Ugrás a kommentre

Whill

Ajánlott hozzászólás

Október 18-án fog érkezni az első High Republicos referenciakönyv, a címe Star Wars: The High Republic: An Illustrated Archive lesz, ahol megismerhetjük az éra jedijeit, találmányait, az Erő titkait, a különböző fénykardok modelljeit több illusztráció és soha nem látott rajzok keretében. A könyv csatlakozik az olyan társaihoz, mint pl. a Lightsaber Collection, a The Secrets of the Sith vagy a The Ultimate Pop-Up Galaxy.

https://www.amazon.com/dp/1647226449

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Október 18-án fog érkezni az első High Republicos referenciakönyv, a címe Star Wars: The High Republic: An Illustrated Archive lesz, ahol megismerhetjük az éra jedijeit, találmányait, az Erő titkait, a különböző fénykardok modelljeit több illusztráció és soha nem látott rajzok keretében. A könyv csatlakozik az olyan társaihoz, mint pl. a Lightsaber Collection, a The Secrets of the Sith vagy a The Ultimate Pop-Up Galaxy.

https://www.amazon.com/dp/1647226449

Vajon ez eljut hozzánk is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Iqvi írta:

Ha nagyrészt csak azt foglalja össze ami az eddig megjelent művekben van, akkor szerintem annyira nem kár. Persze ha vannak benne érdekes új infók, akkor kár lenne érte. :(

Szerintem kapunk egyfajta átfogó képet a karakterekről, a fénykardokról is megfognak említeni dolgokat, egy csomó bts kép lesz, szóval nagyon érdekes lesz majd, szerintem mindenképpen fontos példány lehet majd, az egész első fázist lefogja gondolom fedni. Mondjuk ahogy látom, ez nem feltétlenül lesz egy Visual Dictionary, de attól még fontos.

 

Az más kérdés, hogy kis hazánkba így se, úgy se jut el minden SW kiadvány, szóval ha csak nem lesz valaki (Szukits vagy Kolibri?) akkor külföldről kell majd beszereznünk. Mondjuk nekem mindegy miképp jutok hozzá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma este lesz a következő High Republic Show. Exklúzív bejelentések lesznek, valószínűleg a 2. fázissal kapcsolatban. Nagyjából ilyentájt volt 2 éve az egész projekt bejelentése, szóval akár még könyvborítókat is kaphatunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2. fázis első hulláma!

 

Young Adult regény:

Tessa Gratton és Justina Ireland kollaborációja:

The High Republic - Path of Deceit

 

Middle Grade regény:

George Mann

The High Republic - Quest for the Hidden City

 

Del Rey regény:

Zoraida Cordova

The High Republic - Convergence

 

 Dark Horse képregény:

Claudia Grey

The High Republic - Quest of the Jedi

 

Daniel José Older egy Dark Horse képregényt ír, Charles Soule egy Marvel képregényt Porter Engle karakteréről, Cavan Scott pedig folytatja a Marvel HR szériát októbertől.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az mocskosul meglepett, hogy ennyire bevonták az új írókat. Azt hittem, először csak ilyen kisebb melókat kapnak, de konkrétan az első fázis írógárdája csak képregényben fog utazni az első hullámban, és minden regényt az új arcok jegyeznek majd.

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 hours ago, kdani20 said:

Az mocskosul meglepett, hogy ennyire bevonták az új írókat. Azt hittem, először csak ilyen kisebb melókat kapnak, de konkrétan az első fázis írógárdája csak képregényben fog utazni az első hullámban, és minden regényt az új arcok jegyeznek majd.

Gondolom azért, hogy Scott és Claudia mellett új írókat is felépítsenek. Ez pedig amúgy tök jó. Én például szerettem Zoraida első könyvét, A Sors Kezét. Szerintem nagyon jól lett megírva, és mikrotörténethez képest egész jó lett. Kiváncsi vagyok mit fognak letenni az asztalra. George Mann regényét szerintem angolul el is fogom olvasni. 

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 2/11/2022 at 11:19 PM , Bence1997 said:

Middle Grade regény:

George Mann

The High Republic - Quest for the Hidden City

 

Spoiler

Amúgy szerintetek ez a regény szólhat esetleg arról a városról amit a Vrant Tarnumon talált meg Marchion Ro és Krix? Itt volt elrejtve ugyanis a Levelerek irányításához szükséges ereklye egyik fele. 

 

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor. Ami bennünket érint..

 

Tessa Gratton és Justina Ireland

The High Republic - Path of Deceit

 

Zoraida Cordova:

The High Republic - Convergence

 

Charles Solue Marvel minije Porter Engle-ről és Cavan Scott ongoingja természetesen. Nagyon esélyes Claudia Grey és Daniel Hosé Older Dark Horse képregénye is, bár most még korai bármi konkértumot mondani. Viszont meglátásom szerint ezek megjelenhetnek. Viszont így nagyon sok lenne a Köztársaság Fénykora képregény, így A Birodalom visszavág és A Jedi visszatér közötti címek lehet, hogy belassulnak, illetve ennyi cím mellé nem tudom, hogy fog elférni az Obi-van képregény, a Han Solo és Csubakka, illetve a régi címek közül Poe. :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 minutes ago, Darth Revan9 said:

Na akkor. Ami bennünket érint..

 

Tessa Gratton és Justina Ireland

 

 

The High Republic - Path of Deceit

 

 

 

 

 

Zoraida Cordova:

 

 

The High Republic - Convergence

 

 

 

 

 

Charles Solue Marvel minije Porter Engle-ről és Cavan Scott ongoingja természetesen. Nagyon esélyes Claudia Grey és Daniel Hosé Older Dark Horse képregénye is, bár most még korai bármi konkértumot mondani. Viszont meglátásom szerint ezek megjelenhetnek. Viszont így nagyon sok lenne a Köztársaság Fénykora képregény, így A Birodalom visszavág és A Jedi visszatér közötti címek lehet, hogy belassulnak, illetve ennyi cím mellé nem tudom, hogy fog elférni az Obi-van képregény, a Han Solo és Csubakka, illetve a régi címek közül Poe. :hmm:

 

 

 

 

 

Szerintem a Han Solo és Csubakka kihagyható, vagy legalábbis hosszú távon halasztható cím lehetne a kiadó részéről. Én most a High Republicra és a Poe-ra koncentrálnék az OT-s címek mellett. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új írók is érdekesek. Zoraidának én személy szerint örülök, kíváncsi vagyok mit tud alkotni nagyobb könyvben. Viszont az a sanda gyanúm, hogy sokan nem örülnek neki. A sors keze sajnos sok olvasónak vagy nem tetszett, vagy csak egy átlagos élmény volt.  Justin Ireland. Nos, őt még meglátjuk hogy fogja szeretni a magyar közönség. A lopakodó árnyak véleményem szerint egy jó könyv volt, de négyesnél jobbat nem tudok adni rá.  Nem tudom, mit fognak szólni az olvasók a bejáratott új generációs szerzők hiányához - Cavan, Claudia, vagy épp Charles. Illetve ők is jelen lesznek, de csak képregényben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Szerintem a Han Solo és Csubakka kihagyható, vagy legalábbis hosszú távon halasztható cím lehetne a kiadó részéről. Én most a High Republicra és a Poe-ra koncentrálnék az OT-s címek mellett. 

Ki semmiképp sem hagynám, mert az eddigi nyilatkozatok alapján ez lesz a Solo 2. Meg ez szerintem nem lesz éveken át haladó sorozat. Ezt azért hozták be, hogy legyen valami a kieső THR helyett. Én max egy Poe szintű sorozatra számítok. 4-5 gyűjteményes szám. 

Meg az ESB - RotJ közti is kifut szerintem a Hidden Empire után, igaz az még betart egy darabig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 minutes ago, Darth Revan9 said:

Viszont most, hogy tudjuk 5 éves a terv, akkor logikusan feltételezhető, hogy 2026-ban véget ér a Köztársaság Fénykora.

A fővonal addig szerintem is lezárul, de azt nem tartom kizártnak, hogy majd más törteneteket is elmeséljenek ebből a korszakból. Kiegészítve ezzel a fő vonal sztoriját. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Viszont most, hogy tudjuk 5 éves a terv, akkor logikusan feltételezhető, hogy 2026-ban véget ér a Köztársaság Fénykora.

Ez az 5 éves terv szerintem változhat is. 2025/26 körül érhet véget a 3 fázisból álló projekt. És a High Republic jelenleg kitárulkozik más platformok felé is. Közel 300 év történelméről beszélünk, amely kb. 5x annyi, mint maga a Skywalker Saga. Ha nem is minden lyukat tömnének be - mint teszik azt a Sagában - még akkor is rengeteg a játszóterük. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Ez az 5 éves terv szerintem változhat is. 2025/26 körül érhet véget a 3 fázisból álló projekt. És a High Republic jelenleg kitárulkozik más platformok felé is. Közel 300 év történelméről beszélünk, amely kb. 5x annyi, mint maga a Skywalker Saga. Ha nem is minden lyukat tömnének be - mint teszik azt a Sagában - még akkor is rengeteg a játszóterük. :)

Na, ez az. Én is erre gondoltam. A Project Luminous ér véget 5 éven belül. Tehát a projekt, amiben lefektetik az éra alapjait. De ez nem jelenti, hogy az éra történeteit is teljesen el kell felejteni. Simán jöhet oda bármi még később  is.

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.