Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Amikor nézed a The Mentalist című sorozatot, és meglátod, hogy ezek ketten egyszerre tértek le az útról.  (Fun fact: az egész évadban ez az egy olyan pillanat van, amikor Pedro Pascal és Emily Swallow egy képen szerepel :) )

mando-and-the-armorer-have-worked-togeth

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott van az szerintem ;) vagy az nem az?

 

image.png

 

SZERK: Nem, az más :D most amúgy visszanéztem, hogy a BoBF-ban hol tartotta, és az rész ezen a képen pont ki van takarva a kezével :D 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Miért érzem, hogy Bo Katan elég erősen benne lesz ebben az évadban? :D 

 

Szerintem némi konfliktuskodás után Mando segítője lesz és Cara Dune szerepkörének átvevője, így a trió Mando-Bo-Katan-Greef-fé válik (bár Greef helyett lehet, hogy inkább Boba tölti be azt a szerepet), bár igazából ebben a sorozatban a trió sokkal kevésbé volt meg, mint más SW-produktumban. De az biztos, hogy kell egy női főszereplő, és úgy látom, hogy ezt a szerepet Bo-Katan fogja immár betölteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni interjúja az Empire-el.

 

- A 2. évad végén történtekről: "A 2. évad végén nagy kérdés, hogy mit fog Mando legközelebb csinálni? Vége van ennek a kapcsolatnak? Az életben a dolgok nem mindig érnek tökéletes véget" - mondta Filoni az Empire-nek a Mandalorian társalkotójával, Jon Favreau-val közösen adott új interjújában. "Szerintem a dolgok folytatódhatnak, és a kalandod minden nap folytatódik. A Klónok háborúja kapcsán állandóan erre gondoltam. Mikor ér véget az a csata? Mikor ér véget az a harc, hiszen a Revenge Of The Sith-ben csúcsosodik ki? De ez nem lehet a vége annak a sorozatnak, még akkor sem, ha az annak a korszaknak a vége. Eltartott egy darabig, mire rájöttem."

 

Luke beillesztése a The Mandalorian idővonalába fontos pont volt a történetben - de Luke, Din Djarin vagy Grogu története még korántsem ért véget itt. "Úgy gondolom, hogy bizonyos szempontból azt akarjuk, hogy minden évadnak legyen egyfajta befejezés érzése. De sok mindenben, amit eddig csináltam, nem szeretem a kemény befejezéseket" - magyarázza Filoni. "Szeretem olvasni a sorozat könyveit, és aztán arra gondolni, hogy 'Ó, van még egy könyv, és ez folytatódik. Mindig szomorú számomra, amikor egy kaland véget ér, és a karakterek látszólag befejezik az utazásukat. Úgyhogy azt hiszem, mindig ott van egy kis remény, hogy valami folytatódhat." A 3. évad közeledtével - és Ahsoka, a Skeleton Crew és még sok más szereplővel - az utazás még messze nem ért véget.

 

Famuyiwa Groguról:

Bár a 3. évaddal kapcsolatban mindent szigorúan titokban tartanak, a következő epizódokban még több "internet-breaking" pillanatra számíthatunk Grogu-tól. "Lesznek olyan dolgok [a 3. évadban], amelyek miatt az emberek ismét Grogu-ról fognak beszélni" - erősíti meg Rick Famuyiwa executive producer titokzatosan. "Fokozatosan növekszik, mint karakter és ebben a Mandóval való partnerségben. Ahogy ez a kapcsolat növekszik, Grogu egyre inkább a középpontba kerül a dolgokban. Most már határozottan Mandoval van minden kalandban...". Egy dologra számíthatsz? Továbbra is megolvasztja a szíveket, még akkor is, ha - mint mindig - egy kicsit felhúzza a poklot. "A karakter tisztasága a legjobbat hozza ki a körülötte lévő emberekből. Ez a következő évad továbbra is ehhez az elképzeléshez ragaszkodik" - állítja Famuyiwa.

 

 

Valamint Jon megerősítette, hogy ellentétben a Book of Boba Fettel és az Ahsokával, a Mandiban nem fognak feltűnni elsőnek olyan karakterek, akik később a Skeleton Crew főszereplői lesznek. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.