Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@Rog reszortja lesz a koncepciós képek felrakása, de ő azt hiszem a guide anyagát használja fel.

Igen kicsit más a kettő, Roggal erről már beszéltünk korábban, nem zavarja, ha én berakom ezeket az end credits képeket. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago , Ody Mandrell said:

Remélem egyszer ellátogatunk a bolygólyukra.

 

Tetszik, hogy egyedi szemüvegük van, nincs két egyforma.

Én emellett megnéznék egy Miebur Gascon-Babu Frik fogatversenyt :D. Amúgy el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet egy ilyen picike faj bolygója. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Iqvi írta:

Én emellett megnéznék egy Miebur Gascon-Babu Frik fogatversenyt :D. Amúgy el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet egy ilyen picike faj bolygója. 

Erre nem is gondoltam. Valahogy maximum egy szimbiózist képzeltem el a kis fickókkal egy másik fajjal. De miért ne? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jányom nagyon be van sózva. :oops: Tegnap is erős jelét adta, hogy várja a szerdát.  ;)

Kért egy Grogu plüsst, már akkor, amikor szórakoztunk a guglissal. Már nézegettem eddig is, szülinapjáig, ami június, csak megérkezik, vagy a nyúl hoz egyet, ha sikerül addig megfelelőt találni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Szisz írta:

A jányom nagyon be van sózva. :oops: Tegnap is erős jelét adta, hogy várja a szerdát.  ;)

Kért egy Grogu plüsst, már akkor, amikor szórakoztunk a guglissal. Már nézegettem eddig is, szülinapjáig, ami június, csak megérkezik, vagy a nyúl hoz egyet, ha sikerül addig megfelelőt találni. :)

Még jó, hogy csak a jány.. Szerencsére egy hét neked is kevés arra, hogy ..ó..ió, ..ciózni kezdj két rész között!.. :)

Az én jányomnak már van: a Régióban találtunk egy megfelelő plüsst. És a kisebb volt a jó, és nem csak a pénz miatt. A nagyobbnak össze-vissza lobogott a füle, mint egy húsvéti nyúlnak. De ha addig vársz, akkor 2 in 1... Nekem meg van lego. Mindenki boldog.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Még jó, hogy csak a jány.. Szerencsére egy hét neked is kevés arra, hogy ..ó..ió, ..ciózni kezdj két rész között!.. :)

Az én jányomnak már van: a Régióban találtunk egy megfelelő plüsst. És a kisebb volt a jó, és nem csak a pénz miatt. A nagyobbnak össze-vissza lobogott a füle, mint egy húsvéti nyúlnak. De ha addig vársz, akkor 2 in 1... Nekem meg van lego. Mindenki boldog.. :)

Egy 10 évesnek 1 hét még hosszú. Azt hitte hétfőn jön, már vasárnap óta ezen kattog. Már csak egyet kell aludni :D. Ilyenkor van az, hogy korán lefekszenek, hogy hamarabb legyen holnap :lol:.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mozifilm minőség. Tényleg sokkal jobb mint az előző rész. Letettem párszor a hajam, olyan látványa van.

 

UI: ha vki a rész végéről a concept artokat meg tudja szerezni jó minőségben, ne tartsa vissza. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.