Ugrás a kommentre

SWSAGA Winter Madness 2017 - Kibeszélő


Donát

Ajánlott hozzászólás

14 perccel korábban, csoli1138 írta:

Ám,ha a mandalorira a TCW miatt fogsz szavazni akkor én kérek elnézést, de lelked rajta!

Nem fogok rá szavazni, ha csak nem kerül össze olyannal, aki még nála is kevésbé érdekel, amire elég kevés esélyt látok, mert Boba a listámon nagyon hátul kullog, ha nem leghátul. Talán a kétfejű kommentátorral szemben lenne esélye. :D Ellenben, ha Maul kerül sorra, ott nálam erősen számít a TCW-s szereplése. Mert én az egészet nézem, nem csak egy halmazt. Persze mindenki úgy ítéli meg, ahogy akarja, de éppen a saját megítélésem miatt nem fogok bólogatni arra, hogy Maul vagy Boba csak egy fogd meg lenne. Az én szememben ez elég durva ledegradálás, amire rátesz egy lapáttal, hogy Maul az egyik kedvenc SW karakterem és a TCW miatt van ez így. Nem sok olyan SW szereplő van, akivel szemben nálam alulmaradhatna.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nem fogok rá szavazni, ha csak nem kerül össze olyannal, aki még nála is kevésbé érdekel, amire elég kevés esélyt látok, mert Boba a listámon nagyon hátul kullog, ha nem leghátul. Talán a kétfejű kommentátorral szemben lenne esélye. :D Ellenben, ha Maul kerül sorra, ott nálam erősen számít a TCW-s szereplése. Mert én az egészet nézem, nem csak egy halmazt. Persze mindenki úgy ítéli meg, ahogy akarja, de éppen a saját megítélésem miatt nem fogok bólogatni arra, hogy Maul vagy Boba csak egy fogd meg lenne. Az én szememben ez elég durva ledegradálás, amire rátesz egy lapáttal, hogy Maul az egyik kedvenc SW karakterem és a TCW miatt van ez így. Nem sok olyan SW szereplő van, akivel szemben nálam alulmaradhatna.

NA jólvan rémlett nekem, hogy nem vagy te sem a egy megrögzött Fett rajongó!

Maulról meg..Vess egy pillantást az avataromra..

Ráadásul a star wars infinity figurában Őt már kétszer is megvettem, mert az egyiknek eltört a kardja és baromira idegesített, bár ragasztva nem is látszott.

Szóval azt is tudom milyen valakit elfogultságból kedvelni. DE Fett nem ilyen!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lesz látni, hogy magukhoz képest meddig jutnak a karakterek. Pl. engem nagyon érdekel, hogy ki lesz a legelőrébb jutó: 

- mellékszereplő

- droid

- animált karakter

- spinoff szereplő

- és a 3. különböző érából ki jut legelőrébb

 

Tippjeim persze vannak. :) 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, meg is vannak az első továbbjutók a selejtezőkből:

 

Animáció 1. - Kanan Jarrus (8 szavazat)

Politika - Bail Organa (20 szavazat)

Kiemelt Selejtező - Poe Dameron (24 szavazat)

Kiemelt Selejtező - R2-D2 (18 szavazat)

 

Gratulálunk a továbbjutóknak, és egy percen belül indul a mai adag! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lando vs. Chewi párharc érdekes párosítás, hiszen Hanhoz két közel álló személy harcol a főtáblára kerülésért. Szerintem a szőrmók fog győzni, bár az is lehet, hogy Lando valamiféle sabakk-trükköt bevetve becsempészi magát a legjobb 32 -be. :P 

A Chirrut vs. Baze valóban nem annyira erős, hiszen bár én szeretem Bazet, ő Chirrut mellett csak azért volt, hogy kiegészítse társát, meglegyen az olyan alak is, aki a film során pesszimistából "átváltozik" hívővé. Chirrut itt győzhet, kérdés, hogy a többség szerint is -e. :D 

Az Animációsról megvan ott a véleményem: igazából Ahsoka túlnőtt rajtuk, szinte mindenben. Szóval pici az esélye, hogy nem a togruta fog ott továbbjutni.

A Lázadókat hagytam utoljára... mert még nem döntöttem el, hogy kire voksoljak. :D Nehéz döntés, mindenki megérdemelné, de tudjuk, hogy csak egyvalakinek van esélye. Még rágódok rajta, de szerintem Saw, Galen és Ackbar között fog eldőlni a dolog - legalábbis én így gondolom, aztán majd rám cáfoltok, ha tudtok. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Donát írta:

Na, ki mit gondol a mai párharcokról? Most is le van zsírozva a legtöbb csoportban a továbbjutás? :P 

Van olyan csoport amiben szerintem izgalmas párharc lesz a továbbjutásért.

Baze és Lando akiket esélytelennek látok ma.

Illetve számomra nagy kérdés hogy az Ahsoka fanatizmus mennyire jön majd ki az animációs csoportban.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, Donát írta:

Animáció 1. - Kanan Jarrus (8 szavazat)

Politika - Bail Organa (20 szavazat)

Kiemelt Selejtező - Poe Dameron (24 szavazat)

Kiemelt Selejtező - R2-D2 (18 szavazat)

Bár nem Kananre szavaztam, ő volt a másik jelöltem, szóval ennek örülök. Bail és Poe meg naná, hogy királyság. BB-8 viszont kiesett, most szomorú panda vagyok. :(

 

A maiakról: Lando vs. Chewie és Chirrut vs. Baze ment gondolkodás nélkül. A lázadóson még kotlom. Az animációsnál azért elgondolkodtam kicsit Ventress miatt.

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kicsit sokallom ezt a számot. Hogyan jött ki? :)

A kiemelt selejtezősökből 8 győztes lép elő őket a 8 fő fő karakter várja (lásd ágrajz). Ha ezeket a főkaraktereket egymás alá felírod akkor a selejtező győzteseket a 8 darab név összes létező sorrendjében lehet hozzájuk rendelni (pl egy ilyen sorrend lehetne h R2-Chirrut-Chewie-Poe-Windu-K2-Tarkin-Jabba). Ebben az esetben Anakin kapja R2-t, Maul Chirrutot és így tovább haladunk lefele. A 8 név összes lehetséges sorrendje 8! azaz 40320 azaz a kiemelt párharcok ennyi félék lehetnek. 

 

Miután ezzel végeztünk, ettől függetlenül lezongorázzuk ugyanezt a procedurát a csoport győztes selejtezősökkel és a rá váró főtáblásokkal. Mivel ők is 8-an vannak ezért ezek a párharcok is 40320 féleképp alakulhatnak ha megvannak a végleges selejtező győztesek. 

 

Mivel a fenti két sorsolást egymástól függetlenül és más más nevekkel végezzük (egyik 16 a kiemelt sorsolásba esik, másik 16 a csoport továbbjutós részbe) ezért független események lévén az összes eset szám a két sorsolás lehetséges felállásainak a szorzata. Szóval 40320 x 40320. Ami 1.62 milliárd + apró. Matek faktosok előnyben, javítsatok ki, ha tévednék. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük a továbbjutókat gyorsan:

 

Animáció 2. - Ahsoka Tano ( 23 azaz huszonhárom szavazat - 4 ellenfél ellen!!!)

Lázadók - Galen Erso (10 szavazat) - pápá Wedge, Ackbar

Kiemelt Selejtező - Chirrut Imwe (22 szavazat)

Kiemelt Selejtező - Chewbacca (18 szavazat) - pápá Lando

 

Találkozunk velük a főtáblán!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

Animáció 2. - Ahsoka Tano ( 23 azaz huszonhárom szavazat - 4 ellenfél ellen!!!)

Lázadók - Galen Erso (10 szavazat) - pápá Wedge, Ackbar

Kiemelt Selejtező - Chirrut Imwe (22 szavazat)

Kiemelt Selejtező - Chewbacca (18 szavazat) - pápá Lando

Ahsoka, Galen, Chirrut királyság, Chewie meh... :evil:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem úgy arányaiban jó eredmények születtek. Chirrut és Ahsoka kb. evidens is volt, a Chewi vs. Lando -nál pedig bármi lehetett volna a vége. Egyedül a Lázadók kategória volt az izgalmas, és ott kezdetben 4 szereplő is harcban volt a továbbjutásért, végül is Galen megszerezte az elsőséget.

 

A mostani kategóriák érdekesek: Grivi vs. Jabba -nál valahogy gyanús, hogy az arany bikini lesz a mérvadó. :P 

A jediknél bármi lehet, bár én Mundit passzolom, alapból nem jó a renoméja, meg hát nem egy érdekes karakter.

C-3PO vs. K-2SO -nál a végeredmény szerintem az utóbbi lesz. Sajna C társa nélkül nem jó semmire.

A rosszaknál meg Pryce kisasszonyon kívül mindenkinek - igen, még a guruló, gerinctelen kis droidnak is - van esélye. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ma folyó szavazások lezárulása után (20:00) megtörténik majd a sorsolás. Így az utolsó 4 selejtező már úgy fog zajlani, hogy tudni fogjuk, hogy az ottani győztes kivel kerül szembe a legjobb 16-ba kerülésért. A döntést egyrészről az indokolja, mert így lehet rágódni a kialakult párosítások zömén még a főtáblás párbajok megkezdődése előtt (debütálnak: péntek 20:00), másrészről ez nem szokatlan a sorsolások esetében, pl. az angol FA kupában is néha lehet tudni a következő lehetséges ellenfelet a párharc lezárulása előtt. 

 

Az eddigi továbbjutók:

Kiemelt Selejtezők       Csoport Selejtezők

#1 R2-D2                   #1 Bail Organa

#2 Poe Dameron         #2 Kanan Jarrus

#3 Chirrut Imwe          #3 Ahsoka Tano

#4 Chewbacca             #4 Galen Erso

#5 C-3PO/K-2SO          #5 ANIMÁCIÓ 3. GYŐZTES     /Lezárulnak: nov 23. 19:59/

#6 Grievous/Jabba        #6 JEDIK GYŐZTES              /Lezárulnak: nov 23. 19:59/

#7 Dooku/Tarkin           #7 GONOSZOK GYŐZTES     /Lezárulnak: nov 24. 19:59/

#8 Windu/Qui-Gon       #8 CGI GYŐZTES                /Lezárulnak: nov 24. 19:59/            

 

Kiemelt Selejtezős ellenfélre vár    Csoport Selejtezős ellenfélre vár

1. Anakin Skywallker                    1.  Padmé Amidala

2. Darth Maul                              2.  Director Krennick

3. Yoda                                       3. Jyn Erso

4. Obi-Wan Kenobi                       4. Cassian Andor      

5. Luke Skywalker                        5. Leia Organa

6. Boba Fett                                6. Sheev Palpatine

7. Han Solo                                 7. Kylo Ren

8. Rey                                         8. Finn

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rögzítsük újfent a tényeket, hiszen van újabb 4 továbbjutónk:

 

Animáció 3. - Grand Admiral Thrawn (11 szavazat) - Kallustól búcsút veszünk

Jedik - Plo Koon (18 szavazat) - Aaylának egy plakát szerződést felajánlunk 

Kiemelt Selejtező - K-2SO (19 szavazat) - Threepio kommentje: Oh dear oh dear

Kiemelt Selejtező - General Grievous (15 szavazat) - leköhögte Jabbát

 

Elindultak az utolsó selejtezők, hamarosan jön update a sorsolásról is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.