Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration - Anaheim 2022


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Donát írta:

Egy ideje már több mint valószínű. Szerintem a közelgő SW produkciók halasztása is bőven benne lehet a pakliban. 

22 perccel korábban, Dzséjt írta:

Szerintem is érdemes készülni arra, hogy a már bejelentett produkciókat (Mandalorian, Cassian) is halasztják, és talán még a korábbi mozis dátumokat is csúsztatják.

A Mandihoz nem igen nyúlnak majd szerintem, hiszen a forgatás már az egész sorozatos leállás előtt befejeződött. És az utómunkákat távolról is eltudják végezni. Ha kisebb leállás is van, talán nem októberre kapjuk meg a sorozatot, hanem megint novemberben jön.

A Cassian már szívósabb, valóban. A forgatása június 1 -jén kezdődött volna. Namármost a héten jöttek olyan hírek, hogy az Amerikában forgatott országos sorozatok őszi időpontjai is eltolódhatnak, mert a nyári időszak is vészes a vírus miatt - ugye a legtöbb sorozat június-július tájékán kezdene el forgatni. Ha a Cassian leghamarabb csak ősszel tud forogni, akkor könnyen kijöhet még a '21 második fele. A Kenobi széria meg még mindig TBA megjelenésű, lehet eredetileg is 2022 -re terveznek azzal és a forgatása egyelőre nincs veszélyben.

 

Az meg, hogy a mozis dátumokkal mi lesz... ezen én is gondolkoztam már. A 2022 -es mozi az én véleményem szerint nem fog megvalósulni. Lehet, hogy a Celebration -re akartak ezzel kapcsolatban valamit mondani - rendező? író? korszak? stb. - de a stúdiók ide-oda tologatják a filmjeiket. Ha a Lucasfilmnek van ötlete 2022 -re, akkor neccesen megoldhatja, de szerintem vagy 1 évre rá, vagy 2024 -ben lesz új SW film. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Bence1997 írta:

És az utómunkákat távolról is eltudják végezni.

De nem mindent. A Mandi kifejezetten sok modellel dolgozik, és azokkal nem rögzíthetnek felvételeket egy kisszobában. ;) Ráadásul az animációk elkészítése is belassul távolról - a videojáték iparban ez már most gond, az animációk, legyenek azok in-game vagy cinematicok, lassan készülnek el. Ha leállás nem is lesz, késésre szerintem számíthatunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Iqvi írta:

Szerintetek a Celebrationos híreket hogyan fogják bejelenteni? Sima cikk formájában vagy esetleg élő adásban?

Attól függ. Ha mondjuk a 2022-es filmet 2023-ra kell tolni, akkor valószínűleg idén sehogyan sem jelentik be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ha leállás nem is lesz, késésre szerintem számíthatunk.

Késésre én is számolok, bár nem gondolom drasztikusnak, 1-1,5 hónap csúszás lehet benne szvsz.

17 perccel korábban, Iqvi írta:

Szerintetek a Celebrationos híreket hogyan fogják bejelenteni? Sima cikk formájában vagy esetleg élő adásban?

A fene se tudja. Egyáltalán augusztusra mi lesz a helyzet? Nehéz ezt megmondani, de a YT csatornán egy SW Show keretében jöhetnének a hírek szerintem. :)

8 perccel korábban, Yoda József írta:

Attól függ. Ha mondjuk a 2022-es filmet 2023-ra kell tolni, akkor valószínűleg idén sehogyan sem jelentik be.

Nekem az a 2022 -es SW film még mindig ködös. Vajon tényleg lesz addigra film?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a 2020-as évet mindenféle szórakoztatóipari szempontból el kell felejteni. Ha jó esetben nyáron vége lesz a járványnak az emberek nem fognak egyböl özönleni a mozikba. Szerintem minden kb egy évvel csúszik. Emiatt persze  az eredetileg 2021-re tervezett bemutatók is és így tovább.

Sajnos hiába van vége a Mandalorian 2. évadának a forgatása, az utómunkák bekavarhatnak. Nagyon jó példa hogy a Walking Dead 10. évadának utolsó részét nem fogják 2 hét múlva leadni mert nem végeztek az utómunkával. És ebben a sorozatban jóval kevesebb az effekt mint a Mandalorianban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Persze, hogy lesz. Csak el lesz tolva egy kedvezőbb időpontra. A számunkra kedvező jövőre lenne, mert teszem azt, ha jövő nyárra tennék és valamelyest javulna a helyzet az év végére, akkor látnánk bőven dolgokat a Cassianból, a Kenobiból és a jövőről is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Remélem nem igaz

 

 

 

Bár tegnap Jordan Maison meg Gary Whitta is pedzegetett valamit, Maison azt is elárulta, hogy a bejelentés nem fog kapcsolódni filmekhez/sorozatokhoz/játékokhoz stb...

 

 

Hát remélem, hogy valami online Celebration-félét fognak akkor bejelenteni, hogyha nem tartják meg rendesen a Celebrationt.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 év???? 2???? :(

 

Hát azért remélem valamit rittyentenek nyáron a jövőbeli projektekkel kapcsolatban...

 

Meg miért augusztus, miközben abban az évben decemberben új film érkezik? Olyankor mindig tavasszal kapunk Celebration-ös előzetest

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán elegánsabb lett volna ezt hamarabb bejelenteni, ha már csak azokra a rajongókra gondolok, akik régen gondoskodtak az utazásról, szállásról, szabadságról.

Nagyon aktív volt a starwars.com facebook-on az elmúlt hetekben, ahogy láttam, talán az is belefért volna, hogy a Star Wars-al is foglalkozzanak.

 

 

Elgondolkodtató, hogy 2022. augusztusban lesz a következő és Waititi filmjének nincs dátuma. Talán mégis az a következő film?

Majd egyszer...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Brodie írta:

Elgondolkodtató, hogy 2022. augusztusban lesz a következő és Waititi filmjének nincs dátuma. Talán mégis az a következő film?

Majd egyszer...

Taika filmje biztos nem 2022 -ben fog jönni. A Thor 4. 2022. februárjában fog érkezni, majd pont az utómunkálatok alatt fog leforgatni egy SW filmet...

 

A 2022 -es SW film már egy ideje gyenge lábakon áll. RJ a Knives Out folytatásával lesz elfoglalva - kitudja mikor fog az érkezni, Taika ügye fentebb említettem, más bejelentett emberke nincsen. Vagy mondanak róla valamit a nyáron, vagy keresztet tehetünk abban az évben az SW mozinak. Utóbbi nagyon esélyes...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:

Taika filmje biztos nem 2022 -ben fog jönni. A Thor 4. 2022. februárjában fog érkezni, majd pont az utómunkálatok alatt fog leforgatni egy SW filmet...

Igen, én is így értettem, hogy Waititi filmje nem jön 2022-ben, de talán mégis az lesz a következő Star Wars film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Brodie írta:

Talán elegánsabb lett volna ezt hamarabb bejelenteni, ha már csak azokra a rajongókra gondolok, akik régen gondoskodtak az utazásról, szállásról, szabadságról.

Nagyon aktív volt a starwars.com facebook-on az elmúlt hetekben, ahogy láttam, talán az is belefért volna, hogy a Star Wars-al is foglalkozzanak.

A cikkben benne van, hogy természetesen mindenkinek visszafizetik a belépőjegy árát. A szabadságod megmarad, itt igazából a szálláson lehet bukni meg talán a repülőjegyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Bomarr írta:

A tervek egyébként is arról szóltak, hogy 2022-ben jön a következő Celebration.

Ilyet én nem találtam sehol. Ez inkább csak spekuláció, nem? 

Most azért minden komolyabb rajongói oldal meglepődött, hogy 2022-ben jön a következő.

De olyan nagyon jelentősége nincs, nem vitázni szeretnék, csak kérdezem.

 

Bár olyan szempontból jogos, hogy ha nem jön semmi, akkor minek? 

Egy 8 x 30 perces sorozat miatt kicsit luxus lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Brodie írta:

Ilyet én nem találtam sehol. Ez inkább csak spekuláció, nem? 

Most azért minden komolyabb rajongói oldal meglepődött, hogy 2022-ben jön a következő.

Neklem is úgy rémlik, hogy arról volt szó, hogy az idei évtől 2 évente lesz csak Celebration. A meglepődés szerintem inkább annak szól, hogy az elmaradás ellenére maradnak a tervnél és nem szúrnak be egyet az alapból nem tervezett évre azaz jövőre.

16 perccel korábban, Brodie írta:

Bár olyan szempontból jogos, hogy ha nem jön semmi, akkor minek? 

Egy 8 x 30 perces sorozat miatt kicsit luxus lenne.

Amikor csak a TCW volt mozgóképes anyag a Disney éra előtt akkor is voltak Celebrationok, szóval szerintem ez nem befolyásoló tényező. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Amikor csak a TCW volt mozgóképes anyag a Disney éra előtt akkor is voltak Celebrationok, szóval szerintem ez nem befolyásoló tényező. 

Ez igaz, de akkor úgy tűnt, hogy már csak a TCW lesz mozgóképes Star Wars, most pedig mozifilmek tucatját ígérték be.

Mozifilmek mellett egy minisorozat nem olyan nagy durranás.

 

Kevés embert hozott maximálisan lázba az Iron Fist sorozat, ha tudta, hogy jön az Avengers. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.