Ugrás a kommentre

Whill

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

A Battle Path hogy lett lefordítva a Jedik fényében? A jegyzeteimben sehol sem találom. A Viharfellegekben meg nem szerepelt a kifejezés.

Szerintem a "Harci ösvény" lesz a nyerő kifejezés, bár A Jedik fényéből inkább csak a szimpla "Ösvény" szó rémlik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Szerintem a "Harci ösvény" lesz a nyerő kifejezés, bár A Jedik fényéből inkább csak a szimpla "Ösvény" szó rémlik.

Köszi .Kaptam már egy kifejezés listát excelben, de az még nem túl bő. Az utóbbi időben én bővítettem fel valamennyire, de nagyon látszik, hogy ez a táblázat csak pár éve létezik és azóta több, mint 100 Star Wars kiadvány kijött. A Warcraft-nál, mikor hozzákezdtem, egyből már a Krónikák első köteténél hozzákezdtem egy kifejezéslista összeállításához, ez már több, mint 1700-ra rúg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Segítségre van szükségem. Az egyik Köztársaság Fénykora képregényben szerepel a Wandering Star nevű bűnszervezet. Plusz egy rang a grand vygoth. Ezek a kifejezések a Last Shot - A végső dobás című regényben szerepelt. Sajnos a kapott kifejezés listában nem szerepel és nincs meg a A végső dobás anyaga PDF-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 09. 05. - 22:14, Darth Revan9 írta:

Segítségre van szükségem. Az egyik Köztársaság Fénykora képregényben szerepel a Wandering Star nevű bűnszervezet. Plusz egy rang a grand vygoth. Ezek a kifejezések a Last Shot - A végső dobás című regényben szerepelt. Sajnos a kapott kifejezés listában nem szerepel és nincs meg a A végső dobás anyaga PDF-ben.

Ha minden igaz, akkor a Wandering Star a Vándorcsillagok fordítást kapta.

A másik pedig nagyvygoth.

De ezeket más is erősítse meg, mert még nem olvastam a könyvet, így nem vagyok benne 100%-ig biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hatalmas sz*r lett a szukits rendelési rendszere! Most látom, hogy megint elküldik a Denghir szíve képregényt, amit én már megrendeltem és meg is kaptam, mert egyszerűen nem láttam a régi rendeléseimet. :angry: Abszolút nem állok most pénz bőségében, erre jön ez. Lehet, hogy át se veszem a csomagot. Tosszák meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem küldték eddig, mert összevárták a Fogathajtóval. Szerintetek milyen szankciók érhetnek ha nem veszem át ezt a csomagot? Eddig már legalább 100 ezres nagyságrendű rendelésem volt feléjük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Azért nem küldték eddig, mert összevárták a Fogathajtóval. Szerintetek milyen szankciók érhetnek ha nem veszem át ezt a csomagot? Eddig már legalább 100 ezres nagyságrendű rendelésem volt feléjük.

Semmi. Online rendelésnél egyébként akár 14 munkanapig is jogosult vagy visszaküldeni a rendelt terméket. Ha nem veszed át, a posta egyszerűen visszaküldi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Azért nem küldték eddig, mert összevárták a Fogathajtóval. Szerintetek milyen szankciók érhetnek ha nem veszem át ezt a csomagot? Eddig már legalább 100 ezres nagyságrendű rendelésem volt feléjük.

Egyetértek. Sokkal átláthatóbb volt az előző rendszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2. fázis jelenlegi kiadási sorrendje, a változás joga fenntartva. Jelenleg csak az első hullámot írom le, a januári/februári menetrend ugye még nem ismert teljesen:

 

- Ebben a hónapban kijött egy novella, Tales of Enlightenment: New Prospects, októberben érkezik egy újabb novella a következő Insider magazinban.

 

október 4. - Path of Deceit YA regény

október 12. - The High Republic #1 Marvel

 

november 1. - Quest of the Hidden City MG regény

november 2. - The Blade #1 Marvel

november 9. - The High Republic #2 Marvel

 

november 15. - Convergence Del Rey regény

november 30. - The High Republic Adventures #1 Dark Horse

 

december 7. - The Blade #2 Marvel

december 21. - The High Republic #3 Marvel

december 28. - The High Republix #2 Dark Horse

december 28. - The Nameless Terror #1 Dark Horse

 

január 4. - The Battle of Jedha audiobook

február 8. - Quest of the Jedi Dark Horse

 

Az egyedüli változás, hogy a Quest of the Jedi októberről februárra lett tolva, de mint mindig, pontosabb infót valószínűleg a hónap végén vagy következő hónapban, a NYCC-on fogunk tudnu. Bár valahol még mindig októbert írnak, szóval majd meglátjuk, hogy mennyire igaz a dolog.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A mai nap, szűk másfél óra múlva a NYCC-on elkezdődik a High Republic panelja, ahol a 2. fázisról lesz szó, lesznek bejelentések is. Ha találok valahol forrást, akkor hozom a híreket live-ban. (teljesen kiment a fejemből, a mai napom mondjuk amúgy is sűrű volt :D)

 

Fun Fact: A Times Square-en mutatták a 2. fázis YT videóját. :D

Image

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- A Convergence c. Del Rey regény 4 főszereplője: Gella (aki a borítón van), Axel Greylark (az egyik kancellár fia), valamint 2 hercegnő, a háború sújtotta 2 bolygóról.

 

- Cavan Scott Marvel szériája 10 részes lesz. A Jedhán nem fogadják kedvesen a Jediket.

 

- A The Blade Porter Engle karakterére fókuszál, aki ereje teljében van ebben az időszakban.

 

- Sav Malagán már az első fázis HR Adventures szériájában is feltűnik, itt pedig a fiatalkorát láthatjuk majd. Maz Kanata kastélyában mulatja az időt. És igen, az alábbi képen Dexter Jettster is látható!

FekhdsXWQAczlub?format=jpg&name=large

 

 

- A Quest of the Jedi jövő év elején érkezik, egy work-in-progress rajz:

thr-panel-nycc-2022-swthr-quest-of-the-j

 

 

- Claudia úgy írta le ezt a képregényt, hogy nagyon hajaz az Arthur-legendára.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.