Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Harminc éve ezen a napon sok sci-fi rajongó várta kíváncsian a Star Wars nevű filmet. Elmentek dolgozni, iskolába, és nme is sejtették, hogy este egy csodát fognak látni.

 

Sok boldog szülinapot a New Hope-nak és az egész Star Wars-nak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel már beterveztem két hét múlvánra, így ma nem ülök le elé. Mondjuk gondoltam rá, hogy ezen a napon lenne a legjobb végignyomni az egészet, de egyrészt, egy viszontagságos hét van mögöttem, így elmondhatom, hogy ha kerekítek, még akkor is csak 8 órája vagyok fenn, másrészt a módot is meg kéne adni, vagyis "had szóljon a házimozi", azt meg anyám és a ház többi lakója is rossz néven venné. Szóval ma csak az ep3 soundtrack mellé járt DVD lesz meghallgatva/megnézve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Kicsit elméláztam azon hogy miért húzzák le rögtön Skywalker tesók a Falcont és arra jutottam hogy talán az EP1-ből eredhet a dolog.

Tudvalevő hogy Ani azt mondja a versenyjárgányáról hogy az a leggyorsabb és azt a masinériát a haverok simán lehúzzák és a próba előtt babrálni is kell rajta.

Han is a röppentyűje tempójával jön elő és az se úgy műxik ahogy kéne.

Lehet hogy a tesókban tudat alatt megvan vmennyi ebből a podos szituból vhogy úgy ahogy a prinszesszben az emlékek a muterjáról. Minden adott, van egy gyorsnak mondott járgány ami persze gyors mint állat és amit bezony bütykölgetni kell.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 9 hónappal később...

Az ep3 készítésekor volt az a pletyka, hogy Ben az eredeti neve, de aztán el lett vetve (hogy tényleg így tervezte Lucas vagy csak pletyka volt, aztat nem tudom). Viszont, hogy miért mondja ezt? Hát, az jó kérdés, de végül is alig pár óra lehet a különbség a között, hogy Luke-ék megszülettek, meg ő új személyazonosságot volt kénytelen felvenni. Úgyhogy, az a pár óra lehet, már elmosódott benne az elmúlt 19 évben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan ez is bekerülhetne a F.A.Q.-ba. Ezerszer szóba került már, hogy angolul nem azt mondja, amit magyarban.

 

Az eredeti angol mondat: "I haven't gone by the name of Obi-Wan since, oh, before you were born. ..."

 

Azaz: Nem hívtak Obi-wannak már egy jó ideje... utoljára akkor szólítottak így, mikor te még a világon sem voltál.

 

És ez, ha jól tudom igaz is. Nem mondják ki a nevét az ikrek születése után, legalább is az Obi-want nem.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez, ha jól tudom igaz is. Nem mondják ki a nevét az ikrek születése után, legalább is az Obi-want nem.

Tényleg nem. Utánna még Yoda nevezi egyszer néven, de ő is "master Kenobi"-ként hivatkozik rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.