Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerinted várható hír az élőszereplős sorozatról?

Szerintem igen, de semmi nagy dologra nem számítok. Elmondják megint, hogy jól halad a forgatókönyv, elkezdték kiválogatni a színészeket, sok évadban gondolkodnak, ilyesmik, semmi konkrétum.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, ha már az animációs sorozatban sorban bukkannak fel az ismert fejvadászok, Boba is feltűnhet, főleg, hogy az élőszereplős sorozatra pont betölti azt a kort amikor már valami érdemleges sztorit lehet körécsavarni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg a Birodalom, birodalmi élet, meg Vader ténykedése is :hmm:

Vader ténykedése nem lesz már mondták. Nem is vágyom rá, hogy azt nézzem száz részen keresztül. Ebben az időszakban Vader egyébként is statikus szereplő, semmi izgalmas nem lenne a karakterében. A keménykedése kb. hat rész után tök unalmas lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vader ténykedése nem lesz már mondták. Nem is vágyom rá, hogy azt nézzem száz részen keresztül. Ebben az időszakban Vader egyébként is statikus szereplő, semmi izgalmas nem lenne a karakterében. A keménykedése kb. hat rész után tök unalmas lenne.

Én se vágynék arra, hogy minden részben ott legyen a Sötét Nagyúr, de az azért tökre jó lenne ha minden évadban felbukanna 1-2 epizód erejéig. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se vágynék arra, hogy minden részben ott legyen a Sötét Nagyúr, de az azért tökre jó lenne ha minden évadban felbukanna 1-2 epizód erejéig. :hmm:

Ezt már százszor átbeszéltük. :) Van aki látni szeretné van aki nem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább studióbelépő kéne hozzá :) Nyílt terepen még nagyfilmek se nagyon forogtak. ( előzmény trilógia)

De ha belegondolok, hogy a szomszédos Fót-on híres studió van....... :D

Etyek meg már azért messze van :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Máskülönben meg innen bárkit banthaeledelnek ajánlanék csak. :lol::)

Na de miért? :P Gonosz vagy :P Szerintem nem férnénk el valamilyen lény maszkja, ruhája mögött? :D Főleg ha valami "helyi" nyelven kell megszólalni, akkor pláne jók lennénk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de miért? :P Gonosz vagy :P Szerintem nem férnénk el valamilyen lény maszkja, ruhája mögött? :lol: Főleg ha valami "helyi" nyelven kell megszólalni, akkor pláne jók lennénk :)

Aha, mert gonosz vagyok, meg eddig csak fenyegettek vele. :D Lásd Jabbát meg Sebulbát. Most meg lehetne nézni legalább milyen is az amikor valaki banthaeledel. :P

 

Elférni, elférni.... :P Én simulnék is szívesen, már ha lennének twi'lek táncosnők :P :P :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki este TV közelben lesz: az MTV-n 22.00 körül lesz az 'Este' adása, ahol szó lesz arról, hogy Lucas lehet hogy nálunk forgatja a sorozatot. Ami a fő apropója a dolognak: SimonZ-t hivták be, hogy beszéljen a Star Warsról. A felvétel már megvolt, az eredményt pedig akkor este lehet csekkolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.