Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Az előzetesben a korábbi 2023 február infó helyett már csak 2023 szerepelt. Akkor jól gondoltam, hogy a Bad Batch csúszása miatt ez is csúszik.

Elképzelhető. Lehet ugyanazt csinálják, mint a Kenobinál és a jövő évi Celebrationnel indítják el a 3. évadot? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számoljunk:

Andor: szeptember 21 - november 23.

Bad Batch: január 4 - április 12.

 

Láthatóan nagyon nem akarják, hogy párhuzamosan menjen két sorozat, így leghamarabb szerintem májusban jön. És akkor a Celebration-ön a Mando trailer lesz a nagy dobás, ha már SW filmből nincs mit mutatni... jelenleg a Mando a SW zászlóshajója.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Számoljunk:

Andor: szeptember 21 - november 23.

Bad Batch: január 4 - április 12.

 

Láthatóan nagyon nem akarják, hogy párhuzamosan menjen két sorozat, így leghamarabb szerintem májusban jön. És akkor a Celebration-ön a Mando trailer lesz a nagy dobás, ha már SW filmből nincs mit mutatni... jelenleg a Mando a SW zászlóshajója.

Szerintem a Bad Batch két epizóddal fog finálézni még a Celebration előtt vagy ott fogják bemutatni az utolsó epizódot.

 

Az durva lenne, ha a BB miatt tolnák el. Szerintem még mindig február a premier.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bomarr írta:

A Tales of the Jedi az Andor alatt jön, nem? Akkor annyira azért nem félhetnek attól ha két SW sorozat fedi egymást.

Igen, de abból egyben pakolják ki a 6 részt, szóval azok nem olyan értelemben "fedik" egymást, hogy párhuzamosan futnának hetekig.

8 perccel korábban, Bence1997 írta:

Az durva lenne, ha a BB miatt tolnák el. Szerintem még mindig február a premier.

 

Akkor meg az égvilágon nincs semmi értelme nem odaírni az előzetesbe. Tanultak a BB-ből, ahol az első előzetes még "2023 Fall"-t írt. Aztán lett belőle 2024 Winter :D 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Az MSW információi szerint a Mandalorian 3. évadának előzetese karácsony napján fog érkezni, míg a posztert december 14-én fogja kiadni a Lucasfilm.

Az előzetes körülbelül 2 perces lesz és az alábbiakat fogja tartalmazni:

Spoiler

- Chirstopher Lloyd karakterét látni fogjuk, aki egy Mandalori klánvezetőt fog alakítani, a sisakja tövisekkel van megspékelve.

- az előzetes Din Djarin és Bo-Katan rivalizálására fókuszál.

 

- Kettejük szembenállása a marketing része is lesz, de Jason szerint ez nagy valószínűséggel elterelés.

 

A premierdátum pedig úgy néz ki, hogy február 22 lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Yoda József írta:

Nem fogja a BB-ről elvonni a figyelmet a marketing?

Kérdés, hogy milyen lesz a marketing. Azért emlékszem, hogy a Mandi 2. évadát és a Boba Fettet minimális marketinggel vészelték át. Mivel nem akarnak valószínűleg sokat elárulni itt se, így olyan hű de erős marketinget nem gondolok - titkolni fognak ők dolgokat - szóval annyira nem aggódok.

 

Sőt, pont úgy jönne ki a dolog, hogy a Bad Batch 2. évadát ketté tudnák szedni. Ha február 22 igaz, akkor addigra pont lemegy a Bad Batch első fele - dupla epizóddal nyitnak - szóval akár szünetet is tarthatnak, míg lemegy a Mandi 3. évada.

 

Mert azért na, úgy érzem, hogy a Mandi után valamikor július/augusztusban fogunk látni újra élőszereplős SW tartalmat (Ahsoka), addig meg marad egy YJA meg egy Visions. Én ezt az időszakot kitölteném a Bad  Batchel... persze ezt már korábban is beszéltük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Favreau elárulta, hogy a 3. évad sokkal nagyobb lesz, mint elődei, több űrcsata, több mandalori és néhány meglepetés vár ránk. Jelenleg egy előzetest adnak a közönségnek. (Szerintem idén ne várjunk semmit.)

 

A jelenlévők ezt kapták, a 3. évadból való:

ew05tfcloc3a1.png

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 10 éves lányom már tűkön ülve várja a 3. évadot. Neki még sokkal lassabban telik az idő szubjektíven, mint nekünk. Bár lehet vannak 10 évesek itt :D. Ez azért is különösen érdekes, mert semmilyen SW előtt nem ült meg korábban. A mozifilmek nem kötötték le. Egyik sem. Talán a ROTJ úgy-ahogy, mert érdekelte, Anakin hogy tér vissza. Megnéztük azóta a Boba és az Obi sorozatokat is. Mandó maradt a kedvenc.:angel:

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap levetítettek a panelen a korábbi előzetes egy kibővített változatát. Legyen spoiler, mert lehet ez lesz a későbbi, nagyközönségnek szánt előzetes is:

 

Spoiler

The video begins with Grogu and Mando (Pedro Pascal) hearing that he is no longer a Mandalorian, as he has taken off his helmet. So he decides to go with the Child to Mandalore, to regain his honor.

Meanwhile, Bo-Katan appears on a throne. She looks annoyed as she thinks about getting the Darksaber. Some scenes confirm the returns of Carl Weathers as Greef Karga and Amy Sedaris as Peli Motto.

There's a scene with a planet that looks like Coruscant, and the preview features several action sequences, including a never-before-seen one featuring Mando running away from TIE Fighters.

There is a scene with a scrapped Star Destroyer and the preview ends with Grogu using the Force against a monster, which was the most applauded moment of the preview.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki mit vár a harmadik évadtól?

 

Én azt, hogy végre elinduljon egy markáns szál a sorozaton belül. Eddig voltak kikacsintások sok helyre, de igazából Grogu vitte el az egészet. Ezen változtatni kell, mert hosszútávon nem fog működni, ha nincs mögötte más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.