Ugrás a kommentre

Teaser trailer 2


Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Lehet nem Leia gyűrűje lesz az... kinek volt még gyűrű a kezén? Hát Snoke bácsinak. Valami van itt készülőben gyerekek. :D

Snoke gyűrűje nagyon nem így néz ki.

(Igaz, Leia gyűrűje is csak hasonló. Mindkettő szimpla gyűrű, míg, amit Rey visel, az dupla, vagy két szimpla gyűrű egyszerre.) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Lehet nem Leia gyűrűje lesz az... kinek volt még gyűrű a kezén? Hát Snoke bácsinak. Valami van itt készülőben gyerekek. :D

Snoke gyűrűje kizárható. Viszont Leiáé is...

rings.jpg

 

Egyik sem duplaszárú, mint Rey-é..

 

40 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az egyetlen apróság ami nem jön be az, hog nem időrendi sorrendbe vannak rakva a régebbi film jelenetek. Ezt leszámítva állat jó! Beindult a hype! :D 

A szöveghez van igazítva. A "thousands of generations living in you"-ra jobban illenek a PT jedis képei.

39 perccel korábban, Süni írta:

Snoke gyűrűje nagyon nem így néz ki.

(Igaz, Leia gyűrűje is csak hasonló. Mindkettő szimpla gyűrű, míg, amit Rey visel, az dupla, vagy két szimpla gyűrű egyszerre.) 

Mire megszültem a képet, megelőztél...

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az egyetlen apróság ami nem jön be az, hog nem időrendi sorrendbe vannak rakva a régebbi film jelenetek

Úgy jönnek sorba, ahogy a tősgyökeres fanok megismerték a sagát :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, csoli1138 írta:

Pill..valszeg ugyanez a kék bogyós, de megnézem!

Mintha egy fekete kő lenne a gyűrűben, mint Snoke-nak. Lehet, hogy ez egy megszállt Rey és akkor ugye Snoke is megszállott volt. :D 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy Palpatine valójában az a fekete kő? :lol:

 

Amúgy, hegyezzétek a fületek ;) a Vader légzés alatt valaki azt suttogja, hogy "destroy". Én hallom.

 

B*szd! Lehet, hogy Benhez tényleg Palpatine beszélt a Vader sisakon keresztül? :o

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az EPVII-ben milyen gyűrű volt Leián? Nem lehet, hogy az?

Nem. Ugyanazt a gyűrűt viselte a VII. és a VIII. részben is.

Csekkoltam még a Crimson Dawn pecsétgyűrűjét is, az sem lehet, (szimpla és nem köves), és Qi'ra gyűrűit is. Na, azt esetleg el tudom képzelni, hogy az ő három gyűrűjéből kettőt egy ujján visel, a harmadikat meg nem látjuk, mert olyan helyzetben van a keze, de szerintem ez egy eddig ismeretlen gyűrű lesz.

(Nem lehet, hogy a Sötét Oldalra állt Rey jelent meg Ben látomásában, amikor a tűz mellett megérintették egymást?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Lehet, hogy Palpatine valójában az a fekete kő? :lol:

 

Amúgy, hegyezzétek a fületek ;)

 

Ebben mi a lényeg? Ugye nem Vader mert azt már páran említették. :D  

2 perccel korábban, Süni írta:

(Nem lehet, hogy a Sötét Oldalra állt Rey jelent meg Ben látomásában, amikor a tűz mellett megérintették egymást?)

Melyik jelenetre gondolsz konkrétan? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mintha egy fekete kő lenne a gyűrűben, mint Snoke-nak. Lehet, hogy ez egy megszállt Rey és akkor ugye Snoke is megszállott volt. :D

Ez érdekesebb lehetne. De miért kell megszállnia Rey-t? Vagy mivel veszi rá, hogy húzzon gyűrűt ami erre alkalmassá teszi.

Megmondom őszintén, hogy ha megszállás is lenne, ne kelljen hozzá varázsgyűrű, mert szerintem azt késő már a 9-ben elkezdeni.

Az menjen simán. Palpiból kinézem én simán is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ugye nem Vader mert azt már páran említették

Időközben szerkesztettem a kommentet ;) a lényeg, hogy Vader légzése közben valaki azt suttogja, hogy "destroy"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem hallom ki..

 

Az alábbit meg meg már szinte elvárom! Anakin jó gyerek, nem lehet Ő a sisak szelleme.

9 perccel korábban, Yoda József írta:

B*szd! Lehet, hogy Benhez tényleg Palpatine beszélt a Vader sisakon keresztül? :o

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ebben mi a lényeg? Ugye nem Vader mert azt már páran említették. :D  

Melyik jelenetre gondolsz konkrétan? 

Az utolsó előtti erőkapcsolódásra, amelyet Luke szakított félbe. Ekkor mindkettejüknek látomása volt a másikról.

Rey azt látta, hogy Kylo nem hajol meg Snoke előtt, míg Kylo azt látta, ha eljön az idő, Rey lesz az, aki mellé áll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se igazán hallom ki. 

 

@csoli1138 Palpatine-nak muszáj valami fizikaihoz kötődni mert akkor soha nem lehet elpusztítani ha egy láthatatlan valami az egész. :D Meg kellene vizsgálni az EPVI tróntermi jeleneteket, hogy van-e valami amiben megkapaszkodhatott a szelleme. Bármilyen tárgy. Elsőre Vader sisakját tippelném, hisz azt szét villámozta, oda akkor rakhatott magából valamit. 

 

2 perccel korábban, Süni írta:

Az utolsó előtti erőkapcsolódásra, amelyet Luke szakított félbe. Ekkor mindkettejüknek látomása volt a másikról.

Rey azt látta, hogy Kylo nem hajol meg Snoke előtt, míg Kylo azt látta, ha eljön az idő, Rey lesz az, aki mellé áll.

Ja igen, most már világos. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a sisak egy horcrux, amit akaratán kívül készített!

Viccet félretéve, ezt el tudom képzelni. De a gyűrűket ilyen szinten nem hoznám be dologba.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skacok, én valamiért nem látom, hogy a csillagrombolók csíkosak lennének, pedig kikockáztam rendesen, mindig csak sziluetteket látni, az első snitten látni az elöl lévő csillagrombolón több fényt, de nem láttam, hogy bármilyen más szín is lenne rajta, mint a vihar kék villám-reflexiója.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Skacok, én valamiért nem látom, hogy a csillagrombolók csíkosak lennének, pedig kikockáztam rendesen, mindig csak sziluetteket látni, az első snitten látni az elöl lévő csillagrombolón több fényt, de nem láttam, hogy bármilyen más szín is lenne rajta, mint a vihar kék villám-reflexiója.

 

 

Ezen a képen ki van világosítva a snitt:

 

xwdssmlamsi31.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tisztán hallható a destroy 1:43-44 között. Valahogy így: Hááá...destroy (suttogva). Kíváncsi leszek, vajon mire utalhat. Remélem a Palpi-Vader sisak teóriám erősíti. :D

 

Nagyon bokafosós volt a trailer, főleg, hogy nem is tudtam, hogy ma kapunk valamit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszembe jutott Han régi eszmefuttatása:

"Egy bolygót egy egész csillagromboló flotta sem tudna szétrobbantani, ahhoz minimum 1000..."

vajon hogy folytatta volna, ha nem fojtódik belé a szó?

...minimum 1000 db kellene belőle?

Hát itt ez megvan. És bolygó is robban a trailerben.

Csak gondoltam, ha a TLJ is megmutatott egy régi Han alapú "elmélet" -következményt,

(ha pontos koordináták nélkül végzünk hiperűrugrást a végén nekimegyünk...." "...aztán akkor jóccakát!"

akkor halálcsillag nélkül is meg lehet próbálni bolygót robbantani talán, vagy miért hívják őket Csillagrombolónak? ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Yoda József írta:

a lényeg, hogy Vader légzése közben valaki azt suttogja, hogy "destroy"

Én is hallom, fülhallgató sem kell. És mintha női hang lenne.

30 perccel korábban, Yoda József írta:

Úgy jönnek sorba, ahogy a tősgyökeres fanok megismerték a sagát :)

Aki megérte ezt, annak azért ez nagy élmény lesz. Ott lehetett az ep4 bemutatóján, és most ott lehet az ep9 bemutatóján is. Azért na, ez már önmagában nagy élmény lesz, szóval megérdemlik a kényeztetést. :D 

44 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az egyetlen apróság ami nem jön be az, hog nem időrendi sorrendbe vannak rakva a régebbi film jelenetek. Ezt leszámítva állat jó! Beindult a hype! :D 

Elsőre ezen én is húztam a számat, de ez ugye azért az elmúlt 40+ évnek is szól, így szerintem valahol jogos ez a sorrend is. Végül is, így készült el, ezt nem tagadhatjuk. Plusz így az ep1-3 közelebb van az ep7-9-hez, jobban összeillenek Palpatine ténykedései, mert na, az ep4-6 esetében sok mindent nem lehetne bevágni Palpatine számára, elvégre az egyetlen, ahol mesterkedett, az ep6, de az sem sült el jól. :) Meg Maul kardja is közelebb van Rey kardjához - úgy érzem, ebben a sorrendben jobban tudják érzékeltetni, hogy szoros kapcsolódás lesz az ep1-3-mal is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sötét Rey nagyon durva. Persze, így, hogy bekerült a trailerbe, jelentősen csökkent az esélye, hogy tényleg legyen fordulat, viszont én nem zárnám ki, hogy egy dupla csavar lesz ebben a sztoriban. Pl. ideiglenesen megérinti a sötét oldal (talál egy kardot is hozzá), majd visszajön. Kb. mint Luke a trónteremben, csak kicsit tovább tart nála a megingás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Elsőre ezen én is húztam a számat, de ez ugye azért az elmúlt 40+ évnek is szól, így szerintem valahol jogos ez a sorrend is. Végül is, így készült el, ezt nem tagadhatjuk. Plusz így az ep1-3 közelebb van az ep7-9-hez, jobban összeillenek Palpatine ténykedései, mert na, az ep4-6 esetében sok mindent nem lehetne bevágni Palpatine számára, elvégre az egyetlen, ahol mesterkedett, az ep6, de az sem sült el jól. :) Meg Maul kardja is közelebb van Rey kardjához - úgy érzem, ebben a sorrendben jobban tudják érzékeltetni, hogy szoros kapcsolódás lesz az ep1-3-mal is.

Lehet, hogy ez a helyzet, de ahogy írtam korábban Luke szövege is nagyon jól rá van rakva a képekre, mert mikor generációkat említí, melyek Reyben élnek, akkor biza PT-s jedik mennek a teaserben!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Rise of Skywalker D23 special look gained 12.4M views within the first 6 hours.
 

Be kell vallanom, hogy gyűlöltem őket szombaton, sőt még hülyének is tartottam őket, hogy még a starwars.com-on is leírják, hogy mi lesz a hétfői videóban, de a jelek szerint sikeres stratégia volt. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Dzséjt írta:

Én is hallom, fülhallgató sem kell. És mintha női hang lenne.

Aki megérte ezt, annak azért ez nagy élmény lesz. Ott lehetett az ep4 bemutatóján, és most ott lehet az ep9 bemutatóján is. Azért na, ez már önmagában nagy élmény lesz, szóval megérdemlik a kényeztetést. :D 

Elsőre ezen én is húztam a számat, de ez ugye azért az elmúlt 40+ évnek is szól, így szerintem valahol jogos ez a sorrend is. Végül is, így készült el, ezt nem tagadhatjuk. Plusz így az ep1-3 közelebb van az ep7-9-hez, jobban összeillenek Palpatine ténykedései, mert na, az ep4-6 esetében sok mindent nem lehetne bevágni Palpatine számára, elvégre az egyetlen, ahol mesterkedett, az ep6, de az sem sült el jól. :) Meg Maul kardja is közelebb van Rey kardjához - úgy érzem, ebben a sorrendben jobban tudják érzékeltetni, hogy szoros kapcsolódás lesz az ep1-3-mal is.

Igazság szerint a jelenetek a régiek esetében is össze-vissza vannak, szóval ezen tovább nem akadok fenn. :) 

1 perccel korábban, Donát írta:

A sötét Rey nagyon durva. Persze, így, hogy bekerült a trailerbe, jelentősen csökkent az esélye, hogy tényleg legyen fordulat, viszont én nem zárnám ki, hogy egy dupla csavar lesz ebben a sztoriban. Pl. ideiglenesen megérinti a sötét oldal (talál egy kardot is hozzá), majd visszajön. Kb. mint Luke a trónteremben, csak kicsit tovább tart nála a megingás.

A sötét Rey nektek nem tűnik gépiesnek? Mintha egy robot lenne, semmi érzelem nem tükröződik rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A sötét Rey nektek nem tűnik gépiesnek? Mintha egy robot lenne, semmi érzelem nem tükröződik rajta.

Vagy, ha igen az egy halvány mosoly. :o De nagyon-nagyon rövid képsor ám az..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Igazság szerint a jelenetek a régiek esetében is össze-vissza vannak, szóval ezen tovább nem akadok fenn. :) 

A sötét Rey nektek nem tűnik gépiesnek? Mintha egy robot lenne, semmi érzelem nem tükröződik rajta.

Van benne valami, de szerintem csak a vágás teszi. Az első snittnél mereven néz, majd vágunk és még mindig mereven néz és merev a tartása, miközben a kardot aktiválja. Szerintem csak "optikai csalódás". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.