Ugrás a kommentre

A szereplők


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szinte biztos vagyok benne, hogy túlélte. Rian nyilatkozta, hogy Phasma az SW Kenny-je. :D  Ez alapján tuti látjuk még.

Részemről jöhet. Most kicsit lóg a levegőben számomra az egész karakter. Jó lenne, ha kicsit komolyabb szerepet kapna és többet megtudnánk róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Donát írta:

Részemről jöhet. Most kicsit lóg a levegőben számomra az egész karakter. Jó lenne, ha kicsit komolyabb szerepet kapna és többet megtudnánk róla.

Még annál is többet, mint amit Snoke-ról megtudtunk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Donát írta:

Részemről jöhet. Most kicsit lóg a levegőben számomra az egész karakter. Jó lenne, ha kicsit komolyabb szerepet kapna és többet megtudnánk róla.

Phasma hátterét a filmekben nem gondolom, hogy boncolgatnák. Képregényben már megtették. Szerintem az a felület lesz az ahol kibontakozhat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12/20/2017 - 8:22, RacerX írta:

Remélem Temmin Wexley is túlélte a filmet. Bár egyáltalán nem láttam benne. Bírom azt a karaktert a könyvek és a képregények miatt. A wookie-n nincs megerősítve hogy meghalt. Lehet titkos küldetésre küldte Leia. :D 

Egyszer már válaszoltam erre a kérdésre, de akkor még csak mint saját elméletem, de azóta van hivatalosabb információ is. :D 

A Starkiller elleni támadást túlélő pilóták más evakuációs pontokra lettek irányítva, vagy éppen küldetést teljesítettek. 

Az információ a Visual Dictionary-ból van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Phasma hátterét a filmekben nem gondolom, hogy boncolgatnák. Képregényben már megtették. Szerintem az a felület lesz az ahol kibontakozhat. 

Igen, a képregényben pontosabb képet kapunk róla, milyen jellem valójában. De a róla szóló regény (ezt még nem olvastam) állítólag még részletesebben foglalkozik vele.

Szerintem bőven jó így. Phasma egy nem túl jelentős mellékszereplő, így rendben van, ha csak a kiegészítő kiadványokból ismerhetjük meg jobban. Lehetetlen minden egyes karakterre annyi időt szánni, hogy igazán megismerjük.   

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Rian nyilatkozta, hogy Phasma az SW Kenny-je.

Kylo: Jézusom, kinyírták Phasmát.

Hux: Ti szemetek!

:)

 

 

Phasma egyértelműen az olyan al-algonoszok sorát gazdagítja, mint Maul (ep1-ben), Grievous, vagy éppen Boba és Jango Fett. Királyak, de nem sok vizet zavarnak.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Phasma az a totálisan fanatikus idióta aki feltétel nélkül hisz a nagybetűs rendszerben és minden parancsot megkérdőjelezés nélkül végrehajt. Akinek önálló gondolata nincs ,aki önállóan az életét nem tudná vinni, akinek mindig mások mondják meg mi a helyes. Ezért belép egy szervezetbe(Első Rend) ahol azt kapja mait elvár.

Sok vizet nem zavart most sem. Számomra teljesen érdektelen hogy meghalt, vagy sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Frenkie írta:

Ezért belép egy szervezetbe(Első Rend) ahol azt kapja mait elvár.

Mi az hogy! Mint tudjuk Finntől, a rohamosztagosok legnagyobb hányadát gyerekkorukban elrabolták és kiskoruk óta fanatizálják őket. Ellenben Phasma valóban önként és dalolva, személyesen Hux apja, Brandol kérésére lépett be az Első Rendbe, miután az vázolja neki, hogy a Galaxis legerősebb és legjobb harcosait keresi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tartanám Phasmát fanatikusnak, ha így lenne szerintem inkább meghalna, mintsem elárulja, hogy lehet lekapcsolna a Starkilller pajzsait. Azt sem mondanám, hogy olyan elveszett lenne ő az ER nélkül legalábbis a róla szóló képregény ezt sugallja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, pb69 írta:

 Akit a 7 nagy emberként vezetett fel, az valójában ugyanolyan hiányosságokkal terhelt esendő figura, mint bárki más. A 8 arcátlanul dörgöli az arcunkba, hogy ez egy árnyalt és összetett világ, nem sablonokból építkező mese fekete-fehér karakterekkel.


Azért azt észre kell venni, hogy minden főbb karakter miután megjárta a mélységet, egy bölcsebb állapotba kerül a film végére. Finn hithű ellenálló lesz, ne makar már menekülni, Poe felismeri a harctéren mit érdemes kockáztatni és mit nem, felelős lesz az embereiért, Luke ráébred, hogy szükség van rá, Rey immár csak a feladatra koncentrál felesleges kérdések helyett. Egy olyan állapotba kerülnek ami remek alap a IX-re!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:


Azért azt észre kell venni, hogy minden főbb karakter miután megjárta a mélységet, egy bölcsebb állapotba kerül a film végére.

 

Akkor Phasmával is lehet valami ilyesmi lesz ha túléli, mert elég mélyre esett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én el tudnék tekinteni Phasma jövőbeli szereplésétől. Egy totálisan súlytalan mellékszereplő vagány páncélban. Ismerős valahonnan? :D Csak ő ráadásul mindig csak akar keménykedni, de pofára esik. Nincs bajom vele, de teljesen felesleges a továbbiakban erőltetni. Túl sokat eddig se tudtak kezdeni vele, szerintem eztán se tudnának. Finnel már többször is egymásnak feszültek, ebből ennyi elég volt. A hiánya senkinek nem tűnne fel, de ha úgy hozzák vissza, hogy látszik rajta az erőlködés, akkor az inkább lesz rossz, mint jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, pb69 írta:

Én el tudnék tekinteni Phasma jövőbeli szereplésétől. (...) Finnel már többször is egymásnak feszültek, ebből ennyi elég volt. A hiánya senkinek nem tűnne fel, de ha úgy hozzák vissza, hogy látszik rajta az erőlködés, akkor az inkább lesz rossz, mint jó.

Még azt is kinézem, hogy a végén megölné Finnt. Valakit kiírhatnak, eddig a klasszikus szereplők fogytak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Valószínűleg ő is más küldetés vezetett. A Képes útmutatóban írták (azt hiszem), hogy az Ellenállás több tagja is elindult más világokra szövetségeseket toborozni a Csillagpusztító felrobbantása után. Ezért nincs sehol Wexley, Pava vagy éppen Stratura.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: A szereplők
  • 2 héttel később...
  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Gyerekek! Ez a Peavey kapitány a TLJ rejtett ékköve. :D A testbeszéde meg amilyen pofákat vág az szenzációs. :lol: Annyira lejön, hogy utálja Hux-ot. De a legtöbbet az árulja el, amikor a Raddus fénysebességre ugrása előtt szinte fellöki az admirálist. :D  

2018. 05. 12. - 16:25, Ody Mandrell írta:

Peavey admirális is szenzációs! Érdemes végig figyelni a filmben. :D

Remélem már mindenki rácuppant. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...
  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.