Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A főoldali infók a film előzményéről nagyon informatívak. Örülök, hogy visszanyúlik a történet a Klónok háborújába, és annak is, hogy nem feledkeztek meg róla; maga a halálcsillag is a azidőtájt jött a képbe.

Ja és Mikkelsen karakterét is először láttam most. Kissé megviselt..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban úgy tűnik, hogy nem rajta lesz a hangsúly. Egyébként egyre jobban örülök, hogy kap ez EPIV is egy jó kis előzményt. Remélem tényleg jó lesz. :D Ezek a képek eléggé hangulatba hoztak. Az biztos, hogy a film után a New Hope se lesz olyan mint előtte. Remélem azért majd passzol hozzá hangulatban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban úgy tűnik, hogy nem rajta lesz a hangsúly. Egyébként egyre jobban örülök, hogy kap ez EPIV is egy jó kis előzményt. Remélem tényleg jó lesz. :D Ezek a képek eléggé hangulatba hoztak. Az biztos, hogy a film után a New Hope se lesz olyan mint előtte. Remélem azért majd passzol hozzá hangulatban is.

Én is egyre inkább hiszek a filmben. Hisz itt a Rebels. De nem, nem elég. Kell egy élőszereplős is ebbe a "lyukba"? Kell! Miért? Meg van az ok rá. Szerintem egy zseniális sztori lett összehozva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért elképesztő belegondolni, hogy bő három éve a Dark Times-korszak volt az egyik legkevésbé ábrázolt SW-éra, ma pedig egy mindjárt harmadik évadját futó animációs sorozat, és hamarosan egy mozifilm is mélyen foglalkozik vele. Egyre kevesebb a hézag a Saga teljes szerkezetében.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak így van értelme. Addig miért nem mentek Obi -hoz? Vajon mekkora lehetett a baj, ha egy Alderaan -i hajó, nyomában egy rombolóval nyíltan afelé az ember felé halad, akinek a holléte hétpecsétes titok? ;) Szerintem akkor már minden mindegy volt. Csak az a kérdés, miként jutunk el addig a pontig.

Nekem az a teóriám, hogy eredetileg nem Leia hajójára küldték volna a terveket. Szerintem Leia eredetileg teljesen békésen leparkolt volna a Tatooine-on és személyesen felkereste volna Obit. Csak valami félrecsúszik a tervek megszerzésekor. Mondjuk kilövik azokat akiknek eredetileg át kellett volna küldeni a terveket és kell egy vészforgatókönyv. Lehet Mothma fogja kiötölni, hogy Leia a közelben van és a Tantive IV-re is át lehet sugározni a Halálcsillag terveit, Bail meg majd húzza a száját hogy veszélybe sodorják a nevelt lányát de kénytelen beleegyezni mert nincs más megoldás.

 

A Lázadás mindenesetre nagyon a halálán nem lehet, mert a Lázadók Szövetsége itt már megalakult a Yavin 4-en pedig állandó bázisuk van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az lenne erőltetett, ha az lenne a terv hogy egy olyan hajóra küldjék a terveket ami épp az egyik utolsó jedihez tart, mindezt úgy hogy láthatóan elég jól felszereltek. Leia üzenete egyébként miben mond ellent a leirtaknak? Ott épp hogy azt teszi világossá, hogy az ő feladata az volt hogy Ob-Want elvigye az Alderaan-ra:

 

"I regret that I am unable to convey my father's request to you in person, but my ship has fallen under attack, and I'm afraid my mission to bring you to Alderaan has failed."

 

Semmi olyat nem mond amiből az derülne ki, hogy eredetileg is az ő feladata volt a tervek szállítása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már ott sántít, hogy Leia békésen leparkol Obi-Wan -nál. Miért is? Egyáltalán miért megy oda ha nincs nála semmi érdekes? Csak beszélgetni akar? Vagy kártyázni? A holo üzenet teljes szövege az érdekes:

 

"KENOBI TÁBORNOK. Évekkel ezelőtt Ön atyám oldalán harcolt a KLÓN-HÁBORÚK-ban. Most kéri, küzdjön vele a BIRODALOM ellen is. Sajnálom, hogy nem tolmácsolhatom atyám kérését személyesen, de űrhajómat támadás érte, így nem mehetek önért, hogy elvigyem az ALDERAAN-ra. A FELKELÉS számára létfontosságú információt tápláltam ennek az R2-es egységnek a memóriájába. Atyám érteni fogja. El kell juttatnia hozzá a DROID-ot az ALDERAAN-ra. Szorongatott helyzetben vagyunk. Segítsen, OBI-WAN KENOBI. Ön az utolsó reményünk."

 

Nekem ebből az derül ki, hogy Bail szándékosan küldte a lányát Obihoz a tervekkel, akit út közben, de az is lehet, hogy az út legvégén megtámadott egy Birodalmi romboló. Ez azt vetíti előre, hogy nagyon szorosan a nyomukba volt már a hatalom. Márpedig ha így van akkor a Rouge One szereplő gárdája nem számíthat sok jóra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már ott sántít, hogy Leia békésen leparkol Obi-Wan -nál. Miért is? Egyáltalán miért megy oda ha nincs nála semmi érdekes? Csak beszélgetni akar? Vagy kártyázni?

Hát adná magát, hogy felkérik, hogy segítsen a Lázadásnak. A Halálcsillag terveit számitógépek elemzik ki. Nem hiszem hogy Obi-Wan sok mindent tud vele kezdeni és fontos lenne hogy neki ott a Tatooine-on megmutassák.

 

Az viszont jó kérdés, hogy miért pont most keresik fel Obi-Want.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.