Ugrás a kommentre

SWSAGA Winter Madness 2017 - Kibeszélő


Donát

Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, csoli1138 írta:

Most hogy Reyre tettem fogalmazódik meg bennem, hogy -bár itt a fórumon képben vagyunk- mégis talán Anakint Anakin/Vader néven és egy felezett arcú fantáziaképpel kellett volna indítani.

Eszembe jutott, hogy Kenobi is gyengébben szerepelt mikor Alec Guinnes reprezentálta. Anakin esetében viszont Vader ikonikus jelmezének hiánya gyengítheti. Lemegy a házi madness és egyszer sem volt vizuális asszociációnk a saga legnagyobb ikonjáról.

Olyan képet kapott, amin bár még Anakinként néz ki, de már Darth Vader. Így teljes az átmenet. Remélem azért a fórumon mindenki tudja, hogy ő az a fekete maszkos úriember. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Donát írta:

Olyan képet kapott, amin bár még Anakinként néz ki, de már Darth Vader. Így teljes az átmenet. Remélem azért a fórumon mindenki tudja, hogy ő az a fekete maszkos úriember. ;)

Én értem. Fel is idéztem a maszkost. De így Hayden fejjel oda a karizmája. Nem fog nyerni. Lehet, hogy döntős sem lesz. Csak arra utaltam, hogy az ember döntési mehanizmusára erősen hathat egy bevillanó kép. Fordított magyarázattal talán érthetőbb leszek: Ha meglátsz egy multiban egy 2 méteres Vader-páncélt hányadik gondolatod egy PT-s Anakin?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Márpedig Anakin/Vader a jelenetei túlnyomó részében maszk nélkül szerepel. Hisz a karakter igazán a prequelben került reflektorfénybe. Ha így ebben a formában nincs elég karizmája (nincs neki?) akkor talán joggal nem jut tovább. De azért még várjuk ki a végét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Márpedig Anakin/Vader a jelenetei túlnyomó részében maszk nélkül szerepel. Hisz a karakter igazán a prequelben került reflektorfénybe. Ha így ebben a formában nincs elég karizmája (nincs neki?) akkor talán joggal nem jut tovább. De azért még várjuk ki a végét.

Meg szerintem az itteni közösség csak túl van már azon a szinten, hogy egy bevillanó kép alapján szavazzon. :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Csak arra utaltam, hogy az ember döntési mehanizmusára erősen hathat egy bevillanó kép.

Felőlem bepakolhatják ide a legemblematikusabb Vader páncélos képet is, akkor sem szavaznék rá. Tudom, hogy Anakin Skywalker Darth Vader és egyben kezelem a karaktert. Ez alapján döntök. Obi-Wannál is ez van, de még Tarkin esetében sem választom szét Cushingra, Stantonra, Pygramra, és Henry/CGI-ra. És azért remélem, hogy a házi versenyünk résztvevői már túl vannak azon, hogy egy maszk legyen az elsődleges befolyásoló tényező, amikor szavaznak. Ha pedig túl vannak, és Anakin veszít, akkor joggal veszít. Ha meg nincsenek túl... Nos, az a szavazókról állít ki szegénységi bizonyítványt a témában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vaderben pont az a legjobb, hogy nem csak a maszkos kép létezik már. Lehet utálni Anakint, ez mindenki szíve joga, de hogy a Saga története kevésbé lenne érdekes és drámai, ha a PT arról szólt volna, hogy egy romlott ember maszkos szuszogó karakterré vált, az biztos. Ha meg egy patyolatlelkű valakiből csináltak volna Darth Vadert, az meg teljesen hiteltelen lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tekintve, hogy 30 szavazónál járunk az Anakin - Rey topikban, és 17-13-ra azaz 4 szavazattal vezet Anakin, és 20 perc múlva debütálnak az elődöntők, beraknám a véglegesnek tűnő final 4 párosításokat:

 

winter_madness_final_four.png

 

Láthatjátok a Winter Madness debütáló logóját is, ami egyébként az Erő akaratából készült el így (eredetileg csak WM lett volna, de a tükrözés közbe szólt. :D)

 

kulissza.png

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Dei írta:

Én azért Cad Bane nulla szavazatán meglepődtem. 

Én szívesen szavaztam volna rá (bár nem tudom, ki volt az ellenfele). Véleményem szerint A klónok háborúja egyik legjobb karaktere. Csak amikor ő játékban volt, én még nem fedeztem fel ezt a játékot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Bence1997 írta:

Nem akarom elkiabálni - de mint látható már úgyis megtettem :P - de eddig sima Obi vezetés van. :o Pont az ellenkezőjét vártam. No persze simán lehet az ellenkezője is, de én örülnék, ha Obi-wan behúzná a WM -et. :D 

Most már 6-5. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Vajon most lesz-e csúcsdöntés? Ráadásul kétnapos a verseny igaz Donát? Mikor is zárul pontosan?

Nem, kedd este lezárul. Nincs értelme két napost, eddig 1 nap alatt mindenki leszavazott, szóval nem fogjuk 24 óráig nézni a kialakult végeredményt. Ráadásul szerda este 20:00-kor már más dolgunk lesz. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.