Ugrás a kommentre

SWSAGA Winter Madness 2017 - Kibeszélő


Donát

Ajánlott hozzászólás

 Kész is a videó. Vagy két névnél rá kellett jönnöm, hogy csak leírni szoktam, kiejteni nem és ezzel a videó közben szembesültem. :lol: Ezért a kiejtésért ezeknél elnézést. Azt javasolnám, ha van lehetőségeket, "élőben" kövessétek a sorsolást, úgy izgalmasabb, mert egyesével kerülnek legenerálásra a párharcok.

 

Ha azonban nem tudjátok vagy nem akarjátok megnézni, akkor itt lehet spoilerezni:

 

 

Spoiler

QznHUOE.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húha! Lesznek itt érdekes párosítások

 

 

Amire nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon itt a fórum közösségének szavazatai alapján Vader ugyanolyan megállíthatatlan lesz-e majd mint a hivatalos Madness szavazásokon. Én nagyon bízom benne hogy nem lesz Vader dara, mert azért vannak itt még sikerre érdemes Gonoszak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Anakin Skywalker vs. General Grievous - vicces párosítás. Az egész Sagaban kerülték egymást, az EpIII elején találkoznak csak, és most itt is. :lol: Azt mondom Anakin, ez szerintem sima lesz számára.

 

Padmé Amidala vs. Galen Erso - Fura eme két karaktert egymás ellen látni. Padménak valaki olyan ellenfél kellene, aki az ő kategóriájába tartozna - mondjuk Bail - de így igazán izgalmas a párosítás. Itt most nem hirdetnék győztest, szerintem egyenlő esélyekkel indulnak majd, aztán majd meglátjuk.

 

Darth Maul vs. Dooku/Tarkin - Maul felkötheti a gyatyáját, ha Tarkinnal kerül esetleg szembe. És ez pont fordítva is igaz. Mindkettejüknek nagyon jót tett a TCW - Maulnak nagyon, Tarkinnak az is, meg a Rebels/RO kettős IS!. Dooku szerintem nem győzne egy Maul elleni küzdelemben, és én úgy érzem, hogy a piros tüskés barátunk ellen nem régi mestere fejnélküli tanítványa fog indulni. :) 

 

Krennick igazgató vs. GONOSZ győztes - Krennick fantasztikusat alkotott a RO -ban. A konfliktusa Tarkinnal nagyon tetszett, maga a karakter nagyszerű, és még a Katalizátorban is brillírozott. Hogy ki lesz az ellenfele? Én két esélyest látok: Jango vagy Hux. Én egy Hux vs. Krennick párharcot képzelek el, bár Jangora szavaztam. Hogy ki jutna tovább? Egy Hux vs. Krennick párharcnál esélyes, hogy nagyon szoros lenne az eredmény, hiszen mind a ketten nagyot nyújtanak a "szóló" filmjeikben. A Jango vs. Krennick csata is izgalmasan alakulhat, itt igazából gőzöm sincs, hogy ki jutna tovább.

 

Jyn Erso vs. Grand Admiral Thrawn - Jyn a RO főhősnője, karaktere összetett, míg ott van a másik oldalon Thrawn, aki a törvény másik oldalán áll. Mindkettő remek karakter, szoros végeredményre számítok. Most így látatlanba Thrawnt érzem egy kicsit erősnek.

 

Yoda vs. Poe Dameron - A galaxis egyik legerősebb jedije megütközik a galaxis egyik, ha nem a legjobb pilótájával. Hát kérem szépen, itt én egy nagyon szoros eredményt várok, hiszen mind a 2 karakter nagyon cool, Yoda mellesleg a TCW végefelé egy olyan történetszállal örvendeztetett meg minket, ami alapból változtatta meg az Erővel, az erőszellemekkel, és a háborúról való gondolkodásunkat. Poe pedig mit tett? Rálőtt Kylo -ra(!), vidáman elvezetett egy Tie-vadászt, a Takodanai csatában szépen aprította az ellent, társaival felrobbantották a Starkiller bázist, és még a képregényről nem beszéltem. Két nagyon erős versenyző harcol majd meg egymással, aminek a végkimenetére nagyon kíváncsi leszek.

 

Cassian Andor vs. CGI győztes - Itt egy esetleges Cassian vs. Watto párharc érdekes lenne, de itt érzésem szerint Cassian fog nyerni akárkivel is kell majd megküzdenie.

 

Obi-wan Kenobi vs. R2-D2 - Obi-wan, ez egyértelmű a részemről. Kérdés, hogy a többség is így gondolja -e?

 

Luke Skywalker vs. Qui-Gon Jinn - Mivel Windu már most elvérzett Qui-Gon ellen, így nem is veszem őt számításba. Luke vs. Qui-Gon. Az új eszmék harca a régiekkel szemben. Izgalmas párharc lehet majd, szerintem az egyik legjobban várós - legalábbis számomra mindenképp. A végeredmény mindenképpen szoros lehet majd.

 

Leia Organa (Solo) vs. Kanan Jarrus - Itt én drukkolni fogok Kanannak. Szeretem én Leiat, meg egy tökös nőnek tartom de az EpVII -ben nem éppen annyira jó. Kanan eközben igazi jedivé érett, sok mindenen keresztül ment már. Szóval hajrá Kanan, mindenképpen egy szoros eredményt várok ettől a mérkőzéstől.

 

Boba Fett vs. Chewbacca - Tisztára OT-western párharc. :D Picit több esélyt látok Bobának, aztán majd a következő kieséses szakaszban majd úgyis kiesik. :P 

 

Darth Sidius/Palpatine vs. Bail Organa - Akármennyire szeretem Bailt, itt Palpi ellen vajmi kevés esélye lehet.

 

Kylo Ren vs. Ahsoka Tano :o A legjobban várt párharc. Szerintem itt megjósolhatatlan a végeredmény. Ahsoka bár tv-képernyőn debütált, megtett egy hosszú utat, míg Kylo 1 filmben szerepelt, de ott a fókuszban volt. Húha, mindketten megérdemelnék a továbbjutást, de tudjuk, hogy csak az egyikük mehet tovább. Nehéz párbaj, a legnehezebb a kialakultak közül.

 

Han Solo vs. Chirrut Imwe - Ha nem lett volna Han annyira szupercool a 7. részben - meg kb. az OT -ban is :D - akkor itt Chirrutot mondanám győztes esélyesnek, de Han Solo egy nagyon nehéz ellenfél, akinek a 7 -beli szereplése a csúcspont. Hant érzem a küzdelem esélyesének.

 

Finn vs. Plo Koon - érdekes, érdekes. Viszont itt úgy érzem, hogy Finn bár ha nem is simán, de azért tovább fog menetelni.

 

Rey vs. K-2SO - Az ébredő erő egyik legjobb karaktere - ha nem a legjobb - vs. a RO legjobb humorforrása. Érdekes párosítás, de úgy érzem, hogy Rey fog győztesen kikerülni. :) 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kialakult a végső 32-es mezőny!

 

Először is a rendes játékidőben eldőlt párharcok:

  • Tarkin verte Dookut 19-6 arányban
  • Qui-Gon simán verte Windut 23-3-ra
  • Watto maga mögé utasította a többi CGI szereplőt 14 szavazattal

A gonoszoknál Jango Fett és Hux Tábornok is 9-9 szavazatot kapott, a hosszabbításban viszont Hux tábornok magabiztosan nyert 11-8-ra.

 

Így pedig kialakult a végső 32-es mezőny, ami ilyen párharcokat hoz majd (ma el is indult Yoda és Sidious párharcaival):

 

f_t_bla_32_v_gleges.png

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Dzséjt írta:

Krennic vs. Hux, yesss! A két új fő-algenya, erre azért kíváncsi leszek még a fent már jegyzetteken túl.

Pont ez járt az én fejemben is. Ilyen szempontból nem bánom, hogy Jango végül alulmaradt, noha rászavaztam, mert itt Krennick és Hux igazi csemege.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Pildi írta:

Azért lesz itt még más csemege is, pl. Jyn Erso és Thrawn. Jelenleg nem nagyon tudom összemérni a két karaktert. :hmm:

És a Han vs. Chirrut? Most oké, hogy Han erősebb, de gondoljatok bele: a vakon hívő Chirrut versus az EpIV-ben a szkeptikusság szobrát megmintázó Han. :D 

 

És a Maul vs. Tarkin se lesz semmi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Bence1997 írta:

Na akkor Yoda és Palpi továbbjutott! Sima volt számukra. Kívácsi vagyok a mai párharcokra. 

Remélem nem csalódtál. :) 

Továbbjutók:

Palpatine (24-2 vs. Bail Organa)

Yoda (22-5 vs. Poe Dameron)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Donát írta:

Remélem nem csalódtál

Nem. Palpira szavaztam, és bár tudtam, hogy Poe nem nyerhet, azért mégis rá szavaztam - a frissesség kedvéért. 

 

Amúgy ha lemennek ezek a párharcok, és megvan a legjobb 16, akkor hogy lesz? Ugyanúgy random sorsolás lesz, vagy úgy ahogy fent is elhelyezkednek. Tehát hogy pl. tegyük fel, hogy Anakin és Padmé továbbjut, és ők megütköznek? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.