Ugrás a kommentre

Whill

Ajánlott hozzászólás

Charles Soule bejelentette, hogy érkezni fog egy gyerekeknek készült könyve,a címe Yoda and the younglings lesz, amit lányával, Rosemary Soule-al írt közösen. A történet valamikor az Első fázis idején játszódik.

2023 októberében fog érkezni.

 

thr-panel-nycc-2022-valdivia-burryaga-an

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A történetek:

 

Zoraida: 2. fázisban játszódó történet

Tessa: A 2. fázis után játszódó történet

CLaudia: A történet egy nappal az első fázis után fog játszódni.

Justina: Első fázis után, de a 3. fázis előtt lévő történet.

Lydia: 2. fázis után játszódó történet.

George: 2. fázis után játszódó történet.

Daniel: Első fázisban játszódó történet.

Cavan: A történet nagyon közel fog játszódni a 3. fázishoz.

Charles: A történet közel fog játszódni a 3. fázishoz.

  • Meglepő 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát, akkor lesz még egy antológia kötet is jövő nyáron. A második Marvel sorozat elég rövid lesz. Akkor ez két kötetbe belefér.

A Harmadik fázisra leszek kíváncsi. 2023 őszén már elindulhat? Illetve milyen hosszú lesz? 2024 végére, vagy 2025 elejére befejezhetik a Köztársaság Fénykora főbb eseményeinek taglalását?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Tehát, akkor lesz még egy antológia kötet is jövő nyáron. A második Marvel sorozat elég rövid lesz. Akkor ez két kötetbe belefér.

Igen, nagyjából nyáron véget is ér a 2. fázis.

 

16 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

A Harmadik fázisra leszek kíváncsi. 2023 őszén már elindulhat? Illetve milyen hosszú lesz? 2024 végére, vagy 2025 elejére befejezhetik a Köztársaság Fénykora főbb eseményeinek taglalását?

Ez egy jó kérdés. Nem vagyok benne olyan biztos. Szerintem az év második felében hasonló lesz a szitu, mint ami idén ment. Főleg a ROTJ-hoz közeli könyvek és egyéb tartalmak fognak érkezni. Ha optimistán jósolok, akkor talán egy '23 decembert tippelek, de lehet belőle '24 eleje is. Szerintem 2025-ben végetér a 3. fázis, így az 5 éves terv kb. meg is van. A többi történet meg jön más médiumon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

59 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ez egy kicsit szomorú is, mert akkor 2025 után megritkulnak a Köztársaság Fénykora kiadványok száma.

Ezt már egyszer úgy emlékszem átbeszéltük többen is. A fő történet, amit az 5 alkotó kitalált, kb. 2025-ig fog tartani, 3 fázison keresztül. Ez tulajdonképpen a Jedik és a Ro család közti harc bemutatása, miképp kezdődött (Quest of the Jedi), miképp teljesedett ki (Light of the Jedi) és miképp záródik le (Trials of the Jedi).

 

De nehezen hinném, hogy 2025 után lecsökkenne a könyvek és képregények darabszáma. Persze gondolom én nem lesz ilyen dömping, mint amit az elmúlt közel két évben kihoztak, de mint mondtam, minden bizonnyal lesznek más médiumok is, amik által ez az éra ki fog teljesedni. Gondolom nem kell bemutatnom az Acolyte c. sorozatot, aminek a forgatása ebben a hónapban kezdődik el és valamikor 2024-ben fog érkezni. De lesz YJA animációs sorozat (főleg kicsiknek), Eclipse (amely igen, ingoványos talaj a játékkészítők miatt, de még mindig tervben van) és még kitudja mi jön még.

 

Szóval igen, valószínűleg 3-3,5 év múlva végetér ez a 3 fázisból álló történet - amely hasonlóan a Skywalker Sagához, itt is egy történetet mesél el - de attól még a High Republic szárnyalni fog tovább. De nem lepődnék meg, ha 3-4 év múlva más korba kezdenének bele - miközben persze ezt az érát is gyarapítanák még több történettel, hiszen pont a YA Anthologies érezteti velem azt, hogy hasonló dolgok itt is fognak jönni, amivel kitölthetik a fázisok közti teret. Az első és második fázis között 150 év rengeteg idő (2x belefér a Saga) és kitudja mennyi idő telik el az első és harmadik fázis között. Mondjuk én már év elején is maximum egy évtizedes ugrást aposztrofáltam, amitől most sem tántorodok el és akár 10 év is rengeteg játszóteret nyújt a későbbi történeteknek. (csak viszonyításképp: az Ep1-2 között is 10 év telik el, rengeteg minden történt ott, ami még felfedezésre vár, igaz nem olyan izgalmas kor, mint pl. egy Sötét Idők, de akkor is). :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, kdani20 írta:

A Path of Vengeance borítója valami elképesztő látványos. Megkockáztatom, hogy az eddigi legjobb a sorozatban, de még Legenda/Kánon egészet nézve is. :o

Valóban nagyon szép. És milyen szép kontrasztot alkot a Path of Deceit YA regénnyel. Ott a Jedi Rend szimbóluma látható, itt pedig a nihilek jelképe... és ha valaki tüzetesebben megnézi, oldalt nem egy Névtelent látunk. Ja és középpontban Marda Ro! :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jövő februárban érkező Chronicles of the Jedi könyvből pár betekintő:

 

chronicles-high-republic-spread-new.jpg

 

 

A Tanács:

chronicles-high-republic-high-council-ne

 

 

Valo:

chronicles-high-republic-fathiers.jpg

 

 

 

Vernestra és Imri:

chronicles-high-republic-jedi.jpg

 

 

 

Valamint áprilisban jön a Lightsaber Collection Köztársaság Fénykorás verziója:

thr-panel-nycc-2022-thr-lightsaber-colec

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 10. 08. - 21:36, Bence1997 írta:

A PATH OF VENGEANCE YA regény borítója, amely lezárja a 2. fázist. :D

 

thr-panel-nycc-2022-swthr-path-of-vengea

 

Ettől a borítótól kirázott a hideg :D

 

A HR korszakba beköszön a jó öreg Dexter is :D 

 

wf9d9yzlfus91.jpg?width=640&crop=smart&a

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 hours ago, NorbiLordi said:

Ettől a borítótól kirázott a hideg :D

Nekem eddig minden borító tetszett. Kiváncsi vagyok erre a fázisra is, csak azt sajnálom, hogy ilyen rövid lesz. Én örültem volna, ha ugyanúgy három hullámot kap mint az első. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Nekem eddig minden borító tetszett. Kiváncsi vagyok erre a fázisra is, csak azt sajnálom, hogy ilyen rövid lesz. Én örültem volna, ha ugyanúgy három hullámot kap mint az első. 

Hidd el, oka van annak, hogy ez ilyen "rövid" lesz - amúgy a rövidsége megkérdőjelezhető, mert kvázi dupla adagot kapunk - ha a Path of Deceit c. könyvet elolvasod majd, akkor megérted, hogy mi is ennek a fázisnak a célja: alapot ad az első és a későbbi harmadik évadnak. Ennek függvényében én nem látom azt, hogy tovább húznák ezt a részét a történetnek.

 

A karakterek pedig - már persze aki túléli ezt a fázist, Scottot ismerve nem számítok happy endre :D - további történeteket kaphatnak, a YA Anthology könyv történetei nekem azt súgják, hogy idővel lesznek kitöltött időszakok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sav Malagán jedi padawan a High Republic Adventuresből.

SWTHR-Poster-Sav-Malagan-new-28c.jpg

 

 

 

Yaddle. A High Republic Show szerint nagyon fontos szerepe lesz a 2. fázis végén. :)

thrs-reveals-yaddle-concept-art-8974351.

 

 

 

A 15 éves Sky Graf, egy pilóta, techgéniusz és a Graf család tagja. A jövőre megjelenő middle grade könyv egyik főszereplője.

SWTHR-Poster-Sky-Graf-289d.jpg

 

 

 

Barash, a decemberre csúsztatott (bravo :clap::|) The Blade miniszéria egyik szereplője, Porter Engle mellett fog szerepelni.

thrs-reveals-jedi-knight-barash-engle-ma

thrs-reveals-swthr-the-blade-3-63976.jpg

 

 

 

És a következő hónapban megjelenő Art of the High Republicból egy újabb betekintés:

thrs-reveals-thrs-art-of-sskeer-984561-1

 

thrs-reveals-thrs-art-of-porter-754361.j

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A héten kijött két videó, az egyikben a héten megjelenő Path of Deceit (magyar fordításban A megtévesztés útja) c. könyv egyik szereplőjét mutatja be, Zallah Macrit, aki a mestere a pantorai jedi, Kevmo Zinknek. A videó egy picikét spoileres a könyvet tekintve, persze aki akarja, megtekintheti.

 

 

Valamint a másik videó a Nyitott Kéz Ösvényével, egy szektával foglalkozik. Hasonlóan az előző videóhoz, ez is "egyhe" spoilereket tartalmaz a könyvvel kapcsolatban. :)

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.