Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Pedig jól néz ki! A sok egyéb Mandit is nagyon várom! A lego star wars mandalorian battle pack jó előzetes vétel volt pár éve. Megelőzte a 3.évadot. De még színvilágban is eltalált pár páncélt az a szett!

https://images.app.goo.gl/9JGax5nZRsK8CgEP8

Összevág a poszter színeivel, szerintem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Rick Famuyiwa a 3. évad 1., 7. és 8. részét rendezte.

(Forrás: Deadline)

Jujj de jó! Egy ritka tehetséges rendező, és talán nem a legharsányabb, de a legszellemesebb, legeredetibb Mando-részeket rendezte szerintem. Nagyon örültem az előléptetésének is. Azt hiszem, a holnapi részt ettől csak még jobban várom. 

 

Lee Isaac Chungot is nagyon várom, mert ő pedig nagyon meglepő, hogy Mandót rendez, ugyanis ő jelenleg a csúcskategória, egy olyan berobbanás után közvetlenül, mint amilyen neki volt, nem szoktak sorozatokat rendezni.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben Amerikában megvolt a vörös premier, ahol egy helyett 2 epizódot mutattak be a meghívottaknak.

 

Zanzásítva nagyjából azt mondják, hogy az első epizód egy jó visszatérés a sorozathoz, de a 2. rész sokkal jobban tetszett többeknek - amely a hírek szerint 42 perces.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt is vártam, de azért lefogadom az első rész is fincsi lesz! Famuyiwa azért bizonyított már. Nagyon tűkön ülök, tv-s premiert még nem vártam ennyire. Az Obi-Wannál is jobban vártam és ez nem kis szó nálam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt egy nagyobb ugrás a Mandalori második és a Boba Fett első évada között. Ezt most kommunikálták először. 

 

Fenn is van a rész.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Volt egy nagyobb ugrás a Mandalori második és a Boba Fett első évada között. Ezt most kommunikálták először.

Akkor ezek tükrében a The Book of Boba Fett nagyjából hét év eseményeit öleli fel. :o 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.