Ugrás a kommentre

Szavazás - a harmadik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sajnos a sok vacillálás után végül nem tudom, melyik epizódra szavaztam a Trials, a Through Imperial Eyes és a Zero Hour között, és a papír ugye nincs meg, amire felírtam. De biztos, hogy a Zero Hour sikerét nem bánom. :) Kiváló évadzáró volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó rész volt a Zero Hour. De...

éppen most, Bence1997 írta:

Mostantól egy jó tanács: mindig az évadzáróra szavazzatok! Pláne a Rebelsnél.

Én nem versenyzek. :) Arra szavazok amelyik a legjobban tetszik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

éppen most, Ody Mandrell írta:

Nagyon jó rész volt a Zero Hour. De...

Én nem versenyzek. :) Arra szavazok amelyik a legjobban tetszik. 

Okés, én is, csak egy jó tanácsot adtam. Mivel eddig mindig az évadzáró nyert - ami szerintem érthető is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Donát írta:

Na hát ennyi lett volna mára a móka, remélem, mindenki jól érezte magát. :) Az én tanulságom az, hogy Thrawn minden idők egyik legerősebb karaktere lett. Dzséjt?

Köszönjük, szuper volt! :D 

 

Thrawn tényleg ütött. Bár a merítés nem volt tág, nem hinném, hogy más eredmény jön ki ha pl. 200-an szavaznak. Szerintem is egy klasszikussal lettünk gazdagabbak. Nem is emlékszem mikor zsebelt be három díjat élőszereplő a szavazásokon. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, csoli1138 írta:

nincsenek meg a válaszaim. Nem tudom megítélni majd biztosan, hogy hány talim volt.. :( ti felírtátok?

Én txt-be mentettem a szavazólistámat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Donát írta:

Na hát ennyi lett volna mára a móka, remélem, mindenki jól érezte magát. :) Az én tanulságom az, hogy Thrawn minden idők egyik legerősebb karaktere lett. Dzséjt?

Szintén remélem, hogy jól éreztétek magatokat, mi igyekeztünk mindent megtenni, sokat dolgoztunk azért, hogy a Rebels csapata is itt legyen az eseményem (bár Hera is maradt volna a tweetnél :) ). A rathtarokat meg majd kérjük vissza, akárkivel is laktak jól. Han Solo igényt tart mindháromra! :D

Az biztos, hogy Thrawn tarolt, bár népszerűsége valószínűleg részben annak tudható be, hogy régóta részese az SW világának, ide csak átemelték. Persze remekül csinálták, ezt nem akarom elvitatni. Bevallom, engem egy picit sem lepett meg, hogy ahol indult, ott ő nyert.

És persze köszi Donát, hogy besegítettél. Jó ez a párban műsorvezetés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Bence. De miért szavaznék arra ha más jobban tetszik? :) 

 

 

Ha valami más tetszik neked, akkor nyugodtan arra is szavazhatsz. Én csak egyfajta megjegyzést írtam - ha esetleg valakinek nem jönne be a többi, akkor egy potyapontot megszerezhet így. :D 

Én is arra szavaztam, ami nekem a legjobban tetszett, bár k*rva nehéz volt, mert szerintem az említett három mind megérdemelte volna. :)

 

Én leírtam egy lapra őket. 14/7. Picit szomorú vagyok, mert 1-2 kategóriában mást vártam, de szerintem mindenki megérdemelten nyert. 

 

Dzséjt, Donát (+ Hera :P ) a műsort, egy élmény volt! 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, csoli1138 írta:

köszi a rendezőknek a műsort! valójában ez a legjobb évadzáró. mert hogy így a legjobb zárni egy évadot! :)

Pontosan! ez a hivatalos évadzáró. :)

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ha valami más tetszik neked, akkor nyugodtan arra is szavazhatsz. Én csak egyfajta megjegyzést írtam - ha esetleg valakinek nem jönne be a többi, akkor egy potyapontot megszerezhet így. :D 

Potyapontot? Ez nem verseny. :) Senki nem nézi ki mit talált el, ez maximum a saját szórakoztatásra jó. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.