Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Aki este TV közelben lesz: az MTV-n 22.00 körül lesz az 'Este' adása, ahol szó lesz arról, hogy Lucas lehet hogy nálunk forgatja a sorozatot. Ami a fő apropója a dolognak: SimonZ-t hivták be, hogy beszéljen a Star Warsról. A felvétel már megvolt, az eredményt pedig akkor este lehet csekkolni.

Nagyon jó, hogy szóltál, köszi! Feltétlen megnézem. Elég sűrű lesz az este. :D

 

Ami pedig a Pesti forgatást illeti, én is nagyon örülnék neki. Biztos megmozdulnánk valamilyen szinten az ügyben. Arról nem beszélve, hogy a világ SW rajongóinak figyelme is ránk szegeződne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mostanában azt olvastam, hogy Csehországot szeretnék az adókedvezmények miatt. Aztán Lucas most azt mondta a Wall Street Journalnak, hogy Magyarországon ennél is kedvezőbb feltételeket talált, ugyhogy lehet hogy inkább idejön. Csehország meg Magyarország az USA-ból nézve meg majdnem ugyanott van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mostanában azt olvastam, hogy Csehországot szeretnék az adókedvezmények miatt. Aztán Lucas most azt mondta a Wall Street Journalnak, hogy Magyarországon ennél is kedvezőbb feltételeket talált, ugyhogy lehet hogy inkább idejön. Csehország meg Magyarország az USA-ból nézve meg majdnem ugyanott van.

Igen. Nyilván ajánlották is neki a Kordát. Bár azt remélem nem mondták el neki, hogy a múltkor egy angol sorozat kópiája tűnt el. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen. Nyilván ajánlották is neki a Kordát. Bár azt remélem nem mondták el neki, hogy a múltkor egy angol sorozat kópiája tűnt el. :D

Reméljük nem :D Bár az is igaz, hogy azt az ügyet végül a (magyar és az angol) sajtó fújta fel. Utolag kiderült, hogy az igazi kópiák már Angliában voltak és csak néhány másolatot csentek el, amik végül meg is kerültek.

 

Egyébként pont most forgatják nálunk az általam legjobban várt TV-sorozatot, a Katedrálist is. Nem semmi lenne ha az SW is idekeveredne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként pont most forgatják nálunk az általam legjobban várt TV-sorozatot, a Katedrálist is. Nem semmi lenne ha az SW is idekeveredne.

Off

Erről olvastam infókat, ráadásul nem is messze tőlünk van az egyik helyszín :D

 

 

Ott rendeznénk egy fórumtalálkozót :D

Remek ötlet, kíváncsi vagyok, mit szólnának a filmesek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem most kéne mennie? Mert valami iszonyú értelmetlen meleg cucc megy az Mtv-n. :lol:

 

Port.hu műsorújság ezt írja: 22:10 - Este Benne: Híradó

- Száz napja lépett hivatalba a Bajnai Gordon vezette válságkezelő kormány.

- Fiatalkorú bűnelkövetők beilleszkedését segíti egy program, amely milliárdokat szán a visszaesés megelőzésére.

- Az erő velünk van. Vagy lehet. Budapesten forgathatják ugyanis a Csillagok háborúja tévés sorozatát

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dual-Audio is lesz benne? :lol:
Ha az nem is, egy Mono magyar hang biztos :D

 

Ody: Tavalyelőtt Ördög Nórival, idén ezzel a hölgyel. Jól csinálja :P

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reméljük nem :lol: Bár az is igaz, hogy azt az ügyet végül a (magyar és az angol) sajtó fújta fel. Utolag kiderült, hogy az igazi kópiák már Angliában voltak és csak néhány másolatot csentek el, amik végül meg is kerültek.

 

Egyébként pont most forgatják nálunk az általam legjobban várt TV-sorozatot, a Katedrálist is. Nem semmi lenne ha az SW is idekeveredne.

 

Ez a Katedrális a Ken Follett könyvből lesz?Mert ha igen akkor én is várom.Szeretem a könyveit.

 

 

Ha lesz itt sw-forgatás tuti kimegyek rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.