Ugrás a kommentre

Teaser trailer 2


Ajánlott hozzászólás

Szerintem a Sith Rey egy ugyanolyan látomás része, mint Luke Vaderesített változata a Dagobah-n vagy Sötét Yoda a midi-chlorianok szülővilágán. Rey valamilyen módon szembekerül gonosz önmagával, mint Luke és Yoda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vaaaagy... Dark Rey igazából egy klón, akit Darth Maul alsó testrészéből hoztak létre. Sidious Maul eltűnése után a helyszínre ment és csak a zabrak alsó tagját találta. Úgy gondolta az öreg, hogy jobb lesz elrakni későbbi időkre. Idővel sikeresen klónozta Mault, azonban valami belekutyult a dolgokba (Pindúr Pandúrok-féleképpen :D) és megszületett Dark Rey. :P

 

Tudom, tudom, álljak le a szerekről... :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végem van! 1000%, hogy nagy és jó filmet kapunk a saga lezárására. És nincs ignorálva a PT! Köszönöm! Már az első teaserben sem volt és most sem. Kaptunk belőle jeleneteket.

És b@zmeg JJ, csak megcsináltad amit kértem! Rey dupla karddal a bot után! Ez még annyi minden lehet, most csak a tényt kezelem, hogy lesz ilyen jelenet! Az ep1 Maulja és ez a jelenet olyan keretbe rakja a sagát, hogy nemigaz. És ezek csak koncok. Jutalomfalatok nekünk. Hogy mik lesznek a filmben?! Most már simán meghúzható Anakin szelleme. Óriási lesz. Ehhez képest a TFA egy puskapor-spórolás lesz utólag elgondolva, le merem fogadni!

 

9 perccel korábban, Bence1997 írta:

Továbbá nem lehet, hogy Rey visszamegy Ahch-to -ra és ott látja majd ezt a víziót?

Felőlem lehet. Bár biztos sokak azt gondolják, hogy ez a Palpi által már esetleg megszállt Rey, de szerintem nem az,

Amúgy Leia gyűrűje ott van a bal mutatóujján!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A dupla penge pontosan úgy vibrál, mint Kylo kardjának pengéje, a hangja is olyan. Szerintem ez is jelezheti, hogy látomás. Rey sosem látott rendesen működő vörös kardot, így, ha a tudatából merítve épül fel a látomás, érthető, hogy Kylo kardjához hasonló pengéket vízionál.

 

Lol, @ati, jól egy rugóra jár az agyunk. :D 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, csoli1138 írta:

Vagy ekkorra már nincs egy ép vörös kristály a galaxisban! ;)

Amíg valaki talál bármilyen más színű kyber kristályt, addig lehet vörös kristály is, ugyanis a Sith-ek azokat kivéreztetéssel hozzák létre, természetes formában nem fordulnak elő. Szóval, ha Rey tudott találni ép kék kristályt Luke kardjába, készíthetne vörös pengét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most nagyon meghozta a kedvem a filmhez, nagyon hangulatos volt így indítani ezzel a visszatekintéssel a korábbi filmek jeleneteivel, tényleg érezni lehet, hogy ez valami nagy lezárás lesz. Az a nyúlfarknyi rész a kilencedikből amit kaptunk így önmagában is baromi ütős, de ezzel a felvezetéssel meg pláne. Ezen a Rey - Kylo vonalon nagy meglepetések érhetnek még, bár ez a "Dark Rey" számomra sem tűnik egy az egyben igazinak. Hú de messze van még a december...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fantasztikus! :o Alig van benne jelenet a IX-ből, de az eszement. Rey és Kylo harca a Halálcsillag roncsain már most, két másodperc után szenzációs (apropó Kylon még mindig nincs sisak :D ), a sith Rey meg simán fan service de a kib*szott jó fajtából. :D Szerintem a bolygót eltaláó lövés olyan rombolóktól fogsz származni, amiknek a koncepció rajzát már láttuk korábban. A vörös csíkos végtelenített flotta pedig....áááááááááááááá :yes: Palpatine valamit nagyon kitervelt itt. Nem is ő lett volna, ha nem rendelkezik "B" tervvel. Érti valaki mit mond a végén?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Vaaaagy... Dark Rey igazából egy klón, akit Darth Maul alsó testrészéből hoztak létre. Sidious Maul eltűnése után a helyszínre ment és csak a zabrak alsó tagját találta. Úgy gondolta az öreg, hogy jobb lesz elrakni későbbi időkre. Idővel sikeresen klónozta Mault, azonban valami belekutyult a dolgokba (Pindúr Pandúrok-féleképpen :D) és megszületett Dark Rey. :P

 

Tudom, tudom, álljak le a szerekről... :D

Ezt a lehetőséget a legendához tartozó Thrawn trilógia Utolsó parancs kötetében már ellőtték a klónsztorit Luke-kal. Én is inkább látomásnak gondolnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még itt senki nem írta, úgyhogy én bedobom ezt is (spoilerbe teszem, mert utal bizonyos leak-ekre)

 

Spoiler

Mi van, Rey-t megszállja Palpatine, és éppen ezt az állapotot látjuk az előzetesben?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Fantasztikus! :o Alig van benne jelenet a IX-ből, de az eszement. Rey és Kylo harca a Halálcsillag roncsain már most, két másodperc után szenzációs (apropó Kylon még mindig nincs sisak :D ), a sith Rey meg simán fan service de a kib*szott jó fajtából. :D Szerintem a bolygót eltaláó lövés olyan rombolóktól fogsz származni, amiknek a koncepció rajzát már láttuk korábban. A vörös csíkos végtelenített flotta pedig....áááááááááááááá :yes: Palpatine valamit nagyon kitervelt itt. Nem is ő lett volna, ha nem rendelkezik "B" tervvel. Érti valaki mit mond a végén?

Your journey nears it's end. - Utazásod a végéhez közelít. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Yoda József írta:

Még itt senki nem írta, úgyhogy én bedobom ezt is (spoilerbe teszem, mert utal bizonyos leak-ekre)

 

  Spoiler elrejtése

Mi van, Rey-t megszállja Palpatine, és éppen ezt az állapotot látjuk az előzetesben?

 

oké, senki lettem. ;)

14 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Vajon kinek mondja? :) A módja is érdekes lesz,hogy meg tud szólalni.

Remélem Anakinnak! Óriási lenne, ha újra találkoznának!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.