Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az a tiszt akár maga Krennic is lehet, csak még lejjebb a ranglétrán. Ezek a death trooperek nagyon az ő saját kopóinak tűnnek.

Remélem így lesz! Így magától értetődő lenne hogy miért nem láttunk később death troopereket.

 

Kíváncsi vagyok mi a helyzet Jyn anyjával. Esetleg pont ennél a jelenetnél fog meghalni? Vagy Mads karaktere egyedül neveli a lányát?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként eddig nem tudtam hova tenni azt a kis babát tartó deathtroopert, de most már minden világos. :D Kicsit olyan lesz ez a jelenet szerintem mint az EPIV -es Owen-Beru égetés lehetett, csak most majd láthatjuk is az akciót. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon érdekes, a halálcsillag ún. "előélete". Ugye a Geonosis-on már láthattuk a hologramját, azt hittük, hogy komplett tervet visz magával a végén Dooku. Másik oldalról pedig azt tudtuk, hogy ott van Tarkin kormányzó, akinek hatalmas része volt abban, hogy ez az űrállomás megvalósult (erre élesen lehet következtetni az ep4-ből, illetve az ep3 ominózus, parancsnoki hidas jelenete is ezt sugallja).

De így a Rogue One infómorzsáknak hála, megtudtuk, hogy a Geonosis-i hologram illetve Tarkin is csak egy-egy elemei ennek a több lábon álló projektnek, hisz ott van az öreg Esro, meg a dermesztő megjelenésű Krennic, akik nyilván fontos oszlopai a szövevényes hátterű Halálcsillag létezésének.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy fésülik össze ez a minimum 4 "irányt".

Az is megér egy misét, hogy tudtunkkal eddig semmi infó nincs Tarkinról, aki az ep4 kapcsán, megkerülhetetlen figura, így valahogy bele kell szuszakolni a Zsivány Egyesbe. Erre is nagyon kíváncsi vagyok. Bár Wayne Pygram kiváló Tarkin volt, mind a 10 másodpercig, amíg láthattuk, de félek, hogy ha közelebbről kéne tartósan mutogatni, akkor kilógna a lóláb, mert olyan ronda öregembert, mint az amúgy kiváló Cushing, nehéz reprodukálni. Tarkinnak pedig benne kell lennie a filmben, az ep3-ban ott van a zárójeleneten, az ep4-ben meg a birodalom egyik nagy hatalmú parancsnoka...

És akkor ott van Vader is....

sok féle infó kavarog, remélem valami nagyon patent választ ad ezekre a film... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rebels alapján Tarkin nem követi napi szinten a Halálcsillag készülését. Van sok más dolga is. És hát végülis ez egy holdnyi űrállomás ami 18 évig épült. Érthető, hogy a Birodalom egyik legfontosabb embere nem egy épitkezéssel foglalkozik. És pont az űrállomás méretei és az elképesztően hosszúra nyúló készítése miatt szerintem bőven van hely a történetben például egy Krennic-nek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy sejtem jó gyakran igénybe veszi a diri a haláloszik szolgálatait. Érdekelne azért hogy a haláloszik készek lennének-e az életüket áldozni a diri úrért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krennic és a fogdmegjei.

Kíváncsi vagyok a jelenet végkifejletére. Valószínű, hogy egy nálánál alacsonyabb rendű valakit látogat meg a romboló hídján, mert egy ekkora erőfitogtató arcátlanságot Tatrkinnal, vagy Vaderrel szemben biztos hogy nem kockáztatna meg. Ha igen akkor hülye. Aki hülye az haljon meg. És lehet hogy így is lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is tutira veszem, hogy Vader nyírja ki, még az is lehet hogy Pali jóváhagyása nélkül. És azt is valószínűsítem, hogy a lázadó kommandós is ő végzi ki.

Szerintem a kommandóval nem fog találkozni, vagy már csak Jynnel, akit aztán megöl. Vader túl nagy formátumú ember, hogy piti kommandósokra vesztegesse az idejét. Még Jediket is csak akkor hajkurászik, ha az inkvizítorai csődöt mondanak. Szerintem ő már csak a legvégén jelenik meg, amikor a terveket ellopták és szükségessé válik egy Sith Nagyúr közbelépése. Kábé, mint amikor a KSz elvesztette Amidalát az ep1-ben.

Elég biztos vagyok abban is, hogy nem sokkal fog többet szerepelni, mint Luke az ep7-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a kommandóval nem fog találkozni, vagy már csak Jynnel, akit aztán megöl. Vader túl nagy formátumú ember, hogy piti kommandósokra vesztegesse az idejét. Még Jediket is csak akkor hajkurászik, ha az inkvizítorai csődöt mondanak. Szerintem ő már csak a legvégén jelenik meg, amikor a terveket ellopták és szükségessé válik egy Sith Nagyúr közbelépése. Kábé, mint amikor a KSz elvesztette Amidalát az ep1-ben.

Elég biztos vagyok abban is, hogy nem sokkal fog többet szerepelni, mint Luke az ep7-ben.

Egyetértek. Plusz, ha a jelenlétében lopnák el a tervrajzokat, akkor az a renoméját is rombolná.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az átlag néző meg azt sem tudná, hogy melyik hova való, most akkor a trailer mi akar lenni, és hol is áll a filmhez képest, amit éppen néznek.

 

Erről jut eszembe: volt szerencsém néhány átlagnézővel (ismerőssel) értekezni a facebookon. Teljesen ki vannak akadva, hogy Zsivány Egyes lett a fordítás. A legtöbbeknek szerintem nem fog leesni, hogy ez egy hívójel, így elég gagyinak hat az "Egyes" de még a "Zsivány" is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.