom neki tényleg az ep 4 előtti éra a szíve csücske, anélkül, hogy ennek tudatában lenne, A Disney mozifilmeket egyenesen fikázta. Ez nyilván lehet másolt reakció is. A CW-ket közben újranézte nemrég az egészet, seperc alatt. A BB-ig nem jutott még el, de azt mondja meg fogja nézni.

A lányunk esete kacifántosabb. Ő szereti a Mandót, a Bobát és az Obi sorozatot is, viszont a mozifilmeket nem is látta mind és a CW sem érdekli. Nem tudom annyira érához kötni az ízlését :).

A Mandi 3. évad 3. rész közepe nem jött be neki. Azt mondja nem szereti a beszélgetős részeket. Egy lány? :? Aki, amúgy állandóan csicsereg. Neki az akció kell meg a cuki dolgok. Ez utóbbi már csajos. Kicsit alább is ment a lelkesedése a 3. rész után, most remélem visszajön, hogy tegnap megnéztük a 4. részt.

 

A poszt megírását az inspirálta, hogy munka közben, az Itthon vagy magazinban meghallottam a Mandó zenéjét, azt használták aláfestésnek. Rákerestem és írás közben Mandó és Boba zene adott hangulati hátteret.

Nálam most kezd igazán beérni a sorozat, Lassan, eleinte nem is néztem, tavaly pótoltam az egészet és most húz be, ahogy tágul az univerzuma és összekötik a pontokat. Ez mindig egy izgalmas folyamat. :)

 

Közben beszereztem egy Grogu plüsst is a lányomnak, 25 cm-est. :cool:

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.