Ugrás a kommentre

Teaser trailer 2


Ajánlott hozzászólás

Egy ötlet: azt tudjuk, hogy Rey baromi gyorsan tanul. Kábé ez a legnagyobb képessége, az Erőben mindent gyorsan elles. Mi van, ha rájött, hogy Palpatine-t azért nem győzte le végleg senki, mert mindenki a Jedik oldaláról próbálta. Most sarkítások jönnek, de egye fene: Windu Jedi volt, hezitált, elbukott. Yoda Jedi volt, védekezésre használta az Erőt, elbukott. Anakin a fia iránt érzett szeretetből erőt merített, ledobta a gennyládát az aknába, de úgy fest ő is elbukott. Lehet, hogy Rey tisztában van a saját képességével, magába szívja a sötét oldal praktikáját és azzal győzi le Palpatine-t? A Jedik már továbbadták neki a tudást és amit lehetett. És amit továbbadtak az nagyon úgy fest, hogy nem más mint a sorozatos kudarc Palpatine ellen. Lehet Rey ebből azt szűrte le, hogy valami mást kell megpróbálni, még a saját élete és lelki üdve (lol) árán is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nekem fura, kicsit természetellenes. :)

Szerintem is csak a vágás és az teszi, hogy a kontextusból ki lett ragadva a jelenet. A filmben biztos nem lesz ilyen hatása.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nektek egyébként nem furcsa a Rey és Kylo közötti párbaj jelenet a második traler-ből?

Olyan, mintha két különböző jelentből lenne összevágva.

Az eleje a sivatagi cukahara folytatásának tűnik, mert láthatjuk Kylo összetört hajóját, láthatjuk a sivatagot, ahol vihar készülödik... (Meg Kylo is zabos, mert összetört a járgánya.) 

A párbaj ugyanakkor a Halálcsillagon folytatódik, viharban. (Driver mozása arra utal hogy ez ugyanaz a jelenet.)

Ha ez tnyleg egyetlen jelenet, akkor ez nem a film vége lesz, hanem egy force flash, (amelyek letezésében eddig erősen kételkedtem. Ráadásul a plakáton ugyanezt a jelenetet látjuk annyi különbséggel, hogy Kylora marketing célokból ráfestették a sisakját.)

 

 

10 perccel korábban, Donát írta:

Egy ötlet: azt tudjuk, hogy Rey baromi gyorsan tanul. Kábé ez a legnagyobb képessége, az Erőben mindent gyorsan elles. Mi van, ha rájött, hogy Palpatine-t azért nem győzte le végleg senki, mert mindenki a Jedik oldaláról próbálta. Most sarkítások jönnek, de egye fene: Windu Jedi volt, hezitált, elbukott. Yoda Jedi volt, védekezésre használta az Erőt, elbukott. Anakin a fia iránt érzett szeretetből erőt merített, ledobta a gennyládát az aknába, de úgy fest ő is elbukott. Lehet, hogy Rey tisztában van a saját képességével, magába szívja a sötét oldal praktikáját és azzal győzi le Palpatine-t? A Jedik már továbbadták neki a tudást és amit lehetett. És amit továbbadtak az nagyon úgy fest, hogy nem más mint a sorozatos kudarc Palpatine ellen. Lehet Rey ebből azt szűrte le, hogy valami mást kell megpróbálni, még a saját élete és lelki üdve (lol) árán is.

Hasonlóan gondolkodunk, annyi különbséggel, hogy szerintem Kylo az, aki ezt leszűrte. (Vélhetően Snoke mellett.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Donát írta:

Egy ötlet: azt tudjuk, hogy Rey baromi gyorsan tanul. Kábé ez a legnagyobb képessége, az Erőben mindent gyorsan elles. Mi van, ha rájött, hogy Palpatine-t azért nem győzte le végleg senki, mert mindenki a Jedik oldaláról próbálta. Most sarkítások jönnek, de egye fene: Windu Jedi volt, hezitált, elbukott. Yoda Jedi volt, védekezésre használta az Erőt, elbukott. Anakin a fia iránt érzett szeretetből erőt merített, ledobta a gennyládát az aknába, de úgy fest ő is elbukott. Lehet, hogy Rey tisztában van a saját képességével, magába szívja a sötét oldal praktikáját és azzal győzi le Palpatine-t? A Jedik már továbbadták neki a tudást és amit lehetett. És amit továbbadtak az nagyon úgy fest, hogy nem más mint a sorozatos kudarc Palpatine ellen. Lehet Rey ebből azt szűrte le, hogy valami mást kell megpróbálni, még a saját élete és lelki üdve (lol) árán is.

Ebbe na filmben minden lehetőség benne van már. :D 

3 perccel korábban, Süni írta:

Nektek egyébként nem furcsa a Rey és Kylo közötti párbaj jelenet a második traler-ből?

Olyan, mintha két különböző jelentből lenne összevágva.

Az eleje a sivatagi cukahara folytatásának tűnik, mert láthatjuk Kylo összetört hajóját, láthatjuk a sivatagot, ahol vihar készülödik... (Meg Kylo is zabos, mert összetört a járgánya.) 

A párbaj ugyanakkor a Halálcsillagon folytatódik, viharban. (Driver mozása arra utal hogy ez ugyanaz a jelenet.)

Ha ez tnyleg egyetlen jelenet, akkor ez nem a film vége lesz, hanem egy force flash, (amelyek letezésében eddig erősen kételkedtem. Ráadásul a plakáton ugyanezt a jelenetet látjuk annyi különbséggel, hogy Kylora marketing célokból ráfestették a sisakját.)

 

Biztos, hogy a két jelent teljesen máshol játszódik. De inkább három jelenetről beszélnék inkább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Süni írta:

Nektek egyébként nem furcsa a Rey és Kylo közötti párbaj jelenet a második traler-ből?

Olyan, mintha két különböző jelentből lenne összevágva.

Az eleje a sivatagi cukahara folytatásának tűnik, mert láthatjuk Kylo összetört hajóját, láthatjuk a sivatagot, ahol vihar készülödik... (Meg Kylo is zabos, mert összetört a járgánya.) 

A párbaj ugyanakkor a Halálcsillagon folytatódik, viharban. (Driver mozása arra utal hogy ez ugyanaz a jelenet.)

Ha ez tnyleg egyetlen jelenet, akkor ez nem a film vége lesz, hanem egy force flash, (amelyek letezésében eddig erősen kételkedtem. Ráadásul a plakáton ugyanezt a jelenetet látjuk annyi különbséggel, hogy Kylora marketing célokból ráfestették a sisakját.)

 

A trailerben általában nem a filmben látott sorrendben vágják össze a jeleneteket, és olykor két különböző órából is egymás mellé kerülhetnek snittek, csak azért, hogy hatásosak legyenek. Mint az ep8 trailerben, amikor Rey azt mondta, hogy szüksége van valakire, aki megtanítja, hol a helye mindebben, aztán Kylo nyújtotta a kezét segítségül. Vagy, amikor úgy tűnik, hogy Rey csapásra emeli a kardját. A filmben a Rey és Kylo közötti jelenet a film két különböző pontján van, Rey meg pont leereszti a kardot. Ennél a jelenetnél ugyanez van. Ebből ne következtess semmire, mert csúnyán vakvágányra vezethet.

 

2 perccel korábban, Donát írta:

A Jedik már továbbadták neki a tudást és amit lehetett. És amit továbbadtak az nagyon úgy fest, hogy nem más mint a sorozatos kudarc Palpatine ellen. 

Erről ez jut eszembe: 

"Pass on what you have learned. Strenght, mastery. Hm... But weakness, folly, failure also. Yes, failure most of all. The greatest teacher, failure is."

 

Meg egy másik:

"If one is to understand the great mystery, one must study all its aspects, not just the dogmatic narrow view of the Jedi."

 

Lehet, hogy az Erő mindkét nagy mesterének igaza van bizonyos szemszögből nézve?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Az szerintem egy sarok vagy egy repedés a falon, attól függően, mire gondolsz, mert nem sikerült eldöntenem. :) 

Ne bazz, hát ott ágaskodik Rey mögött. :lol: A sarokban egy függőlegesen álló tárgy, vajon mire gondolhatok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

Ne bazz, hát ott ágaskodik Rey mögött. :lol: A sarokban egy függőlegesen álló tárgy, vajon mire gondolhatok?

Mivel megközelítőleg sem látok semmi olyat, ami emlékeztetne Rey botjára, így fogalmam sincs. Mögötte ennek a fura falnak a sarkai vannak, nem bot, az fix. Meg van ott repedés is, de botot én egy dekát nem látok ezen a képen.

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nézzétek Poe fejét egy 1:14-nél ahogy meglátja a sok bennszülöttet. :lol: 

Mint aki a születésnapi tortájára számított, de csak egy kézfogást kapott. Az az érzésem, nem ezt várták. :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Dzséjt írta:

Mint aki a születésnapi tortájára számított, de csak egy kézfogást kapott. Az az érzésem, nem ezt várták. :) 

Lehet csetepatéra készültek, aztán éles váltásként a buli közepére érkeztek meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Donát írta:

Bejelöltem a kedvedért. :P Mintha a falnak lenne támasztva.

Köszönöm. Erre gondoltam eredetileg, de ez egy repedés a falon, és még, ha nem is az lenne, akkor sem lehetne Rey botja, hiszen ez egyértelműen girbe-gurba, és amúgy repedés a falon. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az egyetlen apróság ami nem jön be az, hog nem időrendi sorrendbe vannak rakva a régebbi film jelenetek. Ezt leszámítva állat jó! Beindult a hype! :D 

Nekem meg pont tetszik, hogy így lett, azért, amit Dzséjt írt alább :):

 

54 perccel korábban, Dzséjt írta:

Aki megérte ezt, annak azért ez nagy élmény lesz. Ott lehetett az ep4 bemutatóján, és most ott lehet az ep9 bemutatóján is. Azért na, ez már önmagában nagy élmény lesz, szóval megérdemlik a kényeztetést. :D

Nem kell ehhez sok minden belemagyarázni, minket, régi és még megmaradt rajongókat kényeztetnek most kicsit :D

 

50 perccel korábban, Donát írta:

A sötét Rey nagyon durva. Persze, így, hogy bekerült a trailerbe, jelentősen csökkent az esélye, hogy tényleg legyen fordulat, viszont én nem zárnám ki, hogy egy dupla csavar lesz ebben a sztoriban. Pl. ideiglenesen megérinti a sötét oldal (talál egy kardot is hozzá), majd visszajön. Kb. mint Luke a trónteremben, csak kicsit tovább tart nála a megingás.

Sorozatban működhetne, de itt ehhez szerintem nem elég a műsoridő. Csak összecsapva lehetne megoldani. Én is inkább a látomásra szavazok, az eléggé valószínű. :)

 

41 perccel korábban, Donát írta:

Egy ötlet: azt tudjuk, hogy Rey baromi gyorsan tanul. Kábé ez a legnagyobb képessége, az Erőben mindent gyorsan elles. Mi van, ha rájött, hogy Palpatine-t azért nem győzte le végleg senki, mert mindenki a Jedik oldaláról próbálta. Most sarkítások jönnek, de egye fene: Windu Jedi volt, hezitált, elbukott. Yoda Jedi volt, védekezésre használta az Erőt, elbukott. Anakin a fia iránt érzett szeretetből erőt merített, ledobta a gennyládát az aknába, de úgy fest ő is elbukott. Lehet, hogy Rey tisztában van a saját képességével, magába szívja a sötét oldal praktikáját és azzal győzi le Palpatine-t? A Jedik már továbbadták neki a tudást és amit lehetett. És amit továbbadtak az nagyon úgy fest, hogy nem más mint a sorozatos kudarc Palpatine ellen. Lehet Rey ebből azt szűrte le, hogy valami mást kell megpróbálni, még a saját élete és lelki üdve (lol) árán is.

Akármit is csinál Rey, az ösztönös lesz és az lesz a helyes út. Ilyennek ismertük meg, ő biztosan nem fog csalódást okozni. :) Nem a piros fénykardból következtetve (ami nagy valószínűséggel megtévesztő), hanem inkább abból kiindulva, mit sugallt az előző film, én úgy vélem, Rey nem fog oldalt választani, hanem egyszerűen az Erőt választja és az Erő segít neki legyőznie azt, akit le kell győzni, aki gátolja, hogy béke és biztonság legyen a galaxisban. Rey annyira az Erő gyermeke, mint még talán senki eddig, mert ő nemcsak kiváló Erő-használó, hanem önzetlen és tiszta szívű is egyben, aki felül tud emelkedni bármin, ha egy fontos célról van szó, és mert nem kötik a szabályok. Ha valaki, akkor ő képes lehet rá, hogy tényleg megteremtse az egyensúlyt hosszabb távon is, pont azáltal, hogy magában hordozza mindkét oldal "áldását".

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Donát írta:

Jól van, beletörődtem. :P

Különben is, minek neki bot? Van kétnyelű, hajtogatható fénypálcája. A Luke vs. Rey párbajban láthattuk, mit ér a villámhárító a fénykard ellen. Amint Rey kézbe kapta a fénypiszkát, Luke máris hanyat vágta magát. :D 

De viccet félre dobva, azért kíváncsi leszek, mi történik még azzal a bottal, ami úgy ragaszkodik Rey-hez, mint Yodához az ő botja. :) A korábbi trailerben a Pasaanán még Finn kezében volt, itt meg Rey kezében látható. Oké, átadni nem nagy trükk, csak érdekel, miért veszi át Finn. Meg miért ragaszkodik még mindig ennyire ehhez a bothoz Rey. 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újra és újra rácsodálkozok mennyire gyönyörűen néznek ki az új SW filmek. Egy ilyen apróság, hogy Kylo sétál és bekapcsolja a fénykardját is úgy néz ki hogy minden kockáját be lehetne keretezni. Az ahogy a roncsokon vívnak vagy a fesztivál amit Reyék néznek... fantasztikusan fog kinézni az ep.9. A csillagrombolókat szerintem Palpi küldhette az Ismeretlen Régióba még az ep.4 előtt. Régi nagy vágyam egyébként egy bombasztikus nagy űrcsata. Most úgy tűnik megkapom :)

Rey sithként érdekesen néz ki, de nem igazán tudom elképzelni hogy áttérjen. Szinte biztosra veszem hogy látomás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

A dupla penge pontosan úgy vibrál, mint Kylo kardjának pengéje, a hangja is olyan. Szerintem ez is jelezheti, hogy látomás. Rey sosem látott rendesen működő vörös kardot, így, ha a tudatából merítve épül fel a látomás, érthető, hogy Kylo kardjához hasonló pengéket vízionál.

Nagyjából mindegy hogy ezt vizionálja magáról vagy tényleg ez lesz belőle, nekem megint meh ahogy ezt a trailerben az arcunkba teszik. Mármint hogy Rey megint level 100-nak van tálalva.  Instant szuperhirónak és instant badassnek is level 100. Miközben szegény Kylo technokol rapiddal ragasztgatja a sisakját, meg szétqrja a berendezést ahol jár, Rey lazán antrézik a kétnyeles, kihajtható  sith bicskával is és az első két rész után nem lennék meglepve ha itt is potyognának rá a sith képességek a semmiből... De majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon epic lett ez az új teaser:D Ray piros duplapengés fénykardja pedig irtó pöpec :D Remélem az átállása csak látomás, vagy max megszállás (abban a jelenetben, meg az előtt hallottam ki a "destroy"-t, nekem viszont nem tűnik női hangnak)

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Mestal írta:

Nagyjából mindegy hogy ezt vizionálja magáról vagy tényleg ez lesz belőle,

Már hogy a viharba lenne már mindegy? Egy látomásban bármi lehet. Láttuk a TFA-ban is. Amennyiben valódi történésekről van szó, az már kérdésesebb. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Pildi írta:

Nekem meg pont tetszik, hogy így lett, azért, amit Dzséjt írt alább :):

 

Nem kell ehhez sok minden belemagyarázni, minket, régi és még megmaradt rajongókat kényeztetnek most kicsit :D

 

Sorozatban működhetne, de itt ehhez szerintem nem elég a műsoridő. Csak összecsapva lehetne megoldani. Én is inkább a látomásra szavazok, az eléggé valószínű. :)

 

Akármit is csinál Rey, az ösztönös lesz és az lesz a helyes út. Ilyennek ismertük meg, ő biztosan nem fog csalódást okozni. :) Nem a piros fénykardból következtetve (ami nagy valószínűséggel megtévesztő), hanem inkább abból kiindulva, mit sugallt az előző film, én úgy vélem, Rey nem fog oldalt választani, hanem egyszerűen az Erőt választja és az Erő segít neki legyőznie azt, akit le kell győzni, aki gátolja, hogy béke és biztonság legyen a galaxisban. Rey annyira az Erő gyermeke, mint még talán senki eddig, mert ő nemcsak kiváló Erő-használó, hanem önzetlen és tiszta szívű is egyben, aki felül tud emelkedni bármin, ha egy fontos célról van szó, és mert nem kötik a szabályok. Ha valaki, akkor ő képes lehet rá, hogy tényleg megteremtse az egyensúlyt hosszabb távon is, pont azáltal, hogy magában hordozza mindkét oldal "áldását".

 

Erről van is szó az Utolsó Jedik regény változatában. 

''Rey azt már megtanulta, hogy az Erő nem az eszköze, hanem éppen fordítva. Ahogyan Kylo is az Erő eszköze, bárhogy szeretné is rákényszeríteni az akaratát. Rey érezte, hogy a férfi ezt még meg fogja tanulni egy napon-az Erőnek még voltak tervei vele. És ez azt jelentette, hogy neki nem áll jogában elvenni Kylo életét, akármilyen jövőt látott is. Várni fog, és a jövő úgy fog kibontakozni, ahogyan az Erő akarja.''

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.