Ugrás a kommentre

Star Wars SAGA PodCast sorozat


Darth Riddick

Ajánlott hozzászólás

Ezzel a linkkel tudtok csatlakozni: https://discord.gg/MGBz54

 

Aki csak hallgatni jönne az is használja nyugodtan. Ebben az esetben kérlek titeket (hallgatók) némítsátok le mikrofonjaitokat! Köszi! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Így, hogy már vélhetően mindannyian túl vagyunk a többedik megtekintésen, hamarosan (előreláthatóan január 2. heténél korábban sanszos, hogy számomra nem lesz jó... de úgyis egyeztetünk a pontos időpontról) esedékes lesz a film kibeszélése (vélhetőleg egy élő) PodCast adás keretében. Érdeklődni szeretnék, hogy kit érdekelne ez annyira, hogy szívesen részt is venne benne? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra gondoltam, hogy beszélnénk nyilván elsősorban a Skywalker korárol, de összegezhetjük a teljes Sequel Trilógiát is röviden, valamint értekezhetünk természetesen a jövőről is, a szóba jöhető irányokról...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Sajnos ezidáig nem jött össze... ez az én hibám srácok, elnézést kérek, de egyszerűen minden nap későn értem/érek haza az utóbbi időben. Talán most szombaton összehozhatjuk, ha a többieknek is megfelelő lenne.

A PodCast sorozat a saját csatornám tartalmai között megtalálható... saját lejátszási listája van az eddigi adásoknak.

Itt elérhető a lejátszási lista:
 

 

Amúgy a SAGA csatorna ötlete nem is ördögtől való! Sőt! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 20. - 15:41, Ody Mandrell írta:

 Kellene a SAGA-nak egy csatorna. 

 

2 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Amúgy a SAGA csatorna ötlete nem is ördögtől való! Sőt! ;)

De ha az létrejönne akkor arra nem ártana tartalmat is gyártani szerintem, mert az aktuális részek kibeszélése nem túl sok cucc összesen egy egész csatornára :) 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A SAGA csatorna ötletét én is támogatom. :) Viszont mindenféleképpen kellene egy minimális tartalmat gyártani oda, bár vannak olyan csatornák, amelyek 4-5 havonta jelentkeznek és kb. ennyi. Mondjuk itt a Mandi vagy éppen a TCW részeit kilehetne beszélni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát csurran-cseppen, abban biztos lehetsz. Főleg a Star Wars Akadémia csatornának. Szerintem ügyes is a srác. Több, mint 60.000 feliratkozója van és vannak olyan videói, amelyek több százezer megtekintésnél járnak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen. Ügyes volt, jókor volt jó helyen. És valóban alapvetően nem fikázó, sőt... inkább az látszik benne, hogy nagyon is szereti ezt a világot. A Ksywalker kora kifejezetten tetszett neki. És hát igen, ha (még) nem is ebből él, tuti, hogy jó kis mellékes folyik be neki belőle. 

Nekem egyszer meglódult az egyik végigjátszás sorozatom megtekintése. Közel sem ért el olyan szintű megtekintést, mint amilyen neki szokott általában lenni a videóin, mégis utalt a számlámra a YouTube majd 30.000Ft-ot (adott hónapban) szóval ennek a többszöröséről beszélünk esetében, főleg, hogy nem csak olykor lendül meg a megtekintése, hanem állandó jelleggel sokan követik és nézik a videóit!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja... kell egy YouTube csatorna, amire valamilyen tartalmat gyártasz. Ha a csatornád elért (azt hiszem) legalább 1000 feliratkozót, akkor lehetőséged van YouTube partnerré válni, ergo aktívvá válik a videóidhoz a bevételszerzés lehetősége. Ez egyébként ki és bekapcsolható, testre szabható. Bár maga a YouTube is ellenőrzi a tartalmat, hogy megfelelő-e hirdetések kihelyezésére (bevételszerzésre) amennyiben igen úgy korlátozás nélkül bekapcsolható a videóra a bevételszerzés... ebben az esetben minél többen nézik meg a videót, annál több dollár csüccsen be a virtuális pénztárcádba (Google AdSense), ami minden hónap 21-én utalja a saját bankszámládra az összeget, amennyiben az elérte vagy meghaladta a 2000Ft-ot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Ja... kell egy YouTube csatorna, amire valamilyen tartalmat gyártasz. Ha a csatornád elért (azt hiszem) legalább 1000 feliratkozót, akkor lehetőséged van YouTube partnerré válni, ergo aktívvá válik a videóidhoz a bevételszerzés lehetősége. Ez egyébként ki és bekapcsolható, testre szabható. Bár maga a YouTube is ellenőrzi a tartalmat, hogy megfelelő-e hirdetések kihelyezésére (bevételszerzésre) amennyiben igen úgy korlátozás nélkül bekapcsolható a videóra a bevételszerzés... ebben az esetben minél többen nézik meg a videót, annál több dollár csüccsen be a virtuális pénztárcádba (Google AdSense), ami minden hónap 21-én utalja a saját bankszámládra az összeget, amennyiben az elérte vagy meghaladta a 2000Ft-ot.

Illetve még kell 4000 óra megtekintésnek is lennie az előző 12 hónapban, de ez az 1000 feliratkozóval azért nem olyan vészes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Talán most szombaton összehozhatjuk, ha a többieknek is megfelelő lenne.

Úgy gondolom a szombat az jó lehet, de majd közelebbi időpontot is egyeztessünk, hogy kb. hány óra körül... egyébként műsorterv lesz, hogy milyen témákon menjünk végig, illetve élő lesz az adás (amit múltkor beszéltünk, hogy lenne erre lehetőség - a tervezés miatt nem mellékes)?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szombaton 20:00 órát lőném be. Előtte sajnos nekem semmiképpen sem jó, de lehet, hogy 20:00-ra is csak épphogy beesek.

Sajnos nem lesz LIVE az adás, felveszem és külön töltöm fel majd YT-ra, ahogy eddig is. 

Ody, lesz chatelni lehetőség Discordon, ahogy az előző alkalommal is! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.