Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Igen érdekes, mert Krennicnek most a trailerek kapcsán jó a promója, nagy formátumnak tűnik, amit még kiélez a fehér ruha. (Bár az ep4 tárgyaló jelentében is látunk egy fehér ruhás tisztet).... Én valahogy biztosra veszem, hogy Krennic meghal, mégpedig Vader keze által, tuti, hogy az ő hibája lesz, hogy megfújták a terveket. Az előzetesben nagyot üt, amikor Vader a fsdtből kilépve, megemelt fejjel közelít felé, ...szerintem az ott a vég számára....

Yularenre gondolsz? Ő admirális volt, és már a klónháborúban is igen fontos szerepet töltött be.

wullfyularen.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yularenre gondolsz? Ő admirális volt, és már a klónháborúban is igen fontos szerepet töltött be.

Érdekes egybeesés, hogy az ep4-ben Yularen a Birodalmi Haditengerészet Hírszerzésének igazgatóhelyettese. Úgy néz ki, a fehér egyenruhák az igazgatók ismertetőjele. Apró érdekesség: a Rebels idején még ezredes és az ISB egyik vezetője, így Kallus főnöke. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krennic nem a Halálcsillag parancsnoka és nem a projekt legfőbb vezetője. Ő a Halálcsillag-projekt biztonsági felelőse és a Birodalmi Hadserege Fejlesztett Fegyverkutatási Részlegének az igazgatója.

Galen meg nem a Halálcsillag tervezője vagy kivitelezője, hanem egy energetikai kutató. Valószínűleg a szuperlézer energiaellátásával kapcsolatos területen ő a vezető kutató, de azért az az állomás nem csak erről szól. A projektben számos más ember is részt vett, például a II. Halálcsillag parancsnoka, Tiaan Jerjerrod.

Tarkin meg az állomás parancsnoka és a projekt felügyelője - utóbbi minősítése nem csoda, hisz mint tudjuk, ő a Peremvidék kormányzója, és a Halálcsillag a Peremvidéken épül. Nem az RO és az ep4 között kerül képbe.

Ez egy hatalmas projekt, aminek több ezer résztvevője van, akik fölött rengeteg más vezető van. Tarkin a legfőbb vezető, de mivel neki vannak egyéb elfoglaltságai, például hátsón billenteni a lothaliakat, így nem lehet mindig ott az építkezésen. Krennic vezeti a projekt fejlesztési részlegét, gyanúm szerint Jerrjerod az építkezés vezetője, meg még ki tudja hány részleg van, aminek van egy igazgatója, moffja vagy bármi mása, akiknek vannak helyetteseik, vezető kutatóik, stb. Erso is valószínűleg a szakterületébe tartozó részleg vezető kutatója. A hierarchia valahogy így állhat fel:

 

1. Uralkodó

2. Tarkin, Vader

3. Krennic, Jerjerrod

4. Erso

 

Egész jó kis összefoglaló, ahhoz képest, hogy hulla fáradt vagy. :P:)

Annyiban jogos Lenci kérdése, mert a trailerek egyértelműen úgy mutatják be Krennicet, mintha ő lenne a HCS atyaúristen a Rogue One idején. Remélhetőleg, a film majd ezt tisztázza. Hasonló a helyzet Galennel is, akiről szintén úgy jön le a legutóbbi trailer kapcsán, mintha ő lenne a HCS főtervezője, aki felelős ezért a borzalomért. De valóban emlékeim szerint a topicjában található olyan infó, hogy az ő segítségével sikerült a szuperlézert megalkotni a HCS-re. Itt is bízom benne, hogy pontosítják majd a filmben a szerepét.

 

Az EpIV-ből valóban úgy tűnik amúgy, mintha Tarkin egyértelműen a HCS-n székelne kb. azóta, hogy üzembe helyezték. Engem viszont az sem lepne meg, ha a tervek ellopását követően vezényelte volna az Uralkodó, hogy egyrészt demonstrálja a tűzerejét a Szenátus feloszlatását követően, másrészt biztosítsa az állomás védelmét, most, hogy a tervek kiszivárogtak. Az biztos, hogy a Hierarchia úgy áll fent, ahogy írtad fentebb, azaz ha Tarkin megjelenik a HCS-n, ő annak az egyértelmű rangidős parancsnoka, egészen addig, amíg az Uralkodó rá nem teszi a lábát a Holdra űrállomásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krennic nem a Halálcsillag parancsnoka és nem a projekt legfőbb vezetője. Ő a Halálcsillag-projekt biztonsági felelőse és a Birodalmi Hadserege Fejlesztett Fegyverkutatási Részlegének az igazgatója.

Galen meg nem a Halálcsillag tervezője vagy kivitelezője, hanem egy energetikai kutató. Valószínűleg a szuperlézer energiaellátásával kapcsolatos területen ő a vezető kutató, de azért az az állomás nem csak erről szól. A projektben számos más ember is részt vett, például a II. Halálcsillag parancsnoka, Tiaan Jerjerrod.

Tarkin meg az állomás parancsnoka és a projekt felügyelője - utóbbi minősítése nem csoda, hisz mint tudjuk, ő a Peremvidék kormányzója, és a Halálcsillag a Peremvidéken épül. Nem az RO és az ep4 között kerül képbe.

Ez egy hatalmas projekt, aminek több ezer résztvevője van, akik fölött rengeteg más vezető van. Tarkin a legfőbb vezető, de mivel neki vannak egyéb elfoglaltságai, például hátsón billenteni a lothaliakat, így nem lehet mindig ott az építkezésen. Krennic vezeti a projekt fejlesztési részlegét, gyanúm szerint Jerrjerod az építkezés vezetője, meg még ki tudja hány részleg van, aminek van egy igazgatója, moffja vagy bármi mása, akiknek vannak helyetteseik, vezető kutatóik, stb. Erso is valószínűleg a szakterületébe tartozó részleg vezető kutatója. A hierarchia valahogy így állhat fel:

 

1. Uralkodó

2. Tarkin, Vader

3. Krennic, Jerjerrod

4. Erso

 

 

Köszi...

 

és szerinted is Vader öli meg a filmen Krennic-et? Mert szerintem nagy eséllyel....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész jó kis összefoglaló, ahhoz képest, hogy hulla fáradt vagy. :P:)

Köszi, de ne tudd meg, hányszor írtam át, mire értelmes mondatok halmazává állt össze. :)

 

Annyiban jogos Lenci kérdése, mert a trailerek egyértelműen úgy mutatják be Krennicet, mintha ő lenne a HCS atyaúristen a Rogue One idején. Remélhetőleg, a film majd ezt tisztázza. Hasonló a helyzet Galennel is, akiről szintén úgy jön le a legutóbbi trailer kapcsán, mintha ő lenne a HCS főtervezője, aki felelős ezért a borzalomért. De valóban emlékeim szerint a topicjában található olyan infó, hogy az ő segítségével sikerült a szuperlézert megalkotni a HCS-re. Itt is bízom benne, hogy pontosítják majd a filmben a szerepét.

Jó, de az csak a trailer, a háttéranyagokból már sokkal-sokkal többet tudunk. Ajánlom elolvasásra a Tarkin című könyvet.

 

Az EpIV-ből valóban úgy tűnik amúgy, mintha Tarkin egyértelműen a HCS-n székelne kb. azóta, hogy üzembe helyezték. Engem viszont az sem lepne meg, ha a tervek ellopását követően vezényelte volna az Uralkodó

Engem meglepne, mert a kánon szerint Tarkin már nem sokkal az ep3 után átvette a Halálcsillag építésének felügyeletét Dodd Rancit admirálistól. Ha csak a tervek ellopása után küldenék oda, azzal jól felrúgnák a kánont. :)

 

és szerinted is Vader öli meg a filmen Krennic-et? Mert szerintem nagy eséllyel....

Szerintem igen. Vagyis, nagyon esélyesnek tartom. Stílszerű lenne. Ugyanakkor nem vagyok teljesen biztos abban, hogy Vader a film végén jelenik meg. Nekem van egy olyan elképzelésem, hogy a Halálcsillagot kipróbálják a Jedhán, és ezen a próbalövésen jelenik meg Tarkin és Vader, afféle szemleként. Feltételezésem szerint ekkor lesz majd az a monológ is, amiben kifejti Krennic, mekkora istencsászár cuccot hoztak össze, aztán Jedha csak nem pusztul el rendesen, és Krennic meg felsül. Talán ezután rendeli majd oda magához Galent, hogy megkérdezze, mégis miért nem sült el rendesen a Halálcsillag, és ekkor küldi majd padlóra a tudóst.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a zarándokok nagyon emlékeztetnek valakikre. :hmm::D

 

v0GUNJz.jpg

 

 

Hogy ez a szegény antennás csávó még mindig ott van. Az egész Star Warsnak neki lehet a legrosszabb munkája. Kinn van a magasban, ködben, napsütésben, és egy olyan kis kosárban, ahol még le sem teheti a hátsóját. :lol:

Nagy eséllyel pályázhatna az a meló a galaxis legsz*rabb melójának a címéért. Tán még a fődíjat is megkapná. :D

 

 

Biztos mindig azé a poszt, akit fegyelmi vétségen kaptak. :D

Még az is lehet. Büntetésnek is beillik. :D

 

 

Érdekes, hogy a pilótatrióból a bal oldalinak olyan mintájú sisakja van, mint Biggsnek. :)

Talán mindketten szeretnek sakkozni. Az a bal oldali amúgy olyan mint egy hippi. :D

 

 

A csaj sem rossz!

Valóban szemrevaló az a csajszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... ez jól hangzik, ezek szerint valahogy tényleg viszacsempészik Tarkint, valahogy.... Remélem enne lesz, az ep4 ismeretében megkerülhetetlen, és a mai technika adottságai közepette kivitelezhető is....

 

:)

 

http://ovibankenobi.blog.hu/2016/10/26/tarkin_rivalisa_a_zsivany_egyes_rosszfiuja

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Feli sose volt túl szimpi. A Star Wars-os főszereplő csajszik közül nálam ő csak a negyedik. Ha mellékszereplőket is beleszámolnék akkor meg a fene tudja hányadik lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.